S1000R review od vlasnika

a moj 17 godina stari x11 ni na 250 ne pleše ni ne trese :palacdolje:
 
stojedan said:
Kakvo govno od motora ... meni z 1000 tek na 165 počne plesat ... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Testiro sam ga po autobanu, pravac, s prekrcanim bočnim kuferima i torbom od 20kg na 200 i kusur stabilan, zaleluja eventualno ako je dugačka krivina. Ovjes je na tvorničkim postavkama, tako da vjerujem da bi se i to dalo sredit.
 
infinity said:
mozda bi tribalo pitat srkija jeli trese...ali ga triba nagarit priko 150 :mrgreen:


evo jesam :0648: niš ne trese

naročite ne nešto ovak ko sa snimke ove

kontam, moglo bi bit do guma, a moglo bi bit i do vozača

kad na tom motoru daš gas, lagano ti se govno stisne jer tak nekaj suludo nema baš smisla

raja se obično tada hapa za volan o sivonje, a na nakedu na 150+ to i nije neka ideja s obzirom na šutanje vjetra u tijelo i glavu


motor je totalni desetobojac, moš ga vozit ko baba tj ko ja, ili ko divljak kojem nema sutra

sve radi odlično





Srki
 
Normalna pojava kod jakih nakeda pogotovo ako se sjedi full uspravno.
Moguce i tehnika voznje, lose podesen ovjes, lose podesen amortizer volana, grbav asfalt...

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
il se mrdo ko ja uz dupe Ave Karabatić?





Srki
 
Srki said:
evo jesam :0648: niš ne trese

naročite ne nešto ovak ko sa snimke ove

kontam, moglo bi bit do guma, a moglo bi bit i do vozača

kad na tom motoru daš gas, lagano ti se govno stisne jer tak nekaj suludo nema baš smisla

raja se obično tada hapa za volan o sivonje, a na nakedu na 150+ to i nije neka ideja s obzirom na šutanje vjetra u tijelo i glavu


motor je totalni desetobojac, moš ga vozit ko baba tj ko ja, ili ko divljak kojem nema sutra

sve radi odlično





Srki
dok ne čuješ:

kuc, kuc...
ja sam!!!!!!!
:mrgreen:
 
Srki said:
raja se obično tada hapa za volan o sivonje, a na nakedu na 150+ to i nije neka ideja s obzirom na šutanje vjetra u tijelo i glavu

(y)
 
a ma ovisi i o asfaltu,dosta
meni na jednom potezu trese(ne toliko kao na snimci) preko 220 -230 
a na drugoj dionici miran ko bubica
naravno malo drugačiji motor ali eto nemora biti do motora :misli: :mrgreen: (y) (y)
 
klasicni njemacki slamperaj
 
za vlasnike modela bez DDC, kako ste ovjes podesili s obzirom na tezinu ?
 
sasaa said:
za vlasnike modela bez DDC, kako ste ovjes podesili s obzirom na tezinu ?

To se ne kupuje bes ESA, sala mala, za cestu npr moj GS LC nije imao ESA ,a sad ni R nine t naravno prednji kraj na njemu je kao na S 1000 R al bez mogucnosti namjestanja sve je kao na pola namjesteno al meni ok za moju masu i cestovnu voznju,imas par dobrih tema na youtube na racun postavki bas za S1000R za cestovnu voznju i prema svojim KG al po mom misljenju straga povrat dosta zatvori  i preptecerenje opruge bar na pola ako si na 90 kg a prednji kraj omeksaj oprugu, a bar 3 klika zatvori povrat al opet svak za sebe zna najbolje i tesko je ovako u grubo govoriti nekome kako ce za sebe i svoj stil voznje namjestit.
 
ko samui said:
To se ne kupuje bes ESA, sala mala, za cestu npr moj GS LC nije imao ESA ,a sad ni R nine t naravno prednji kraj na njemu je kao na S 1000 R al bez mogucnosti namjestanja sve je kao na pola namjesteno al meni ok za moju masu i cestovnu voznju,imas par dobrih tema na youtube na racun postavki bas za S1000R za cestovnu voznju i prema svojim KG al po mom misljenju straga povrat dosta zatvori  i preptecerenje opruge bar na pola ako si na 90 kg a prednji kraj omeksaj oprugu, a bar 3 klika zatvori povrat al opet svak za sebe zna najbolje i tesko je ovako u grubo govoriti nekome kako ce za sebe i svoj stil voznje namjestit.

Za sad tvornicki je sve  bilo na 4 klika, napred i iza. Dodao sam po 2 klika na sve, puno je bolje na kocenjima, e sad krenes se vozit malo agresivnije, pa je nekako feeling da bi jos tvrdje... 105kg imam. Koliko citam i trazim te postavke, zadnju oprugu bi trebao skroz preopteretit za moju kilazu. Ne nalazim podatak koliko bi trebao bit "sag". 
Trazio sam po youtubeu... ali vecinom su postavke modela sa DDC. 
Nemam iskustva s time, pa eto ako netko moze objasnit bio bi zahvalan.

 
Flato said:
Kad sam se zamarao sličnim dilemama posladoše me Marku u Lutek da to podesi..

Nije ti ni ta losa...  :mrgreen: