Šahovnica na prednjem dijelu motora

A da ovako nesto napravis? :mrgreen:



i3gw3p.jpg



 
vlucic said:
I Prijevoznice - SKUTER nije MOTOR, to ti je krivo u naslovu teme.
:mrgreen:

ahaaa.. eh.. pa nije to poanta priče/ideje.. mogao sam fotomontažu napraviti i na frendovom fazeru ili na hondi od drugog frenda.. poanta je da mi se čini fora da tamo negdje stotine km od kuće, kad se na cesti mimoiđeš sa nekim (na dva kotača, bez obzira da li ima motor ili skuter), vidiš da je iz hr.. i to je sve.. na kraj pameti mi nije bilo da će se to rasplesti opet vječita (po meni bezvezna) tema skuter je/nije motor i da li se netko pozdravlja ili ne, odnosno da li će ove kockice nekoga provocirati.. na mnogim temama ovog foruma sam vidio iznimno korektan odnos između onih koji voze motore i skutere, a pogotovo sa motociklistima iz drugih država, zato mi ovakva rasprava nije bila ni na kraj pameti.. ali dobro, očigledno nisam baš pogodio sa idejom/pitanjem/temom :-(..
 
Ti možda na tom pro(s)metalu možeš vidjeti neku malu naljepnicu na viziru, skužiti o čemu se radi, dati zapovijed ruci da pozdravi, zaustavit se i popričat sa čovjekom ... ali ja na svojoj kanti prođem tako da jedva mogu registrirati jesam se mimoišao sa motorom ili kamionom ... helikopter me zna sjebati zbog oblika, pa pomislim da je LEDO frižider ...


ali potpuno podržavam ideju ....  (y) (y)


I samo zbog tablice sam znao dobiti pozdrav srednjakom u pojedinim bivšim članicama SFRJ (ima forumaša koji mogu potvrditi  :LOL: :LOL: ), a kamoli zbog ovoga.... ali opet kažem, ideja je i više nego OK ..  (y) (y)
 
nedavno sam bila u srbiji na 5 dana s ekipom od 9 motora iz raznoraznih dijelova hr, nikakvih problema nismo imali sa domaćim stnovništvom, čak naprotiv  ;)
 
lili said:
nedavno sam bila u srbiji na 5 dana s ekipom od 9 motora iz raznoraznih dijelova hr, nikakvih problema nismo imali sa domaćim stnovništvom, čak naprotiv  ;)


dosadno znači ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
dosadno znači ...  :LOL: :LOL:
ma kakvi  :D baš je bilo super... dok smo došli dočekala nas je tv ekipa, bili smo glavna atrakcija.. ljudi ne vide često hrpu aprilija na okupu  :LOL:


btw policija njihova je nabavila mane i shivere za službene motore  :mrgreen:

toliko...
 
lili said:
ma kakvi  :D baš je bilo super... dok smo došli dočekala nas je tv ekipa, bili smo glavna atrakcija.. ljudi ne vide često hrpu aprilija na okupu  :LOL:


btw policija njihova je nabavila mane i shivere za službene motore  :mrgreen:

toliko...


pa tu leži odgovor ... nitko vas nije dirao jer ste sami sebe dovoljno kaznili ...  :jesus: :LOL:
 
strasilo said:
pa tu leži odgovor ... nitko vas nije dirao jer ste sami sebe dovoljno kaznili ...  :jesus: :LOL:
da da  (y) :jesus: :mrgreen:

i bili smo do đerdapa, sjetila sam se tebe i monstruma  :mrgreen:
 
lili said:
nedavno sam bila u srbiji na 5 dana s ekipom od 9 motora iz raznoraznih dijelova hr, nikakvih problema nismo imali sa domaćim stnovništvom, čak naprotiv  ;)


Aaaaaaa
Vi oni
Sve talijanski poluproizvodi
Neki cudan lik kaj dela u ck ;)
Pece rostilj za delove za apriliju jer rikne pa nemre mado
I tak
Hihihihihi
 
lili said:
da da  (y) :jesus: :mrgreen:

i bili smo do đerdapa, sjetila sam se tebe i monstruma  :mrgreen:


ako niste prešli u Rumunjsku, bili smo dalje od vas ..  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
ako niste prešli u Rumunjsku, bili smo dalje od vas ..  :LOL: :LOL:
dio ekipe je otišao samo da pokupe štambilje,pa se gaaadno pokajali... radovi kilometrima, kolone, 2 sata im je trebalo samo da pređu granice i vrate se  :LOL:

neka hvala  :mrgreen:
 
ma radovi su samo par kilometara iza granice.. ;)


a to što su čekali, valjda su naišli na smjenu ....  :misli: :misli:  ... nama je trebalo cca 6 minuta ....  :jesus:


ili je problem u Aprililijama...  :LOL:  :jesus:
 
strasilo said:
ma radovi su samo par kilometara iza granice.. ;)


a to što su čekali, valjda su naišli na smjenu ....  :misli: :misli:  ... nama je trebalo cca 6 minuta ....  :jesus:


ili je problem u Aprililijama...  :LOL:  :jesus:
naišli na smjenu  :LOL: al doživljaj neprocjenjiv  :LOL: