registracija prerade

xx-SB said:
OldBoy....kako ĆEŠ ti svoju reinkarnaciju od FZR registrirati kad nema veze sa originalom  :misli:

      ...nisam obraćao pažnju, ali VEĆ sam je registrirao 02.04.2012. u Kraljevićevoj  :jesus:.

      Bez mita, bez moljakanja  :wink:
 
xx-SB said:
OldBoy....kako ćeš ti svoju reinkarnaciju od FZR registrirati kad nema veze sa originalom  :misli:
ako se ne varam, nije ništa od funkcionalnih odnosno nosivih dijelova i geometrije modificirao, nit je izašao van granica pravilnika o motornim vozilima ili kako se već zove, pa ga atest ne kači.
prvi put je trebao samo primijeniti boju motocikla, a kasnije samo održavati ga (y)
 
OldBoy said:
      ...nisam obraćao pažnju, ali VEĆ sam je registrirao 02.04.2012. u Kraljevićevoj  :jesus:.

      Bez mita, bez moljakanja  :wink:

Reakao sam ja, na umjetnički dojam .
 
ovako imam jedno pitanje u vezi tehničkog pregleda:

naime želim staviti prednju masku poput ove:
radi se o hondi mbx 80 ccm, ona original ima veliku prednju masku i kockasto svjetlo al ja to nisam imao kad sam ga kupio, samo kockasto svijetlo, poput ovog http://www.moto-ads.eu/images/eshop/13149/HondaMBX_3.jpg
i sad me zanima dal će bit kakvih problema i dali ta maska prolazi tehnički bez nekih dodatnih troškova

hvala,,
 
''farovi'' izgledaju ko halogenke za kućnu rasvjetu :misli: ako je tako, teško da će proć :palacdolje: pa jel to osvijetli uopće kaj pred tobom, mislim da je to veće pitanje :mrgreen:
 
ma ovo je samo primjer maske, da se zna na što mislim  :mrgreen:  (y), maska je još kod drugog vlasnika al ne znam dali da kupujem ako nije motor ispravan tim  :wink:
 
OldBoy said:
      ...nisam obraćao pažnju, ali VEĆ sam je registrirao 02.04.2012. u Kraljevićevoj  :jesus:.

      Bez mita, bez moljakanja  :wink:
pa i da nisi prošao uvjek imaš moj broj moba  :mrgreen: