S1000XR

Čestitam Blagi i od srca ti zelim puno lijepih i zabavnih kilometara 😊
 
20220830_124642.jpg

Preuzeo ga danas pa ćemo vidjet kako će to sve izgledat.
 
Blagiša čestitke!
Napokon imaš normalni motor😁
 
View attachment 751221
Preuzeo ga danas pa ćemo vidjet kako će to sve izgledat.
Opasno izgleda u toj crnoj boji, osobno nisam baš ljubitelj crnih motora jer ga nekako zatvara ali za razliku ostalih boja trenutno u ponudi ova mu definitivno najbolje stoji. Novi model nisam vozio ali vjerujem da bi trebao biti jako zadovoljan. Puno sretnih kilometar ti želim :) :)
 
Brembo naprijed. Znaci da je definitivno pukla tikva sa Hayesom
Idem u BMW napraviti reklamaciju, hocu i ja Brembo :)
Vjerojatno nema nikakve razlike, ali je moguće da su kupci stiskali..... puno love, onda hoću da piše brembo.
 
Vjerojatno nema nikakve razlike, ali je moguće da su kupci stiskali..... puno love, onda hoću da piše brembo.

Ma nije to problem nego je bilo puno (i previse) reklamacija zbog curenja ulja iz BMW brendiranih (Hayes) klijesta.
Prvo su mijenjali ljudima sa revidiranim verzijama koje navodno ne cure, a opet su curila, da bi onda krenuli mijenjati sa Brembom i na kraju su prvo motore za USA trziste poceli isporucivati sa Brembom u standardu (zbog tamosnjeg zakona o zastiti potrosaca). Ali nisam znao da su krenuli to raditi i sa motorima za EU trziste.
Licno sam zadovoljan sa performansama Hayes klijesta i nisam imao problema sa tim curenjem (valjda i necu). Hayes i malo jace koce od Bremba jer imaju vece klipove.
Jedina zamjerka je sto Hayes nije monoblok kao Brembo i malo je nespretnije (komplikovanije) rijesena zamjena plocica. A i ne pise Brembo :)
A sada, kako su krenuli sa tim Brembom, pitanje ne kako ce u buducnosti biti sa nabavkom plocica za Hayes
 
Last edited:
Ma nije to problem nego je bilo puno (i previse) reklamacija zbog curenja ulja iz BMW brendiranih (Hayes) klijesta.
Prvo su mijenjali ljudima sa revidiranim verzijama koje navodno ne cure, a opet su curila, da bi onda krenuli mijenjati sa Brembom i na kraju su prvo motore za USA trziste poceli isporucivati sa Brembom u standardu (zbog tamosnjeg zakona o zastiti potrosaca). Ali nisam znao da su krenuli to raditi i sa motorima za EU trziste.
Licno sam zadovoljan sa performansama Hayes klijesta i nisam imao problema sa tim curenjem (valjda i necu). Hayes i malo jace koce od Bremba jer imaju vece klipove.
Jedina zamjerka je sto Hayes nije monoblok kao Brembo i malo je nespretnije (komplikovanije) rijesena zamjena plocica. A i ne pise Brembo :)
A sada, kako su krenuli sa tim Brembom, pitanje ne kako ce u buducnosti biti sa nabavkom plocica za Hayes
brembo imaju svi od 2022 (y)
 
Neka si ih konačno namontirao. Uživaj u zvuku i nadam se da te neće početi živcirati kao i mene :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Baš ih je lijepo za vidjeti, prava skulptura(y)(y)

Nije toliko glasno, barem onako u mjestu. Imam i dB killer ako bude dreka (y)
A ako i sa njim bude dreka, ide povratak na fabriku.
Morao sam ih montirati, drugacije ne bi znao kakav je zvuk. U ovom momentu odlican, ali moram se malo bolje provozati

Inace, prilicno maltreriranje je ugradnja. Mjesta nema skoro pa nikako, sve je knap
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bojan
Nije toliko glasno, barem onako u mjestu. Imam i dB killer ako bude dreka (y)
A ako i sa njim bude dreka, ide povratak na fabriku.
Morao sam ih montirati, drugacije ne bi znao kakav je zvuk. U ovom momentu odlican, ali moram se malo bolje provozati

Inace, prilicno maltreriranje je ugradnja. Mjesta nema skoro pa nikako, sve je knap
ako ti je prebucno s akrapovim topom uvijek mozes nasaditi original top pa vidjeti kako je onda :p