Šahovnica na prednjem dijelu motora

prijevoz.hr said:
ahaaa.. eh.. pa nije to poanta priče/ideje.. mogao sam fotomontažu napraviti i na frendovom fazeru ili na hondi od drugog frenda.. poanta je da mi se čini fora da tamo negdje stotine km od kuće, kad se na cesti mimoiđeš sa nekim (na dva kotača, bez obzira da li ima motor ili skuter), vidiš da je iz hr.. i to je sve.. na kraj pameti mi nije bilo da će se to rasplesti opet vječita (po meni bezvezna) tema skuter je/nije motor i da li se netko pozdravlja ili ne, odnosno da li će ove kockice nekoga provocirati.. na mnogim temama ovog foruma sam vidio iznimno korektan odnos između onih koji voze motore i skutere, a pogotovo sa motociklistima iz drugih država, zato mi ovakva rasprava nije bila ni na kraj pameti.. ali dobro, očigledno nisam baš pogodio sa idejom/pitanjem/temom :( ..

poanta priče je da te prcaju u mozak i ne nadaj se dobit ikakav pametan odgovor od barem 90% ljudi sa ovog foruma...bez obzira radi li se o glupom ili nekakvom smislenom pitanju...
 
pajo_patak said:
poanta priče je da te prcaju u mozak i ne nadaj se dobit ikakav pametan odgovor od barem 90% ljudi sa ovog foruma...bez obzira radi li se o glupom ili nekakvom smislenom pitanju...


pa da bi dobio pametan odgovor, valjda i pitanje mora biti takvo ...  :LOL: :LOL:
 
osim grba koji se nalijepi na vjetrobran mogli bi izvjesiti i zastavicu da se vijori na vjetru :biker:
 
mg749ie said:
osim grba koji se nalijepi na vjetrobran mogli bi izvjesiti i zastavicu da se vijori na vjetru :biker:

Flag-Motorcycle.jpg
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
ma radovi su samo par kilometara iza granice.. ;)


a to što su čekali, valjda su naišli na smjenu ....  :misli: :misli:  ... nama je trebalo cca 6 minuta ....  :jesus:


ili je problem u Aprililijama...  :LOL:  :jesus:
hmmm  :misli:  neznam bas  :shock:  kolko znam oni su se vratili na vlastiti pogon a kak si se ono ti vratil  :misli:






:jesus: :LOL:
 
Zapru said:
hmmm  :misli:  neznam bas  :shock:  kolko znam oni su se vratili na vlastiti pogon a kak si se ono ti vratil  :misli:






:jesus: :LOL:


nazad do Srbije sam i ja na vlastiit pogon ...  :LOL: :LOL:
 
limit said:
Evo već mi suza ide kad samo zamislim taj dirljivi trenutak susreta dvojice bikera iste narodnosti i/ili državljanstva na cesti negdje daleko od kuće...Vrlo, vrlo emotivno  (y)


:mrgreen:


mozda ce ovo sto si opisao i biti dirljiv dogadjaj uzimajuci u obzir broj stanovnika, i naredne godine kad se raselimo po uvropi :LOL:
 
čitam i pitam se koliko je vas bilo zadnjih mjesec dana uopće preko grane bilo gdje i o čemu trackate.....
 
pa i ja  :mrgreen:
 
KING RR said:
Ček malo šta nisi spominjo oznaku na MOTORU    :misli: 








Stvarno prekrasna ideja    (y)  pogotovo ako se vozikaš i parkiraš tamo oko Mladićevog rodnog kraja  :mrgreen:

bio  :mrgreen:
 
Zapru said:
papak nisi shvatil  :jesus:

"nazad do Srbije sam i ja na vlastiit pogon"  - to kad si se doma vracal  :LOL: :LOL:


papak nisi shvatil  :jesus:


ima vas toliko kojima sam sumnjiv da si možete udrugu osnovati .. ili MC ..  :jesus: :LOL:
 
daj dok se vi dogovorite ja ću se već vratiti sa ćevapa iz onih krajeva gdje je i Sid bio  :LOL:
 
strasilo said:
stavi šahovnicu na vizir ... :p
nikako,prevelik rizik da me ona koza opizdi rogovima po očima  :mrgreen: