registracija prerade

Ja bum probal bez retrovizora za tjedan dana na tehnicki u N.Zagrebu. Valjda bu proslo  :misli:
 
PacicLittle said:
Ja bum probal bez retrovizora za tjedan dana na tehnicki u N.Zagrebu. Valjda bu proslo  :misli:

    ...ne bu  :palacdolje:.
    Motor se slika, i moral budeš samo za tu situaciju kupit il posudit barem jedan retrovizor.
 
OldBoy said:
    ...ne bu  :palacdolje:.
    Motor se slika, i moral budeš samo za tu situaciju kupit il posudit barem jedan retrovizor.
:misli: zar se ne slika samo prilikom prve registracije..kasnije ne,barem kod nas ali ionako bez retrovizora(barem lijevog) ćeš teško igdje proći.
 
papillon said:
:misli: zar se ne slika samo prilikom prve registracije..kasnije ne,barem kod nas ali ionako bez retrovizora(barem lijevog) ćeš teško igdje proći.
svaka registracija i tehnicki - fotka  :palacdolje:
 
ufff, fala kaj ste mi rekli onda, mislim da cu posudit nekaj na brzinu a poslije i kupit, nek se nadu  :LOL: (y)
 
a sta je s ovim novim digitalnim satovima tipa koso, traitech i sl, koji imaju i odo metar i brzinomjetar i obrtomjer ?
jer za jebenog mita satovi dodju 100€
 
PacicLittle said:
ufff, fala kaj ste mi rekli onda, mislim da cu posudit nekaj na brzinu a poslije i kupit, nek se nadu  :LOL: (y)
1998. godiste i mladje trebaju dva retrovizora.  :wink:

...provjereno!  :mrgreen:
 
kraut said:
Pozdrav,

kakvo je stanje sa registracijama prerade motora?

Da li mogu registrirati motor bez dodatnih atesta i papirologije ako sam napravio sljedeće promjene:

drugi volan (bio neki polu choper gore sada će biti flat-tracker-cross stil)
maknut obrtomjer (ostavljen samo brzinomjer sa indikatorima smjera, neutrala, svjetla, ulja)
van serijski auspuh (serijski je strulio, nejde nikakava kanta koja će se derat na 100db nego nešto klasično)
promjenjen izgled stražnjeg djela (novi sic, drugačiji blatobran)
to veze nista nema sta si radio ,nije u nas jaka drzava toliko
ajde u mene je samo sasija od motora i papiri nista vise nije njegovo ,i idalje registrujem bez ikakvih pitanja
 
preko veze i to jake, mene su za jebveni far jebali u zdrav mozak.....
 
preko veze prolazi sve..a ako si bezveze  :mrgreen: onda moras imati kilometarsat da mogu ocitati stanje kilometraze i moraju ga slikati sa straznje strane da se vidi tablica!retrovizori obavezni,svijetlosni sklop takodjer i sve mora raditi..
mene su npr. zajebavali neki dan jer mi je zadnja guma losa..rjesenje je jednostavno:das 100 kn onom sto gleda i on zazmiri  :mrgreen:  (y)
 
OldBoy....kako ćeš ti svoju reinkarnaciju od FZR registrirati kad nema veze sa originalom  :misli: