scooter stunt

e space jopet te pere ....  :misli: :misli:  :palacdolje: (y) hehe previse kenjas.. zato neznas stuntat
 
matija...vidio sam...bar se trude ako nista...iako nije nista spešl...ali kad uzmes u obzir da je to kinez onda ipak...
 
Proxy said:
dobra vecer! ste vidli decke iz virovitice kak stuntaju na kinezima od 50 kubika?  :misli: 


ono je još daleko od toga da se nazove stuntom =P

ali imaju volje.... sam bi bilo blje da nekaj kvalitetno istreniraju prije neg kaj pocnu metat filmeke na net jer izgledaju socijala....
 
rednyaW said:
ono je još daleko od toga da se nazove stuntom =P

ali imaju volje.... sam bi bilo blje da nekaj kvalitetno istreniraju prije neg kaj pocnu metat filmeke na net jer izgledaju socijala....
a gle.... kaj voze...... svaka cast na trudu......
 
rednyaW said:
ono je još daleko od toga da se nazove stuntom =P

ali imaju volje.... sam bi bilo blje da nekaj kvalitetno istreniraju prije neg kaj pocnu metat filmeke na net jer izgledaju socijala....

oni su najgori .. al najgori stunt crew (ako ih tako mos nazvat) koji san ja vidia u zivotu  :shock:
 
^^ to uopće nije bitno....bitno je da se dečki zabavljaju i da rade nešto što vole...(y)
 
bruno said:
^^ to uopće nije bitno....bitno je da se dečki zabavljaju i da rade nešto što vole...(y)
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
bruno said:
^^ to uopće nije bitno....bitno je da se dečki zabavljaju i da rade nešto što vole...(y)


sve 5 za to...

al necu ja snimati film i govoriti da sam bmx expert a nemre se ni po rampi spustit bez da dobijem 5 potresa mozga----  idem sa strane  paksat se pomalo i onda prvi film roknut.... i dok necu imati skill sa kojim vec nekaj mogu pokazat necu film izdat...


 
bas to..

radin ja uvik sta volin pa ko me sta pita... svi ce ti vikat vidi djikana ako neznas radit to sta volis  :LOL:
 
Nikon said:
bas to..

radin ja uvik sta volin pa ko me sta pita... svi ce ti vikat vidi djikana ako neznas radit to sta volis  :LOL:
sudeci po tvojoj slici neznas to sto radis
 
Nikon said:
glavno da je tvoja dobra.. za drugo cemo lako  (y)
to  :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: