Scooter exhaust 4t

Evo čitam ove potove pa sam se morao registrirati da ti rečem par stvari i pr. iz prve ruke.
By the way iz Splita sam i također vozim Beverly 500  :D

Prijatelj mi je stavijo na Leonarda 250 u Makarskoj, on mu ga je i montira DEAK.
Taj Leonardo ima zvuk Harlya to je prebolesno, definitivno se ni jedan drugi auspuh neće tako ćut, na beverlyu je još bolesniji.

Ali

Motor je izgubio na krajnjoj brzini, morao je stavljati variomat da to uravnoteži, pregrijava se užasno, pukla mu je grana poslje 2 dana pa se morao vraćat u Makarsku, pukla mu je još par puta pa mu je dao lijepilo i izolir  (y)
prominio je boju poslje 1000 km, što oće reć da je iznutra ako je i ičega bilo, sve izgorilo.

Motor se prebolesno čuje, ako ti je bitno to da se čuje, ali je pitanje koliko će se uopće nakon toga moć dugo i ćut.
Pripazi malo, to šta voziš je malo složenija mašina od leonarda iz 2001, koji je još imao karburator, sjebeš li beverliju, koji ima 460 ccm, na jedan cilindar, ispušne plinove, sjebat ćeš mu i ulazne, i dovod goriva i rashlađivanje, a onda će te taj servis koštat i više nego li DEAK i MALLOSI skupa.

Pozdrav!
 
joke said:
Probaj ovo, definitivno super izgleda, cijena u italiji oko 2300 kn, a mislim da ga neko i uvozi u RH(pogldaj u Motopusl)

mivvcrbeverly.jpg

pozzz
vidim da je stara tema ali onaj auspuh mi je jako zanimljiv/za beverly 500/ pa ako nije problem da se stavi neki link na proizvodjaca ili uvoznika u hr.
 
joke said:
Ako su ti susjedi rekli suprotno, znači odavno ti je izgorila vuna  :palacdolje:

on je koliko ja znam  imao na vxr-u i neku mallosi gljivu i deak auspuh pa se još jače čulo a ne radi vune
 
e ja imam deaka...i odličan je zvuk,ima jači zvuk od bilo kojega auspuha za skutere do 500 ccm...
i odličan je...dobro puca
 
najvaznije je da puca kad pustis gas a to kaj je povrat plinova sjeban da nemoze bit sjebaniji nikom nista.. :lolcry: :lolcry:
 
Nakon ugodnog druženja sa Shacalom sa kojim sam bio full zadovoljan sve dok buraz nije kupio Serdarevica i zvuk je presudio Shacal je prodan i naručen Serdo a u međuvremenu sam se vozio na posuđenoj serijali









Nisam primjetio neku razliku u performansama između sva tri spuha osim u buci 8)

a zvuk Serdarevica je prebrutalan,truba mi više netreba (y)
 
ja nažalost nebudem ušao u klub jel mi je u međuvremenu pala jedna jeftinija bučnija i bolje ideja  :mrgreen:
 
si ga dobio napokon a?aj super..nadam se da cu ga i ja imat ubrzo...
 
A jesam se malo načekao ali vrijedilo je 8)

ipak se je malo dobilo na max speedu kojih 3km/h a vjerovatno isto tako sitno i na ubrzanju ali tko bi to sitno i osjetio

ali mislim da je najvažnije za sve nevjernike koji govore da se sa spuhom gubi a u krivu su :jesus:

gore su mi serijske rolice 11gr koje bi možda bilo dobro zamijeniti sa 10-10.5 :misli:

sutra skidam trubu više mi netreba :LOL: šalim se naravno :mrgreen:
 
ja mozda danas u uzmem vx sa makinom od vxr200 polini variomatom,xenonom,alarmom o daljinskim paljenjem :D i DEAK auspuhom pa cu vidjet kakav je taj deak,ali sve mi se cini da cu serdarevica naruciti :wink:
 
malaguti said:
ja mozda danas u uzmem vx sa makinom od vxr200 polini variomatom,xenonom,alarmom o daljinskim paljenjem :D i DEAK auspuhom pa cu vidjet kakav je taj deak,ali sve mi se cini da cu serdarevica naruciti :wink:

od valeta pila?
 
malaguti said:
da sa raba? evo uzeo sam ga...danas cu montirati deaka jer je dosao sa serijskim spuhom

cestitam skut je zakon...ak nije tajna za koliko ga je se odrekao

a deaka ako možeš prodaj i uzmi serdarevica jer je puno kvalitetniji a i ljepši od svih skutova na tržaištu
 
exfreerider said:
cestitam skut je zakon...ak nije tajna za koliko ga je se odrekao

a deaka ako možeš prodaj i uzmi serdarevica jer je puno kvalitetniji a i ljepši od svih skutova na tržaištu
vidjet cu kakav je deak kad ga stavim ali vjerojatno cu uzet serdu...dao mi je runnera i jos para za rs-a, vale je preso na brzince a ja se vratio na scootere,ma scoot je zakon (y) idem ga oprat sav je zasr... i montirat deaka
 
evo i moje slike!spuh je odlican,sa zvukom sam prezadovoljan i zavrsna obrada je super!imao sam schala prije i zvuk je bio dobar ali perfofmanse nisu bas nest ali sa serdom su bolje na susu sam dobio i malo na krajnjoj!pozdrav!
 
evo ja imam deaka,i svida mi se zvuk, dosta  je dubok,serdarevic nekako "prdi"