S1000XR

Tek trebam da probam 02, ali sudeci po vasim komentarima koji je vec vozite, sticem dojam da nije pretjerano bolja od 01SE. Sigurno jeste, ali ocito u nekim tesko primjetnim nijansama.
Kod 02 minse svidja sto ima normalniju saru, jer mi je 01 uvijek malo previse licila na neku kisnu gumu, a da li samo ljepsa sara vrijedi dodatnih para, nisam siguran…
Recimo da Sam se na 01SE pred kraj vijeka gume osjecao jednako dobro kao i na pocetku.
Na 02 je taj osjecaj polako nestajao.

Šare ne opravdavaju dosta visu prodajnu cijenu.
 
  • Like
Reactions: esso_sa
A nista, naredne kilometre ces morat vozit bez naginjanja :ROFLMAO:.

Koja je slijedeca guma?
Tu pocinje Problem...

Opet 01SE
Ili ipak Michelin GP2
M7RR je i dalje primamljiva guma
Pirelli Rosso 4 mi se jako svidjela
Power 5 se pokazala bolja od Power 6
Conti ne dolazi U obzir
 
Tu pocinje Problem...

Opet 01SE
Ili ipak Michelin GP2
M7RR je i dalje primamljiva guma
Pirelli Rosso 4 mi se jako svidjela
Power 5 se pokazala bolja od Power 6
Conti ne dolazi U obzir
Odvozio si Power 6 do kraja?
 
Odvozio si Power 6 do kraja?
Prijatelj sa kojim intenzivno vozim je.
Cak je i imala profila ali se nije dala voziti....
Neka, i meni koji sam vozio iza njega vidljiva i cudna proklizavanja bez nekog konkretnog razloga.
Tlak je bio redovito mjeren - 2,5 prednja i 2,9 zadnja

ma lose podesen ovjes :)
 
Pozz ekipa… vidio sam tu da je netko narucio od puiga touring vizir pa me zanima preko koga?
Hvala 😁
 
Tu pocinje Problem...

Opet 01SE
Ili ipak Michelin GP2
M7RR je i dalje primamljiva guma
Pirelli Rosso 4 mi se jako svidjela
Power 5 se pokazala bolja od Power 6
Conti ne dolazi U obzir
Evo citam u novoj Motoreviji test ST guma i R02 se nije pretjerano proslavila. Zamjeraju joj potrosnju i tromu upravljivost.. Michelin Road 6 ubjedljivo pobijedio.
Jesi vozio M9RR ? Kakva je ona sa performansama i trajnosti ?
 
Evo citam u novoj Motoreviji test ST guma i R02 se nije pretjerano proslavila. Zamjeraju joj potrosnju i tromu upravljivost.. Michelin Road 6 ubjedljivo pobijedio.
Jesi vozio M9RR ? Kakva je ona sa performansama i trajnosti ?
Ak je 02 tromija od mišelina..... onda je majke ti nevozljiva... a to nije istina.
TI testovi guma su nekad teško shvatljivi.
 
  • Like
Reactions: BeLa-Vg
Ak je 02 tromija od mišelina..... onda je majke ti nevozljiva... a to nije istina.
TI testovi guma su nekad teško shvatljivi.
To se slazem; sada su test promijenili pa nisu radili mjerenja na novo, nego su ih vozili 2000 km pa onda mjerili na suho/mokro…
Interesantno da je na posljednjem slicnom testu R01 SE bio pobjednik, ispred Pirelli Angel GT2 koji je tada a i ove godine na 2 mjestu. Pa tom logikom i ako bi vjerovali testovima, ispada da je R02 losiji od 01SE
 
Last edited:
Evo citam u novoj Motoreviji test ST guma i R02 se nije pretjerano proslavila. Zamjeraju joj potrosnju i tromu upravljivost.. Michelin Road 6 ubjedljivo pobijedio.
Jesi vozio M9RR ? Kakva je ona sa performansama i trajnosti ?
Tromu upravljivost ne mogu potvrditi

M7RR vs. M9RR uzeo bih M7 opet.
M9 Mi nije sjela. Mislim da su puno htjeli Ali su malo uspjeli