Scooter exhaust 2t zujalice :)

Ako mislis sta stavljat na skuter onda auspuh stavi zadnji, ko ti kaze suprotno taj nezna.
 
Caesar Commodus said:
Ako mislis sta stavljat na skuter onda auspuh stavi zadnji, ko ti kaze suprotno taj nezna.
**************prošao sam sa tuniranjem 50-tki sve što čovjek može proči...
od tuniranja pomoću spuha,šuštica,rolina i dizni...
do due+ i popratnih pizdarija do malossi MHR teama...
...
spuh se isplati stavljati na serijalu...pogotovo jer imaš natrpan spuh pizdarijama,kod serijale,zbog euro 2 normi...
Preporučam RR,roline 4.8 grama,i crvene šuštice na kvačilu,te dobro uštelat karb...dobit češ osjetno...

2Caesar Commodus...je znaš ti šta se može desit ako recimo na neki midrace kit staviš serijala auspuh?vidim da ne znaš...kad se radi neko konkretnije turpijanje,treba sve odjednom,u najmanju ruku kit,spuh i karb...
toliko od mene...
 
PEDROSA said:
**************prošao sam sa tuniranjem 50-tki sve što čovjek može proči...
od tuniranja pomoću spuha,šuštica,rolina i dizni...
do due+ i popratnih pizdarija do malossi MHR teama...
...
spuh se isplati stavljati na serijalu...pogotovo jer imaš natrpan spuh pizdarijama,kod serijale,zbog euro 2 normi...
Preporučam RR,roline 4.8 grama,i crvene šuštice na kvačilu,te dobro uštelat karb...dobit češ osjetno...

2Caesar Commodus...je znaš ti šta se može desit ako recimo na neki midrace kit staviš serijala auspuh?vidim da ne znaš...kad se radi neko konkretnije turpijanje,treba sve odjednom,u najmanju ruku kit,spuh i karb...
toliko od mene...

moj je serijala i treba mi da je startniji i koji km da ide brže ne bi škodilo. da stavljam kit spuh i karb za to nemam para baš.
 
eto onda ono što sam rekao...
znači uzmi Leo Vinci RR-a,među najboljima i ima ga svugdje te već dobiješ setup za njega...crvene šuštice i roline 4.8 grama,i malo poštelat karb,red sponge(protočnija spužva od filtera,kojih treisetak kn)...i to ti je to...puno bolje od serijale...
 
PEDROSA said:
**************prošao sam sa tuniranjem 50-tki sve što čovjek može proči...
od tuniranja pomoću spuha,šuštica,rolina i dizni...
do due+ i popratnih pizdarija do malossi MHR teama...
...
spuh se isplati stavljati na serijalu...pogotovo jer imaš natrpan spuh pizdarijama,kod serijale,zbog euro 2 normi...
Preporučam RR,roline 4.8 grama,i crvene šuštice na kvačilu,te dobro uštelat karb...dobit češ osjetno...

2Caesar Commodus...je znaš ti šta se može desit ako recimo na neki midrace kit staviš serijala auspuh?vidim da ne znaš...kad se radi neko konkretnije turpijanje,treba sve odjednom,u najmanju ruku kit,spuh i karb...
toliko od mene...

2PEDROSA... nisam ni mislio da se sve stavi pa vozi bez puvalice, mislio sam upravo na to sta si napisao. Znaci stavi se sve komplet i puvalica, znaci ko nema novaca nek nedira nista jer s puvalicom nece dobit nista nego pinkicu bolji start i par kilometara konacne i to je to, a stavljat samo puvalicu bez kita, karba, rolica ili neceg drugog po meni nema smisla jer jeftinije je onda preradit obican auspuh... i opet si dobio isto ko sa nekim kupljenim auspuhom.
 
pa da....a njemu treba mrvicu bolji start i neš krajnje...baš to...
i dobije je se u odnosu na prigušene serijala spuhove dosta...i još s rolinama i šušticama...osjetno...
 
Na serijalu ti njabolje ide Leovince ZX a i neloš je s base kitovima, mislim da je RR previše otvoren za serijalu!

Auspuh u kombinaciji s rolicama i tvrđim federima ti daje dosta na serijski skuter a nemaš puno troška a i potrošnja ti skoči max za dec ili 2 goriva.

A bilo bi ti najbolje kupit kit od Top Perfomancea Trophy 70ccm jer ćeš s njim dobit puno više pa onda kad budeš pri lovi uzmi auspuh. A i kit ti je jeftiniji od auspuha a i potrošnja ti je neznatno veča sve dok ne staviš veći karburator!
 
oxio said:
Na serijalu ti njabolje ide Leovince ZX a i neloš je s base kitovima, mislim da je RR previše otvoren za serijalu!

Auspuh u kombinaciji s rolicama i tvrđim federima ti daje dosta na serijski skuter a nemaš puno troška a i potrošnja ti skoči max za dec ili 2 goriva.

A bilo bi ti najbolje kupit kit od Top Perfomancea Trophy 70ccm jer ćeš s njim dobit puno više pa onda kad budeš pri lovi uzmi auspuh. A i kit ti je jeftiniji od auspuha a i potrošnja ti je neznatno veča sve dok ne staviš veći karburator!
Nije vjeruj mi...ima još otvorenijih spuhova od njega koji odlično idu sa serijalom...ali živimo di živimo...pa je teže za nabavit...
btw.RR je neš malo otvoreniji od ZX-a,nije neka razlika!
 
oxio said:
Na serijalu ti njabolje ide Leovince ZX a i neloš je s base kitovima, mislim da je RR previše otvoren za serijalu!

Auspuh u kombinaciji s rolicama i tvrđim federima ti daje dosta na serijski skuter a nemaš puno troška a i potrošnja ti skoči max za dec ili 2 goriva.

A bilo bi ti najbolje kupit kit od Top Perfomancea Trophy 70ccm jer ćeš s njim dobit puno više pa onda kad budeš pri lovi uzmi auspuh. A i kit ti je jeftiniji od auspuha a i potrošnja ti je neznatno veča sve dok ne staviš veći karburator!

te rolice kolko dodju? spuh zx dodje 960kn?
 
dani83 said:
te rolice kolko dodju? spuh zx dodje 960kn?

Rolice dobiješ sa auspuhom dobiješ 2 seta jedan bi ti mora odgovarat a ako ne onda imaš kupit rolice za 100 do 200 kn ovisi koje i u kojem dućanu.
 
oxio said:
Rolice dobiješ sa auspuhom dobiješ 2 seta jedan bi ti mora odgovarat a ako ne onda imaš kupit rolice za 100 do 200 kn ovisi koje i u kojem dućanu.
ne...sa ZX-om,i RR-om,se dobije samo jedan set...to su role 4.8,i crvene šuštice...toje najbolja kombinacija...nečeš naći bolju 100 posto...
btw.rolice su od nekih 60 do 100 kn max!
 
ko je tu lud? bio sad u servisu mjenjat zadnji mortizer, reklamiro ga prije tjedan dana, sad došo i stavio mi drugi i pitam ga za servisnu jer mi je tamo več duže vrijeme, nemaje nek dodjem kad sef dodje. i pitam ga usputno za auspuh, kaže ne bi ništ dobio kao čak bi i izgubio na brzini i ubrzanju. ja vozio od susjeda skutera sa sportskim spuhom i bolje vuče nego ovaj moj, kaže da mu se i krajnja malo povečala.
 
dani83 said:
ko je tu lud? bio sad u servisu mjenjat zadnji mortizer, reklamiro ga prije tjedan dana, sad došo i stavio mi drugi i pitam ga za servisnu jer mi je tamo več duže vrijeme, nemaje nek dodjem kad sef dodje. i pitam ga usputno za auspuh, kaže ne bi ništ dobio kao čak bi i izgubio na brzini i ubrzanju. ja vozio od susjeda skutera sa sportskim spuhom i bolje vuče nego ovaj moj, kaže da mu se i krajnja malo povečala.
u kojem si ti servisu bio ?
 
evo sad sam bio kod ivandije po knjižicu ovaj put je bio tamo i pitam njega kaže da bi malo dobio na ubrzanju.
 
ne kužim.... a šta bi drugo trebao napraviti ako već ne stavljaš kit ...  :misli:
 
ne znam, ostavit serijalu. stavit ču spuh vjerojatno 1070kn dodje zx+ugradnja, rr dodje 1100 i nešt+ugradnja. kontam uzet zx, ljepši mi je rr vidit ću još.
 
sad jel je neka razlika u otvorenosti izmedju zx i rr ili mogu proč oba na serijalu? nemam u planu još nešt stavljat zbog financija
 
Joj ko je gluposti te govorio...
odi na forum.svijetskutera.com...pogledaj si malo...ovaj što ti u servisu kaže nema pojma...sa spuhom na 2T se dobije puno...ko misli drugačije...Bog mu pomogo...
RR ti je malo otvoreniji...meni je bolji ali u globalu isti kurac ko ZX...
Stvarno ti kažem dobije se puno,i to je jedino što se isplati radit...
 
ja sam stavio ZX-a na svog NRG-a (dakle ista mašina). i dobio sam dosta na ubrzanju, međuubrzanju i krajnjoj. uzmi ZX-a i ugradi ga sam, valjda znaš odšerafit 4 šerafa. kupi 5g role i stavi federe kaj dobiješ sa auspuhom i mila majka. :wink: