Rossi u Ducatiu ?

vježba ona pomalo  :mrgreen:  http://www.youtube.com/watch?v=97rqxtthvoc&feature=related
 
Još malo povijesti, pazite ove talijane, svjetske prvake u kraljevskoj klasi na talijanskim pilama!!!  :D
1972 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1971 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1970 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1969 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1968 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1967 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1966 # Giacomo AGOSTINI (ITA), MV Agusta GP 500
1957 # Libero LIBERATI (ITA), Gilera GP 500
1952 # Umberto MASETTI (ITA), Gilera GP 500
1950 # Umberto MASETTI (ITA), Gilera GP 500
 
Sumnjam da bu Rossi u ducati jer brijem da mu dukac najmanje odgovara za sada kada se naucio na yamahu koja karakterom galaksije udaljena od dukca, ne zelim reci da je jedan bolji od drugoga
 
markookram said:
meni bi bilo glupo da ode u ducati
a bilo bi mi super kad bi recimo otisao u kawasaki
Šteta šta su na forumu izbrisane sve teme starije od 2004.g.
Stariji članovi se sjećaju ogromnih rasprava kad je Rossi iz Honde prelazio u Yamahu koja je cijelu 2003. bila puno sporija i od Honde i od Ducatija. Najbolji rezultati su bila rijetka treća mjesta. Mnogi su pisali kako Rossi nema šanse ni da ostvari ijednu pobjedu a za titulu su se smijali. Nakon prve utrke u 2004 i prve pobjede su svi začepili usta.
 
Nike said:
Šteta šta su na forumu izbrisane sve teme starije od 2004.g.
Stariji članovi se sjećaju ogromnih rasprava kad je Rossi iz Honde prelazio u Yamahu koja je cijelu 2003. bila puno sporija i od Honde i od Ducatija. Najbolji rezultati su bila rijetka treća mjesta. Mnogi su pisali kako Rossi nema šanse ni da ostvari ijednu pobjedu a za titulu su se smijali. Nakon prve utrke u 2004 i prve pobjede su svi začepili usta.

Zaboravljaš šta je Yamaha za GP, odnos Yamaha-Ducati je smiješno mjeriti 8) bar što se tiče MOTO GP-a.
 
Rossi: It's me or Lorenzo at Yamaha in 2011!


During an interview with the BBC, Valentino Rossi warned that Yamaha must choose between re-signing him or team-mate Jorge Lorenzo for the 2011 MotoGP season.

"Yamaha have to decide between me and Jorge for 2011," he said. "I have a great option to join Ducati."
 
Mocippaldi said:
Rossi: It's me or Lorenzo at Yamaha in 2011!


During an interview with the BBC, Valentino Rossi warned that Yamaha must choose between re-signing him or team-mate Jorge Lorenzo for the 2011 MotoGP season.

"Yamaha have to decide between me and Jorge for 2011," he said. "I have a great option to join Ducati."

Činjenica je da su se Rossi i ekipa zasitili Yamahe a pogotovo poslije dolaska Lorenza i novih pravila oko podjele telemetrije itd. Nešto će se mijenjat u to sam siguran skoro 99 %  8)
 
zokx said:
To oni "lako" riješe ako je doktor u pitanju.
ali to bi bila totalno ludost napravit
stoner vozi tog dukca predobro , sad to ici razhebat sam da bi rossi dosao u zamjenu ?  :shock:
 
markookram said:
a do kad je stoner u ducatiu ?
Pije će Haydena izbacit iz momčadi
 
markookram said:
ali to bi bila totalno ludost napravit
stoner vozi tog dukca predobro , sad to ici razhebat sam da bi rossi dosao u zamjenu ?  :shock:

A Marlboro  :mrgreen:
 
Nike said:
Pije će Haydena izbacit iz momčadi
u toj varijanti , sa stonerom , deklasiraju ostatak samo tako
samo mi njih spojiti da timski rade  :?
 
markookram said:
u toj varijanti , sa stonerom , deklasiraju ostatak samo tako
samo mi njih spojiti da timski rade  :?

To je puno logičnije,samo moguće je da je sva ova priča napucavanje cijene Yamahi i da se radi o špekulacijama zbog novca  :shock:
 
shakazulu1971 said:
To je puno logičnije,samo moguće je da je sva ova priča napucavanje cijene Yamahi i da se radi o špekulacijama zbog novca  :shock:

Da da al Yamaha mora placat 2 najskuplja vozaca a tu lovu u ovim teskim vremenima samo Marlboro moze/zeli platiti plus sto Spies ceka na mjesto dakle imaju najbolje vozace al i najskuplje i mislim da u ovoj prici ima dosta istine  :wink:
 
markookram said:
ali to bi bila totalno ludost napravit
stoner vozi tog dukca predobro , sad to ici razhebat sam da bi rossi dosao u zamjenu ?  :shock:

Kaj je tebi? Pa izbacit će obojicu u sekundi ako Rossi dolazi. I to u kominaciji sa FIAT-om. :mrgreen:
 
mate said:
Kaj je tebi? Pa izbacit će obojicu u sekundi ako Rossi dolazi. I to u kominaciji sa FIAT-om. :mrgreen:

Rossi bi prodo vise Ducatia neg sve dosadasnje titule u Superbikeu a nebi ih kosto nista jer cowboyi placaju  :mrgreen:
 
A niti plasman ne bi bio previše bitan. :mrgreen:

Da se tu nešto kuha, mislim da najviše govori i ovaj "tajanstveni odlazak" svih bitnih ljudi u Ducatiju. Možda nema veze direktno s Rossijem ali kuhinja sigurno radi 0-24.  :mrgreen: