Rossi u Ducatiu ?

ima da ode tamo gdje mu ponude vise love,a zna se da ove duhandzije imaju toga ko blata. Ima rezultate iza sebe pa moze da bira..tj ima "srece" :mrgreen:
 
Ne druge nego prve u 500 eura da neće biti,druge hmm... u 200 na Ducatiu neće biti prvak.
 
Killex said:
Ne druge nego prve u 500 eura da neće biti,druge hmm... u 200 na Ducatiu neće biti prvak.
Ja se kladim u 100.000 Eura da Rossi ako pređe u Baotian da će bit prvak
 
Nike said:
Ja se kladim u 100.000 Eura da Rossi ako pređe u Baotian da će bit prvak

Nemam toliko novca,Rossi je veličina,to niko ne osporava kada bi ga stavili u privatni tim(pramac Ducati npr) ja bih se kladio u vlastiti motocikl i stan da neće biti ni 2.


Pod uslovom da Kamenko i Jorge voze :mrgreen:

2006. Hayden je bio prvak,ništa spektakularno,2007. Rossi je bio treći i to sa finim zaostatkom za Kamenkom :wink:
 
Hebote pa ni talijan ne zeli da mu sin vozi talijanski motor  :LOL:


Speaking at his son's charity motocross race in Italy last weekend, ex-500 Grand Prix racer Graziano Rossi told the press that it is his wish that his son finish his career with Yamaha.

His son, Valentino, has found himself already embroiled in a '11 silly season controversy with global speculation that he will race for Ducati's MotoGP team in 2011. Rossi recently backed away from comments attributed to him saying that Yamaha would have to choose between Jorge Lorenzo and him for 2011.

 
danas objavljen interview na motogp............ključna rečenica

“The relationship between me and Yamaha is something very special so to change bike and go to another team, I don’t think it’s a good idea.”