šago split

Što više ser.. to si cijenjeniji majstor :)
Dijelovi,naravno,dolaze iz NASA-e i zato su,jelte,skuplji bar 130% al' za keš može 3% popusta :mrgreen:
Dobro,ponekad dođeš kao vruća tema na forum,al' to se preživi(ovisno o debljini kože) :mrgreen:
 
piljun said:
Ma samo dobra jezičina mora bit hahahaha

(y)

jedan jazavac je lipo pakira i naplaciva pricu dok se nije dogodija problem cak mu idem oprostit a on bahato reagira srica da je mali samnom bija pa sam prikrija nervozu jer bi mu resetira dijagnozu i izbija svaki dim jointa iz pluca
 
luka737 said:
Tema o Piccilu me podsjetila da napišem nešto i o ovom salonu/servisu.

Sad si me sjeba a još imam servis na 12.000 napravit. Šta je najgore čuja sam za identičan slučja već i prije. Ulje i filter ulja sam i zadnji put kupija u Šage i donija u Ogija (ne Ozija :mrgreen:). Dobija sam ostatak ulja nazad. Nije neka garancija al bar nešto. Mislim da ipak filter zraka ne ide na 12.000
 
Baš u normalnima bi se i tribalo moć. U matka ima staklo koje iz dućana gleda na servis. Normalno da neš sad visit čoviku nad glavom i smetat mu...iako bi očito kod nekih tribalo.
 
Cvitalo said:
Baš u normalnima bi se i tribalo moć. U matka ima staklo koje iz dućana gleda na servis. Normalno da neš sad visit čoviku nad glavom i smetat mu...iako bi očito kod nekih tribalo.

Nisam serviser, al meni je to dno dna.

Vlasnici se cesto imaju potrebu petljati tamo gdje im nije mjesto.

 
Je ,upravo tako . Zato i najobičniji filter zraka izgleda onako kao što izgleda ,a renomirani servis ga redovito mijenjao i još redovitije naplaćivao .  :LOL: :LOL: :021:
 
Valja ,kako da ne . Onaj tko oko bajka ne zna ništa ili misli da nešto zna ,tome je svaki servis dobar .Kad treba promijeniti ulje i filtere,svi znaju sve . Kad treba promijeniti lanac bregastih ,izvaditi mjenjač i posložiti dugi ili treći gang onda pomozi Bože ,to je već za mnoge SF. :LOL: :021: 8)
 
Kawah said:
Je ,upravo tako . Zato i najobičniji filter zraka izgleda onako kao što izgleda ,a renomirani servis ga redovito mijenjao i još redovitije naplaćivao .  :LOL: :LOL: :021:
(y) (y)
 
Psihopati od musterija dobiju psihopate od servisera  :LOL: :LOL: :LOL:

Ili normalne servisere na kraju pretvore u psihopate  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nero said:
Nisam serviser, al meni je to dno dna.

Vlasnici se cesto imaju potrebu petljati tamo gdje im nije mjesto.



Ja radim u auto servisu i nikom od nas zaposlenih ne smeta da stranka bude tu za vrijeme servisa.. Naravno, ne u garaži, negi u prijemnom uredu odakle se kroz staklo vidi sve..Ne vidim tu problem..Ako se nekom stoji par sati u servisu jer nema povjerenja, ja ču sve učiniti da ga stekne.. Imali smo nekoliko takvih slučajeva..
 
Bob Rock said:
Ja radim u auto servisu i nikom od nas zaposlenih ne smeta da stranka bude tu za vrijeme servisa.. Naravno, ne u garaži, negi u prijemnom uredu odakle se kroz staklo vidi sve..Ne vidim tu problem..Ako se nekom stoji par sati u servisu jer nema povjerenja, ja ču sve učiniti da ga stekne.. Imali smo nekoliko takvih slučajeva..

Vecinom vole uci u garazu. I o tom govorim.

A i nisam fan buljenja kroz staklo, kao da su mehanicari eksponati u zooloskom.