RRiječani..đir????

Evo, da cu đir do G.J.nakon dela i kurčina, nakon kamenjaka još frižak sloj pa stao i okrenuo se jer se vozim ko najposteniji bez rukavica pa ni ugodno kad te kamencici gađaju
Uglavnom, opet sam jednako razočaran sa tim mikro asfaltom, neka mi netko kaže koji je smisao da cestu koja ima neke neravnine, tretira sa tim milimetarskim slojem emulzije pijeska i katrana, sta, poveća se grip postojeće ceste neravnine ostanu
Ne vidim sta je bolje sad u odnosu na ono šta je bilo prije
 
Evo, da cu đir do G.J.nakon dela i kurčina, nakon kamenjaka još frižak sloj pa stao i okrenuo se jer se vozim ko najposteniji bez rukavica pa ni ugodno kad te kamencici gađaju
Uglavnom, opet sam jednako razočaran sa tim mikro asfaltom, neka mi netko kaže koji je smisao da cestu koja ima neke neravnine, tretira sa tim milimetarskim slojem emulzije pijeska i katrana, sta, poveća se grip postojeće ceste neravnine ostanu
Ne vidim sta je bolje sad u odnosu na ono šta je bilo prije
Znam ako Mikić radi, onda je gore nego prije. A za Jadranovo - Crikvenica ako je stvarno on radio mora da je bio jbni nadzorni pa nije mogao sjbti.
 
Evo, da cu đir do G.J.nakon dela i kurčina, nakon kamenjaka još frižak sloj pa stao i okrenuo se jer se vozim ko najposteniji bez rukavica pa ni ugodno kad te kamencici gađaju
Uglavnom, opet sam jednako razočaran sa tim mikro asfaltom, neka mi netko kaže koji je smisao da cestu koja ima neke neravnine, tretira sa tim milimetarskim slojem emulzije pijeska i katrana, sta, poveća se grip postojeće ceste neravnine ostanu
Ne vidim sta je bolje sad u odnosu na ono šta je bilo prije
Nikada mi tako kamencice nije bacalo i unistavalo motor ... usporio sam na 50 km/h. Mozda je mitas kriv a ne mikic 🤔
 
Evo, da cu đir do G.J.nakon dela i kurčina, nakon kamenjaka još frižak sloj pa stao i okrenuo se jer se vozim ko najposteniji bez rukavica pa ni ugodno kad te kamencici gađaju
Uglavnom, opet sam jednako razočaran sa tim mikro asfaltom, neka mi netko kaže koji je smisao da cestu koja ima neke neravnine, tretira sa tim milimetarskim slojem emulzije pijeska i katrana, sta, poveća se grip postojeće ceste neravnine ostanu
Ne vidim sta je bolje sad u odnosu na ono šta je bilo prije

a kolika je trasa radova? nisam bio dosta dugo do gornjeg jelenja od piste
 
Znam ako Mikić radi, onda je gore nego prije. A za Jadranovo - Crikvenica ako je stvarno on radio mora da je bio jbni nadzorni pa nije mogao sjbti.

tu se slazem, nema veze s tim jer sam prije radio u gp krku :mrgreen:
 
Znam ako Mikić radi, onda je gore nego prije. A za Jadranovo - Crikvenica ako je stvarno on radio mora da je bio jbni nadzorni pa nije mogao sjbti.
On je radio,isto s tim mikro asfaltom. Isto tako su letjeli ti kamenčići i isto tako smo komentirali,koji k.... to radi. Ali,sad se ne sjećam točno, nakon možda dva tjedna više nije bilo kamenčića i ostala je super cesta. Koliko ja znam to je još uvijek taj asfalt,ne sjećam se da je poslje ponovno asfaltiran ako je onda neka me slobodno netko ispravi. Ali ako je to i dalje taj isti mikro asfalt onda on uopće nije loš(znači može se dobro napraviti)puno brže se radi s njim i dugo traje.
 
Bio sam pričao sa tim ljudima koji su to tada postavljali,pohvalili su se da je to njihov izum 😁
I onda su mi rekli da to rade radi motorista koji su se bunili na zmijice i takvo krpanje ceste pa da su ovo napravili u zamjenu za to
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Napokon da neko u ovoj šugavoj pripizdini radi nesto zbog motorista 🤣
Slažem se ja s tobom,ali ja ti kažem šta su mi rekli,znači neka udruga se bunila protiv zmijica i onda su oni smislili ovo riješenje. Sad koliko je to istina,ne znam ali točno tako mi je rekao neki šef njihov koje je bio tamo.
 
Sve ok ali postoji čistilica a ne da auti i motori budu čistilice pa nakon 2 tjedna cesta bude kako treba ....
Reci mi gdje to kod nas rade te čistilice, gdje god da su radovi uvjek je prljava cesta,pogotovo ako padne kiša,sve je od blata. Trebali bi svi kamioni kad voze pijesak imati ceradu,pa je većina nema....
Slažem se s tobom da bi trebalo to nekako očistiti ali kod nas bi bio uspjeh kad bi označili radove a ne da na njih naletiš u zavoju bez upozorenja
 
Reci mi gdje to kod nas rade te čistilice, gdje god da su radovi uvjek je prljava cesta,pogotovo ako padne kiša,sve je od blata. Trebali bi svi kamioni kad voze pijesak imati ceradu,pa je većina nema....
Slažem se s tobom da bi trebalo to nekako očistiti ali kod nas bi bio uspjeh kad bi označili radove a ne da na njih naletiš u zavoju bez upozorenja
Ili naletiš na znakove, a radova nema.
 

Otvoreni prelom jedne ruke, slomljena ključna kost druge ruke i slomljen gležanj.
Sve se vidi iz slike. Zabranjeno skretanje u lijevo i oduzimanje prednosti.
Ljudi moji usporite i neka su vam sva čula budna.
Frende želim ti brz oporavak bez posljedica.
 
  • Sad
Reactions: Modesty40
👍
To ima stalno a pogotovo vikendom kada ne rade a neda im se maknuti znakove
Istina i to ne samo vikendom, nego i neko vrijeme nakon zavrsenih radova...vozim kipere pa vidim koliko ti znakovi znaju ostati...
 
  • Like
Reactions: Dene
Ovo šta su napravili spada u kategoriju "bolje išta nego ništa" ..ustavri sad će na nekim djelovima razlika površine asfalta biti još veća iz novi/stari ;)