RSV V4

jolly the roger said:
neki ljudi bubnu i ostanu zivi :mrgreen:

japanci su u prednosti samo po upravljanju i kontroli kvalitete. po nicem drugom. i to ih spasava. oni nisu u stanju izumit nesto iz nicega, oni su samo u stanju kopirat nesto i poboljsat neke sitne nedostatke.
ž

upravo tako... koja se nova stvar uvela u auto ili moto industriji a da je dosla iz japana.. oni kopiraju ali jebiga kopije budu bolje od originala... i to je cinjenica... .... ali isto je cinjenica da se dosta perverzija pogotovo u moto industriji radi u italiji... marzzochi, brembo,... a i magneti marelli nije los buduci da rade elektroniku u moto GP velikoj vecini.... kao i sekvencijalne mjenječe za ferrarije i aston martin vanguish ima MM mjenjac...

pa prema tome je glupo govorit o nekoj talijanskoj šlampavosti ili traljavosti ili pak nekvaliteti... tj. glupo je generalizirat

al da bi mogli malo pripazit na sitnice mogli bi....npr ducati monster s4rs novi kupio ga jedan poznanik i jebiga vide se zice instalacije tj. nisu omotane do kraja vire na par mjesta i bas bodu u oci ... ono nije to neki problem ali za motor koji je platio ca 15 k ojra(u italiji ) mogli su se i malo bolje potrudit...
 
:rofl:

Zato i novi Dukatiji imaju japanski ovjes i bremze Showa... :palacdolje:

Talijanski ponos... :mrgreen:
 
z-1000mk said:
:rofl:

Zato i novi Dukatiji imaju japanski ovjes i bremze Showa... :palacdolje:

Talijanski ponos... :mrgreen:

Pogledaj malo bolje, showa neš vidit nigdje(odnosno s unutrašnje strane krakova prednje vilice) a kočnice samo brembo !
A struja , u pravu si znam na ašpriliji ga ima svega od simensa,hitačija...
 
z-1000mk said:
:rofl:

Zato i novi Dukatiji imaju japanski ovjes i bremze Showa... :palacdolje:

Talijanski ponos... :mrgreen:
Ovo si dobro primjetio.... (y)


Da nije neki street fajter u pitanju?
:mrgreen:

:wink:
 
12.05. na Grobniku testiran V4 u svojim oklopima  (y) evo link na slike

http://ggsxr1000.10gbfreehost.com/aprilia%20prototipo/index.html
 
Goran zzz said:
12.05. na Grobniku testiran V4 u svojim oklopima  (y) evo link na slike

http://ggsxr1000.10gbfreehost.com/aprilia%20prototipo/index.html

Na jednoj slici ima zlatnu a na drugoj plavu zadnju felgu :misli:

Nadan se da će bit još malo dorađen, pogotovo šta se auspuha tiće :mrgreen:
 
VypeRS said:
Na jednoj slici ima zlatnu a na drugoj plavu zadnju felgu :misli:

Nadan se da će bit još malo dorađen, pogotovo šta se auspuha tiće :mrgreen:
Ja se nadam da nece ni priblizno ovom izgledat  :mrgreen:
A auspuh pogotovo  :povraca:
 
jel moguće da je aprillia napravila ovakav auspuh :misli:
 
NRas said:
1998. je PRVI puta na serijskom motoru serijski ugrađen antihoping! i to nije ni Ducati ni MV nego Aprilia







ispravak netočnog navoda,ja mislim da je kawasaki prvi stavio tu spojku na zx750r.  93-94 poznatog kao cijevko,zato što ima dvije cijevi od ram-air koje idu sa vizira kroz rezervar.
jebiga nemam sliku da stavim (y)
 
Koliko vidim vilice su identične kao i kod prošlog modela (što nije loše 8) ), a kaj se tiče auspuha - bezveze, nadam se/vjerujem da u seriji neće biti takav. Zadnju felgu su valjda mijenjali zato jer su već imali montiranu gumu gore (koliko vidim Pirelli Dragoon Supercorsa Pro), oklopi su mi OK - ali također - nadam se /vjerujem da je ovo samo u grubo.

E, DA MI JE JEDNA V4.... (y) 8)
 
Ona svitla su mi bezveze, onaj sa prezentacije sa trkacin oklopima i onin glupin auspuhon mi je bija bolji od ovoga...

Ali ne sumnjan u Apriliu - to ce bit dizajn ipo 8)

Bas me zanima oce bit sta uzi od japanaca posto je V4, zvuk san cuja na youtubeu, jos samo cijena, iako iman osjecaj da ce bit paprena...
 
VypeRS said:
Bas me zanima oce bit sta uzi od japanaca posto je V4, zvuk san cuja na youtubeu, jos samo cijena, iako iman osjecaj da ce bit paprena...
120-130tkn
 
:mrgreen: kjasno
 
VypeRS said:
Ona svitla su mi bezveze, onaj sa prezentacije sa trkacin oklopima i onin glupin auspuhon mi je bija bolji od ovoga...

Ali ne sumnjan u Apriliu - to ce bit dizajn ipo 8)

Bas me zanima oce bit sta uzi od japanaca posto je V4, zvuk san cuja na youtubeu, jos samo cijena, iako iman osjecaj da ce bit paprena...

Ako me oči ne varaju, bit će veća svjetla i malo oštrija, vidiš da su mu svjetla prekrivena s crnom izolirkom... :misli:
 
VypeRS said:
Ona svitla su mi bezveze, onaj sa prezentacije sa trkacin oklopima i onin glupin auspuhon mi je bija bolji od ovoga...

Ali ne sumnjan u Apriliu - to ce bit dizajn ipo 8)

Bas me zanima oce bit sta uzi od japanaca posto je V4, zvuk san cuja na youtubeu, jos samo cijena, iako iman osjecaj da ce bit paprena...
da ti možda ne živiš u solinu???