Rijeka(mozda nekom pomognem)

diesel power said:
Najgori tunel na riječkoj zaobilaznici i crna točka. Na ulazu u voznoj traci dolaze s Ac Ri-Zg a na pretjecajnoj ovi iz Krka i non stop se neko poroka prilikom prestrojavanja...

Na drugoj traci u smjeru Krk-a ograničenje 50Km/h i zatim nakon tunela isključenje za Trsat za Krk i za Zg 3 u 1 i to još u zavoju. Debili od stranaca po ljeti profulaju izlaz stanu 50m naprijed pa u rikverc nazad.
Upravo to . Jedno od najgorih sranja na tom potezu.
 
a di je onaj šta je cijelu obilaznicu i kroz sve tunele na zadnjem vozio..na suzi nekoj.. bile su snimke..:mrgreen:
 
pikacu88 said:
Ne znam koji po redu tunel prema Rijeci desni zavoj obilazim ko štap auto ubrzavam nisam puno nagnut i poleti mi guzica i noge u zrak high side teski ne znam kako sam osto na motoru.

Da li neko ulje ili voda nemam pojma ali eto napisao ovdje mozda nekom pomognem da pripazi jebi ga

Uopće nije zafrkancija, skoro se jučer ubio tamo... dakle kad se sa Grobnika ulazi u Rijeku zaobilaznica prvi ili drugi tunel, desni zavoj preticajna traka na 3/4 tunela (u perifernom vidu vidio sam lokvu na cesti i to kaplje sa stropa!!!)
I to sve pri normalnoj brzini...
 
kuglager said:
Uopće nije zafrkancija, skoro se jučer ubio tamo... dakle kad se sa Grobnika ulazi u Rijeku zaobilaznica prvi ili drugi tunel, desni zavoj preticajna traka na 3/4 tunela (u perifernom vidu vidio sam lokvu na cesti i to kaplje sa stropa!!!)
I to sve pri normalnoj brzini...
Zato je ovaj pokemon  :mrgreen: i upozorio na to.
Kao što sam već napisao tako je već godinama tamo i treba paziti  (y)
 
Valda ne postoji vozač kojeg nije malo zatreslo tu, mene je par puta i svaki put zaboravim na tu lokvu, ali dobro, bar te malo razbudi  :D
 
Tu će neko zagnojit....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
kuglager said:
Uopće nije zafrkancija, skoro se jučer ubio tamo... dakle kad se sa Grobnika ulazi u Rijeku zaobilaznica prvi ili drugi tunel, desni zavoj preticajna traka na 3/4 tunela (u perifernom vidu vidio sam lokvu na cesti i to kaplje sa stropa!!!)
I to sve pri normalnoj brzini...
:palacdolje:
 
Danas je opet netko pao na tom mjestu  :palacdolje:
 
Modesty40 said:
Danas je opet netko pao na tom mjestu  :palacdolje:

HD...motor defešto zguljen ali ostao u voznom stanju, jedno rame (vozač) i jedna noga u gipsu (suvozačica) + dobrano zguljeni....
 
pegaso said:
Pa dad bi oni zbilja nekog mogli tužit

Bi. I sudski presedan s Hvara im vjerojatno ide u korist gdje je (mislim) lokalno komunalno poduzeće platilo odštetu jer nije uklonjeno ulje s asfalta. Čovjek pao sa skutera.