S1000R review od vlasnika

tibor_zg said:
ko ti je prodal tu foru bokte

pa to više ni Jokini kupci ne pljugaju :LOL: :mrgreen:

tebi su ono, baš prodali, za novce :mrgreen:

ja se nisam dao, koristil sam mozak, pa danas ne hodam u kombinezonu sa kanticom ulja za pojasom :LOL:





Srki
 
Najjači su mi fajteri na nejkedima sa tin jidrima sprida. :povraća:
 
Srki said:
tebi su ono, baš prodali, za novce :mrgreen:

ja se nisam dao, koristil sam mozak, pa danas ne hodam u kombinezonu sa kanticom ulja za pojasom :LOL:





Srki

daj odi poliži čep od jogurta :jesus:

:mrgreen:
 
neki dan smo lizali, tebe neeeeema :LOL:





Srki
 
u cijeloj lijepoj našoj nema ni jedne poslovnice BMW-a di bi mogao ako ništa drugo barem sjesti na s1000r da vidim kako mi leži...čak ni u zg. strašno  :undecided:
pa sad ti kupuj motor  :anger:
 
Javi se Srkiju on će ti pokazat kak ti leži :mrgreen: :sucky: :dobar:
 
idem u trst rade do 7 :ples:

update: ...ne daju probne vožnje. nisam se puno ni nadao.  volan je širok pun k. mislio sam da je uži.. sjedalo je isto kao na rr modelu ali je manje nagnuto prema naprijed  (y)

update2: nakon dugo mozganja ipak sam zaključio da možda imam premalo iskustva za tu konjažu  :embarrassed:
da ne spominjem poluaktivni ovjes i sve te kerefeke zbog kojih nebi znao dali ja vozim motor ili on mene.
:zid:
 
I mene muči ista stvar, gdje sjesti i provozati motor...u krajnjem slučaju samo ga vidjeti uživo, a da se ne moram vozit do trsta ili slovenije :misli:
Da li je motor prejak za nekog ko nikad nije vozio motor jači od 80 konja?
 
ma nije ''pre jak''. koliko gasa daš, toliko ide. nego dali si u stanju iskoristiti sve te konje bez greške.. tu je DDC koji radi pola posla umjesto tebe, ali ja se ne bi previše pouzdao u to ako ne znam točno kako bi se motor ponašao bez aktivnog ovjesa koji u sklopu sa ostalom elektronikom ispravlja greške u vožnji.
po meni bit je u tome da taj motor definitivno nije stvoren za početnike i dizajniran je s tim parametrima. da olakša vožnju onima koji već znaju voziti..
evo zato ga ne kupujem. i malo je ružan.
 
motor je za curice, može ga vozit i Rozga ak hoće

DDC ne ispravlja nikakve greške, i tako je poštela da radi dobro na stazi. na cesti kakve su naše DDC je kontraproduktivan




Srki
 
E ak je za curice i razne Rozge, onda defintivno kupujem  :LOL: :mrgreen:
Naravno da nije moguće iskoristiti puni potencijal motora, kao prvo nemam gdje, a kao drugo nemam ni namjeru iskorištavati puni potencijal.

A što se tiče ružnoće,meni je baš suprotno od ružan  :0648:
 
sedmi_mrav said:
E ak je za curice i razne Rozge, onda defintivno kupujem  :LOL: :mrgreen:
Naravno da nije moguće iskoristiti puni potencijal motora, kao prvo nemam gdje, a kao drugo nemam ni namjeru iskorištavati puni potencijal.

A što se tiče ružnoće,meni je baš suprotno od ružan  :0648:
skroz krivo sam se izrazio, nije mi ružan dizajn nego je motor glomazan.. redni 4- cilindraš je dosta širok pa valjda zato.. ne vidim se na njemu. možda za kojih par godina  :mrgreen:
 
Srki said:
motor je za curice, može ga vozit i Rozga ak hoće

DDC ne ispravlja nikakve greške, i tako je poštela da radi dobro na stazi. na cesti kakve su naše DDC je kontraproduktivan




Srki

kolega jel tvoj ima ddc?
 
po meni je to super stvar... ok je to mozda za RRacere koji idu vecinom na stazu i da podese ovjes do zadnjih milimetara tocnosti kako njima odgovara.... al za svaki dan isto tako koliko sam citao, DDC ima svoje modove i jos se moze custom mode napravit bas po osobnoj zelji... u prijevodu ako ides tipa na more i natovaria otraga stvari, suvozac itd, stavis samo mekanije podesenje ovjesa i to je to... malo sam sad zakomplicirao hehe ali kuzis kaj hocu rec
 
predator9 said:
po meni je to super stvar... ok je to mozda za RRacere koji idu vecinom na stazu i da podese ovjes do zadnjih milimetara tocnosti kako njima odgovara.... al za svaki dan isto tako koliko sam citao, DDC ima svoje modove i jos se moze custom mode napravit bas po osobnoj zelji... u prijevodu ako ides tipa na more i natovaria otraga stvari, suvozac itd, stavis samo mekanije podesenje ovjesa i to je to... malo sam sad zakomplicirao hehe ali kuzis kaj hocu rec
Ako se ne varam, mislim da taj custom mod ima samo S1000RR.
Nek me ispravi neko ako sam u krivu.
 
navodno DDC ne radi dobro ako imaš preko 85-90 kg.  jer ima mekane federe..  (y)
pa sam čitao da je na stazi bolji ohlins od DDC-a, koji pak bolje služi na grbavim cestama jer se lako štima i tako to.


načitao sam se svakakvih sranja, jedan tvrdi jedno, drugi sasvim suprotno. a probne vožnje ne postoje, barem kod nas.