Razbio sam se.....

Zao mi je da si nastradao, ali mi je drago da si ziv!

Motor ce se sloziti, vidis da ekipa vec skuplja dijelove, a kako postupati prema ovima sot naglo mijenjaju trake, ne znam.

I ja sam imao par naglih kocenja, ali samo cekam kad cu jednog dana sici s motora i onda ja nekoga ubiti...

:x
 
Brz oporavak

Jučer sam isprobaval motor od šogora, xjr i vozim se polaku 50-60 po zvonimirovoj iz smjera ekonomskog faxa.  iz sporedne ulice izliječe mi tip u plavom chevroletu prek dvije trake bez imalo gledanja i bez žmigavca iz sporedne uličice, jedva sam ostal na motoru. Ulovim ga na semoforu, silazim s motora i vidim kak se tip zaključava. Malo sam popričal s njim na grub način izvadil ga iz auta na silu-milimetar mi je falil da ga bacim pod tramvaj. Tip se usral više neg ja kad mi je izletjel. Sve te vozače treba pritisnuti jer dokle god oni na svojoj koži nebudu osijetili bol možemo sam blebetati. :wink:
 
Cigel said:
Brz oporavak

Jučer sam isprobaval motor od šogora, xjr i vozim se polaku 50-60 po zvonimirovoj iz smjera ekonomskog faxa.  iz sporedne ulice izliječe mi tip u plavom chevroletu prek dvije trake bez imalo gledanja i bez žmigavca iz sporedne uličice, jedva sam ostal na motoru. Ulovim ga na semoforu, silazim s motora i vidim kak se tip zaključava. Malo sam popričal s njim na grub način izvadil ga iz auta na silu-milimetar mi je falil da ga bacim pod tramvaj. Tip se usral više neg ja kad mi je izletjel. Sve te vozače treba pritisnuti jer dokle god oni na svojoj koži nebudu osijetili bol možemo sam blebetati. :wink:

jos ak si mu rekel zbog cega ga vadis iz auta i zbog cega si grub prema njemu onda bu zapamtil i nebu vise izletaval bez gledanja i prek 2 trake (y) (y)
 
Cigel said:
Brz oporavak

Jučer sam isprobaval motor od šogora, xjr i vozim se polaku 50-60 po zvonimirovoj iz smjera ekonomskog faxa.  iz sporedne ulice izliječe mi tip u plavom chevroletu prek dvije trake bez imalo gledanja i bez žmigavca iz sporedne uličice, jedva sam ostal na motoru. Ulovim ga na semoforu, silazim s motora i vidim kak se tip zaključava. Malo sam popričal s njim na grub način izvadil ga iz auta na silu-milimetar mi je falil da ga bacim pod tramvaj. Tip se usral više neg ja kad mi je izletjel. Sve te vozače treba pritisnuti jer dokle god oni na svojoj koži nebudu osijetili bol možemo sam blebetati. :wink:

bravo cigel  (y)  MOLIMO UBUDUĆE DA SVI OVAKO RADE BBUDE MANJE POLUPANIH MOTORA I VIŠE ŽIVIH GLAVA  :) :LOL:
 
:palacdolje: Glavno da je glava na ramenu,ostalo će doć na svoje.Ali ovakve situacije svakog na motoru moraju zabrinjavat.I ovo sa"izvlačenjem"iz auta seratora koji takvo što napravi nije loša stvar.Ali nije uvijek najpametnije rješenje,na žalost.Proteklih sam se dana vozio  i primjetio da ima puno,previše faca na svim mogućim vrstama motora koji se voze-bez kacige!To je ono najgore,jer tada ti neće pomoć ni Bog ni sreća.A šta je takvima u glavi(osim slame)? :palacdolje:
 
speed attack said:
jos ak si mu rekel zbog cega ga vadis iz auta i zbog cega si grub prema njemu onda bu zapamtil i nebu vise izletaval bez gledanja i prek 2 trake (y) (y)

Skužil je on bez brige budi  (y)
 
2 M900: Pa skršio sam se u tvojoj ulici, kod Opeca. Hvala ti na ponuđenoj pomoći!!!

2 Bruno: Napisao sam da ima dva svjetla jer već i model od godinu ranije ima jedno svjetlo, a meni treba prednji kraj.

2 All: To se desilo na Podravskoj magistrali i linija je bila isprekidana, ali nadrapat ću zbog tragova jer nešto ne štima.
E da... Danas sam išao vidjeti motor. :cry: :cry: :cry: Trebam doosta dijelova prednjeg kraja, zadnji je praktički neoštećen (izgrebane su mi samo ručke na repu). E a da mi vidite kacigu!!!! Strašno nešto! Nema centimetra na njoj a da nije izgreben i oštećen i to ne malo!!! Naježio sam se sav.
 
Frane_vtc said:
E da... Danas sam išao vidjeti motor. :cry: :cry: :cry: Trebam doosta dijelova prednjeg kraja, zadnji je praktički neoštećen (izgrebane su mi samo ručke na repu). E a da mi vidite kacigu!!!! Strašno nešto! Nema centimetra na njoj a da nije izgreben i oštećen i to ne malo!!! Naježio sam se sav.


slike :misli: :misli:
 
Želim ti brz oporavak,a što se tiče motora probaj nekog angažirat da ti doveze izvana !
 
2 Speed: Još mi je u kutiji u bunkeru sa ostalim plastikama, dijelovima, patikom i sl. Ne mogu kutiju sam uzeti iz auta jer mi je ruka u gipsu. Uslikat ću ju pa ću staviti gore.

Trebaaaam dijeloooove!!!!

2 GIXER: Pa i o tome sam razmišljao, samo ne znam kako to ide i dal se isplati. Na mobile.de sam gledao cijene i dosta ih cijene tamo, a oni koji su razbijeni imali su istu sudbinu kao i moj. Možda da se nađe neki divljak ili da netko ima dijelove..... Možda Bosna majka..... :misli: :misli: :misli:
 
Probaj,meni to nažalost nikad nije uspjelo jer nemam nikog vani,ali svi pričaju o tome !
 
2 Speed: Evo slike kacige. Slikao sam ju mobitelom i pod umjetnim svjetlom, ali se vidi koliko toliko da je cijela izgrebana i uništena (u živo još gore izgleda).
 
Pitanje za sve koji bi mogli biti kompetentni za ovo...... Koliko bi vrijedio jedan takav motor kao moj (ali cijeli) bez papira??????? Plus minus koji euro. Pitam čisto iz znatiželje ako naletim i na tako nešto.
 
Znao sam nekoc decka koji se bavio takvim uvozom i R motori od 600 kubika e prodavao za nekih 1800.3000 eur ovisi sad koja godina i u kakvom stanju

Imal je naravno i za 1000 eur ali su to bile stare krame
 
2 All: Da me nebi krivo shvatili... Mislio sam na motore koji su doveženi izvana za dijelove i nisu za registraciju ovdje. Nisam mislio na ukradene motore. :misli: :(
 
Brz oporavak ti zelim, i od sada nema preticanja na mjestima gdje debili mogu skrenuti... :?
 
2 Gasho: Puno stvari bi sada zrelije i pametnije radio, imao sam jeb***u školu. Ali sad mi je kasno, fali mi malo motora i imam višak stvari na ruci i nozi. Da ne spominjem potres mozga i slične stvari. :( :( :(
 
Odlicno si ti prosao... (y)
Koliko bi njih dalo sve sto imaju samo da mogu biti medju zivima... :(
 
jebeno je kad nastradaš, ali još je jebenije ako nastradaš tuđom krivicom...  :palacdolje: