šago split

Pokraj zgrade klerikata! Servis Matić je u toj kući, čovjek cijeli život vozi auto trke!

Imam sreću pa s prozora mogu rezervirati novu Africu!

93572829a2b435fedc717c637f9e5949.jpg
 
Sinna said:
Šagu nemoš nać ni s GPSom! :LOL:
Evo uspija sam ga nać!!! :peace: Puni zidovi kaciga, kufera raznih veličina, auspuha, jaketa, gaća, rukavica, razne moto-opreme, a ima i 5-6 motora i skutera, ali i jedno auto od 310 KS baš po mojoj mjeri! :wink: :) U dolasku je još motora i opreme tako da će bit krcato i stvari za svakoga! (y) Jedna prava evropska butiga.
 
Sinna said:
Evo uspija sam ga nać!!! :peace: Puni zidovi kaciga, kufera raznih veličina, auspuha, jaketa, gaća, rukavica, razne moto-opreme, a ima i 5-6 motora i skutera, ali i jedno auto od 310 KS baš po mojoj mjeri! :wink: :) U dolasku je još motora i opreme tako da će bit krcato i stvari za svakoga! (y) Jedna prava evropska butiga.
Hmmm , google karte su me bez problema dovele do tamo . Prije ccca 7 dana nije bio baš takav izbor ali najave su bile interesantne  (y)
 
Sinna said:
Evo uspija sam ga nać!!! :peace: Puni zidovi kaciga, kufera raznih veličina, auspuha, jaketa, gaća, rukavica, razne moto-opreme, a ima i 5-6 motora i skutera, ali i jedno auto od 310 KS baš po mojoj mjeri! :wink: :) U dolasku je još motora i opreme tako da će bit krcato i stvari za svakoga! (y) Jedna prava evropska butiga.

Samo ce morati promijeniti pristup poslu. U Vukovarskoj je vise bio po kavama nego u trgovini. Jednom cekam ispred, on tamo pije kavu, ducan zatvoren, eto ga 15min posli, a vidio me da cekam....
Udjes unutra pitas za neku jaknu (imao sam tocno ime modela) on govori "a eto tu gore pa pogledaj" (gore=plafon).... smijesno :))
 
Sinna said:
Evo uspija sam ga nać!!! :peace: Puni zidovi kaciga, kufera raznih veličina, auspuha, jaketa, gaća, rukavica, razne moto-opreme, a ima i 5-6 motora i skutera, ali i jedno auto od 310 KS baš po mojoj mjeri! :wink: :) U dolasku je još motora i opreme tako da će bit krcato i stvari za svakoga! (y) Jedna prava evropska butiga.

Znači ko oće nać Šagu, 3 miseca triba otprilike.  :LOL: :jesus:

Bija sam i ja prije par dana. Izgleda obećavajuće. Prostor je sasvim dovoljno velik. Jedino mi smeta šta je prenija praksu vješanja odjeće na vješalice u stropu. Mislim da za to nema potrebe s obzirom na prostor. Sin mu je bija sam u dućanu, a to sam skužija kad sam vidija da se mali slabo razumi u nazive opreme. Polako naučit će.
 
Cvitalo said:
Znači ko oće nać Šagu, 3 miseca triba otprilike.  :LOL: :jesus:

Bija sam i ja prije par dana. Izgleda obećavajuće. Prostor je sasvim dovoljno velik. Jedino mi smeta šta je prenija praksu vješanja odjeće na vješalice u stropu. Mislim da za to nema potrebe s obzirom na prostor. Sin mu je bija sam u dućanu, a to sam skužija kad sam vidija da se mali slabo razumi u nazive opreme. Polako naučit će.
Nisi objasnija koji sin? Oni od 4 g. ili oni od 19 g. :LOL: :jesus:
 
Getriba said:
Samo ce morati promijeniti pristup poslu. U Vukovarskoj je vise bio po kavama nego u trgovini. Jednom cekam ispred, on tamo pije kavu, ducan zatvoren, eto ga 15min posli, a vidio me da cekam....
Udjes unutra pitas za neku jaknu (imao sam tocno ime modela) on govori "a eto tu gore pa pogledaj" (gore=plafon).... smijesno :))
Dogovoreno je sve sa Novemon pa će bit svega od Dainesea! (y) A sad tamo nema kafića pa će bit koncentriran na svaku mušteriju! :wink:
 
Kurca ja ne razumim što vi laprdate , nakako sam jedva uspio shvatit da triba otić u šage vidit te nove ženske , možda one znaju zavidavat :).
 
Getriba said:
Samo ce morati promijeniti pristup poslu. U Vukovarskoj je vise bio po kavama nego u trgovini. Jednom cekam ispred, on tamo pije kavu, ducan zatvoren, eto ga 15min posli, a vidio me da cekam....
Udjes unutra pitas za neku jaknu (imao sam tocno ime modela) on govori "a eto tu gore pa pogledaj" (gore=plafon).... smijesno :))

Nažalost , nije promijenio pristup :?

Bar što se otvorenosti tiče :mrgreen:
 
Sinna said:
Nisi objasnija koji sin? Oni od 4 g. ili oni od 19 g. :LOL: :jesus:

Oni od 19 g. ima i priko 20. :misli:
 
Di je problem? Pit će kavu u istom kafiću 2 kilometra dalje, a sin i žena će radit. Sam pogledaš, sam se poslužiš, sam sebi riješiš popust.
 
Cvitalo said:
Di je problem? Pit će kavu u istom kafiću 2 kilometra dalje, a sin i žena će radit. Sam pogledaš, sam se poslužiš, sam sebi riješiš popust.

Pa cu zbog toga ici kod njega? Haha

Pa za to imam web prodaju, Njemacka, UK...itd itd.... robu dobijes, probas, i vratis/zamijenis ako ne valja. I jos dodje na kucna vrata. Di ces bolje.
 
Getriba said:
Pa cu zbog toga ici kod njega? Haha

Pa za to imam web prodaju, Njemacka, UK...itd itd.... robu dobijes, probas, i vratis/zamijenis ako ne valja. I jos dodje na kucna vrata. Di ces bolje.

U nas.
 
Nisam baš pristalica agresivnog marketinga al se nažalost moram složiti da ste korak ispred drugih . Dakle  nekidan sam bio u Šage , s trgovačke strane , nije dobro, al baš nije . Bio u Globala zbog AK 550 , više ja znam nego prodavač i nikakve tehnike ni strasti za prodaju . Loše :palacdolje:
 
Sinna said:
Jedna prava evropska butiga.
Znači, i u ostalim pravim EU butigama se mogu na stalažama nać kacige stare 6-7 godina po cijeni ka i prvog dana?
Vrh! Go retro!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nema kupaca pa nema kome što ni prodavati .
U D ili nekom drugom Eu gradu te veličine bi bilo : Hein Gericke - Louis - Polo sve dućani od cca 300-500m2 s 4-5  prodavača unutra , svaka marka motora po dućan u kojem svi prodaju i opremu .
Svi više manje rada zarađuju plaće i žive .
Koliko u ST ima takvih dućana ( ili u bilo kojem HR gradu) , jednostavno je mi nemamo plaće za takav standard pa ni takvi dućani ne mogu opstajati.
Motoristi kod nas se snalaze kako znaju i umiju s ono malo novaca što imaju za potrošiti na svoj hobi a to opet nije dovoljno da bi takvi dućani mogli živit .

Po meni je to najbliže istini , čast izuzecim koji još uvijek mogu držat glavu iznad vode i živiti od posla u moto branši .
 
jota said:
Nema kupaca pa nema kome što ni prodavati .
U D ili nekom drugom Eu gradu te veličine bi bilo : Hein Gericke - Louis - Polo sve dućani od cca 300-500m2 s 4-5  prodavača unutra , svaka marka motora po dućan u kojem svi prodaju i opremu .
Svi više manje rada zarađuju plaće i žive .
Koliko u ST ima takvih dućana ( ili u bilo kojem HR gradu) , jednostavno je mi nemamo plaće za takav standard pa ni takvi dućani ne mogu opstajati.
Motoristi kod nas se snalaze kako znaju i umiju s ono malo novaca što imaju za potrošiti na svoj hobi a to opet nije dovoljno da bi takvi dućani mogli živit .

Po meni je to najbliže istini , čast izuzecim koji još uvijek mogu držat glavu iznad vode i živiti od posla u moto branši .

Ne bi se složio....mi u 150 kvadrata imamo 5 prodavaća i generalni smo uvoznici za Rev'it, Bering, Shark, Nitro, TCX, VR46, KYT i još dosta toga.... i ne tužimo se. Treba se truditi, jer trud se isplati. Naše prodajne akcije počinju u 11. mjesec jer želimo da ljudi mogu kupit stvari....ne uvozimo robu da bi stala u izlogu. I ove retro fore sa Daineseom ne puše ljudi više...Rev'ti je ima par godina top ponuda