Rijeka(mozda nekom pomognem)

Easy rider said:
HD...motor defešto zguljen ali ostao u voznom stanju, jedno rame (vozač) i jedna noga u gipsu (suvozačica) + dobrano zguljeni....

Za pretpostaviti je da ako čovjek vozi HD ima nešto love, pa mu neće biti problem angažirati dobroga odvjetnika, koji će konačno riješiti curenje (brže nego građevinari) i popraviti HD-a...jedino će ozljede malo potrajati, ali za nadati se da će proći bez posljedica...
 
Još si mislim jučer šta je ovaj harlić parkiran pored portala, .... dakle to je taj  :misli:
brz oporavak im želim !
 
ja jučer skoro pao tamo zbog vas.....
svaki dan tamo prolazim (preko one mokre fleke) bez problema.....
jučer u tunelu se sjetim ovog topika i malo mi je falilo da tamo zakočim i ljosnem......
naravno da je brzina bila u skladu sa ograničenjima........
 
lesli eldridž said:
ja jučer skoro pao tamo zbog vas.....
svaki dan tamo prolazim (preko one mokre fleke) bez problema.....
jučer u tunelu se sjetim ovog topika i malo mi je falilo da tamo zakočim i ljosnem......
naravno da je brzina bila u skladu sa ograničenjima........
Naravno, zato si i htio kočiti.  :jesus:
 
Bas me zanima koliko je vas koji ste napisali kako nesto treba naporaviti, zaista nesto i napravilo.

Mislim da nema nigdje na svijetu ove varijante, da svi vicu "drugovii, trebalo bi" a da nitko, bas nitko ne poslika, posalje mail, nazove... Tu smo svjetski prvaci, bez ikakve sumnje.

Vjerojatno bi se rijesilo bez ikakvih problema da netko ulozi 10% napora koji je ulozio da kuka.

Ali onda ne bi vise bilo teme tu da svi zajedno kukamo kako je to grozno i kako treba nesto napraviti  :mrgreen:
 
Kome bi trebalo poslati,tko je odgovoran za to?
Ajde nek netko poslika kad bude mogo ja cu prijaviti kome god treba.
 
255dba76e90dced007fa9487ddcf31af.jpg
 
Maestral said:
Bas me zanima koliko je vas koji ste napisali kako nesto treba naporaviti, zaista nesto i napravilo.

Mislim da nema nigdje na svijetu ove varijante, da svi vicu "drugovii, trebalo bi" a da nitko, bas nitko ne poslika, posalje mail, nazove... Tu smo svjetski prvaci, bez ikakve sumnje.

Vjerojatno bi se rijesilo bez ikakvih problema da netko ulozi 10% napora koji je ulozio da kuka.

Ali onda ne bi vise bilo teme tu da svi zajedno kukamo kako je to grozno i kako treba nesto napraviti  :mrgreen:


Jos se ubaci koja ratna parola i dobiju se izbori.  :LOL:
 
Maestral said:
Bas me zanima koliko je vas koji ste napisali kako nesto treba naporaviti, zaista nesto i napravilo.

Mislim da nema nigdje na svijetu ove varijante, da svi vicu "drugovii, trebalo bi" a da nitko, bas nitko ne poslika, posalje mail, nazove... Tu smo svjetski prvaci, bez ikakve sumnje.

Vjerojatno bi se rijesilo bez ikakvih problema da netko ulozi 10% napora koji je ulozio da kuka.

Ali onda ne bi vise bilo teme tu da svi zajedno kukamo kako je to grozno i kako treba nesto napraviti  :mrgreen:
Pa jesi li ti zvao,melao ili bilo što
 
Ovo je strašno, nitko ništa ne poduzima, a ta lokva je u tunelu u zavoju,sva sreća je da nema više padova na tom mjestu.
Ja mislim da su mene tu izvukle samo nove gume, jer me pošteno zdrmalo