šašava preradica

Lucho 23 said:
Aurellie, zašto manualni zatezač faz lanca :misli:

zato što je automatski zatezač na hondama loše kvalitete i rasklima se nakon određe kilometraže i onda motor počne iritantno šuškat...nije opasno ali stvarno se čuje i iritira. Sa ručnim zatezačem motor će raditi tiho kao da je sad iz tvornice izašao  :D
 
Si sa ebaya povukao ručni ?

Koliko$ si platio i svakih koliko moraš zatezati ???  :misli:
 
Baš zanimljivo,i mene nekad iritira taj zatezač.

Bravo susjed,dobro to tebi ide,bit će prava zvijer!

Hočeš mi zamijenit originalnu makinu s onom od 900 ili 1000 ccm3? :mrgreen:
 
Icek said:
Si sa ebaya povukao ručni ?

Koliko$ si platio i svakih koliko moraš zatezati ???  :misli:

da, sa ebay, to sam uzeo "buy it now" mislim da je bilo 44$  :misli: ako Bog da, neće trebat uopće  :D a preciznije ti ne mogu odgovorit jer tko će to znat...ako pretegnem, svako tjedan dana...ako slabo stegnem, prožvakat će ventile pa neće trebat uopće... :LOL:

glava je pain in the ass  :? evo vam savjet svima koji se upuštate u sličan posao, zaboravite bilo kakve električne alate i dremele itd jer je s njima radit kanale isto ko đirat po sedmom krugu pakla. Čekam da mi dođe (ebay  :mrgreen: ) mini grinder na zrak i to bi trebalo bit dovoljno malo i dovoljno jako da se može zavuć u glavu i komodno "manevrirat". Budem vam također opisao kako jednostavno testirat protočnost kanala bez skupih alata, ali prvo trebam finut svoj posao i vidjet jeli išta od toga opravdano  :D
 
:shock: god damn!

a ništa, kad je sve sa 2008 sad moš i mašinu  :mrgreen:
 
aurellie said:
bar je imao motor svojih 5 minuta slave  (y)

(y) Svaka čast, vrlo pošteno i hrabro, rijetko tko bi ovo pokazao drugima.
Greške se događaju, ali rijetki ih priznaju.
 
sastanak kod svjecice, nasli se klipovi i ventili?

steta
 
mene zanima kako se ovo uspije dogodit jer mi se na atvu dogodilo a ništa nisam dirao. (od tad derem samo 2t) zašto se taj tajming poremeti  :misli:
 
aurellie said:
bar je imao motor svojih 5 minuta slave  (y)

      Ja ti ovo ne bi komentirao jer ti sam najbolje i sasvim točno znaš gdje si se zajebo. Svaka škola košta. Možda samo kao upozorenje onima koji misle da je razvod na motoru nema iznenađenja. Drugi put malo više koncentracije. Svako dobro u nastavku.
 
Uf...lijepo sranje...jesu cilindri ostali cijeli, ili je i njih nekaj zahvatilo?
 
aurellie said:
bar je imao motor svojih 5 minuta slave  (y)
jel to kriv španer lanca ili je bio presudan ljudski faktor....  :misli:

jebemu miša.... dosta je uloženo... i truda i financija...  :? ..... šta je za reći ... ?

baš sam čekao da to složiš, pa da onda komentiram, ali sad neznam što bih rekao ...
 
rastur po dužoj i široj osnovi  :palacdolje:

Zato sam ja zakleo se da u makinu ne diram iznutra