šago split

Radite vi i koliko njih u okolici? 1-2? Nasli ste svoje mjesto pod suncem i to odrzavate.
Dodji u slavoniju otvorit moto butigu i izgorio si u mjesec dana. Pa i da si najveci majstor prodaje Mister Dzirlo..
 
dovla said:
Radite vi i koliko njih u okolici? 1-2? Nasli ste svoje mjesto pod suncem i to odrzavate.
Dodji u slavoniju otvorit moto butigu i izgorio si u mjesec dana. Pa i da si najveci majstor prodaje Mister Dzirlo..

Ništa mi nismo našli....teški rad je to, svaki dan u godini. Glede lokacije, ni naša nije bajna, ali je skoro u centru grada...onog najlipšeg na svitu, pa nad druge i ne zanimaju
 
Nemoj se pravit mutav kad razumijes sta sam napisao. Naravno da niste nasli, dokazaliste se i sad to odrzavate. Situacija vasa i ovih sto sad otvaraju su dva paralelna svemira a ti pises kao da ste na istoj startnoj poziciji. Cinjenica je da ste se etablirali u puno povoljnijoj trzisnoj situaciji, sto ne umanjuje vas uspjeh ali ne mozes ove nove sto danas pokusavaju staviti u isti kos.
Inace slazem se jotinim upisom, to je jasno ko dan.
 
dovla said:
Nemoj se pravit mutav kad razumijes sta sam napisao. Naravno da niste nasli, dokazaliste se i sad to odrzavate. Situacija vasa i ovih sto sad otvaraju su dva paralelna svemira a ti pises kao da ste na istoj startnoj poziciji. Cinjenica je da ste se etablirali u puno povoljnijoj trzisnoj situaciji, sto ne umanjuje vas uspjeh ali ne mozes ove nove sto danas pokusavaju staviti u isti kos.
Inace slazem se jotinim upisom, to je jasno ko dan.

Nitko ovde ne starta nov, ni iz nule....pjađo već drugi otvara u istom prostoru, a ovaj prvi je uzeo ljude od trećeg unazad, koji je uzeo ljude od 4. unazad(sve to u 6 godina), a šago se premjestio samo koji kilometar(1700 metara cestom) dalje od pozicije na kojoj je bio godinama.

Mi ovde valjda prićamo o Splitu  :misli:
 
Činjenica je da joke radi neumorno u dućanu, na forumu , na indexu, na blogu, bojim se otvoriti tunu u konzervi da mi joke ne ispadne... Takvi zaslužuju da rade

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Činjenica je da joke radi neumorno u dućanu, na forumu , na indexu, na blogu, bojim se otvoriti tunu u konzervi da mi joke ne ispadne... Takvi zaslužuju da rade

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Zaboravio si i da joke vozi sve što prodaje, i tunira to, testira, a  i vozi enduro weekendom, pada u opremi koju prodaje, opet testovi ......nije dovoljno samo radit  :mrgreen:
 
:LOL:
Tuning ti se svodi na one điđe miđe tail tidy i podnice a onaj tvoj soft enduro neću ni spominjat...  :jesus:
:mrgreen:

Nego zovi ti mene da ti testiram x300 kad dođe 8)
 
dovla said:
:LOL:
Tuning ti se svodi na one điđe miđe tail tidy i podnice a onaj tvoj soft enduro neću ni spominjat...  :jesus:
:mrgreen:

Nego zovi ti mene da ti testiram x300 kad dođe 8)

A prvi će bit kod nas, to se podrazumijeva....a ovo glede tuninga i endura, nije pitanje inteziteta, nego ima li tko u prodaji da u kombinaciji sa marketingom to sve radi, pa da može i komentirat uopće, na to sam mislio.

A na "soft enduro" su svi pozvani, pogotovo kad nam se ovlaži stina  :mrgreen:
 
Split je po motorima najači grad u HR,tako da i tu imate plus
 
grafit said:
Split je po motorima najači grad u HR,tako da i tu imate plus

Statistički je najjači glavni grad, s tim da smo mi jači u odnosu na broj stanovnika .... ali opet ima nešto i u našem uloženom radu, jer statistički mi prodajemo u većem odnosu na ostale brandove uspoređujući ostala registracijska područja.
 
U Šage sam bia tri puta,dva puta sam poljubia vrata a treći bi volia da nisan ni doša!Iskreno u ST Pribudić nema konkurenciju..
 
A ima nesto i u vremenskim (ne)prilikama..ima nesto i u broju sezonskih radnika, brodolomaca, i slicno, koji jedva cekaju neki ispusni ventil u obliku motora :mrgreen:
 
joke said:
Statistički je najjači glavni grad, s tim da smo mi jači u odnosu na broj stanovnika .... ali opet ima nešto i u našem uloženom radu, jer statistički mi prodajemo u većem odnosu na ostale brandove uspoređujući ostala registracijska područja.
posao treba raditi ljudski i pošteno ,uspjeh je zagarantiran . (y)
 
ja osobno nikad ne bih kupi nista u joke radi ovoga ja ja ja ja ja ....ja/mi sam/smo pametan/ni a svi ostali su nesposobni i glupi ....

uvik mi je islo na kurac to preseravanje ,zato sam i kupi ovo lito bev-a u onih ludaka nedaleko od joke  :mrgreen:

a malo je falilo da nisan isa vidit x-max ,nisan isa radi ovoga ja ja ja ja ja ,ali jos i vise zato sto je ruzni japanski kontejner  :mrgreen:

eto toliko ...pozdrav  :mrgreen:
 
infinity said:
Oces rec kupujes tamo di dobijes veci popust? :mrgreen:
nisam ja takav ....nije u soldima sve  :mrgreen:

tu je meni bila jednostavna dilema izmedu ...lipo ,skupo ali jeftinije,kvalitetno i ruzno,skupo,kvalitetno  :mrgreen:

:LOL: 
 
tl1000 said:
ja osobno nikad ne bih kupi nista u joke radi ovoga ja ja ja ja ja ....ja/mi sam/smo pametan/ni a svi ostali su nesposobni i glupi ....

uvik mi je islo na kurac to preseravanje ,zato sam i kupi ovo lito bev-a u onih ludaka nedaleko od joke  :mrgreen:

a malo je falilo da nisan isa vidit x-max ,nisan isa radi ovoga ja ja ja ja ja ,ali jos i vise zato sto je ruzni japanski kontejner  :mrgreen:

eto toliko ...pozdrav  :mrgreen:

infinity said:
Oces rec kupujes tamo di dobijes veci popust? :mrgreen:

Zato su oni i propali netom poslije ... tu je (pre)očito i uzrok i posljedica.

Nemoj kod nas dolazit ako Boga znaš  :mrgreen:
 
dolazimo ja i srki za koji dan ....evo mi je sad posla poruku da ce mi kupit jedan t max ako mu sredin da upozna infinity-a ,da mu pa on moze sredit jednu filipinku  :mrgreen:
 
Svratite vi slobodno, al ako budete tili šta kupit, rađe u Šage ajte .... slab ste mi špurijus