scooter stunt

sfreak said:
kuzim sve...i ja govorim da uvijek treba bit...i uvijek je imam na glavi...ali nekad kad vjezbam mi tako se ne da stavljat ispred kuce na ulici za pol sata vjezbe...jer idem 10 km/h stalno lol...ali slazem se da uvijek treba bit na glavi...

pa to je to! u stuntanju nije uvijek nužno nosit kacigu (iako ju ja stalno nosim)
npr. ak radiš kkrugove 2 km/h onda ti je lakše bez kacige, al ak ideš neš brže radit onda ti treba...
 
Hrvoje_#1 said:
pa to je to! u stuntanju nije uvijek nužno nosit kacigu (iako ju ja stalno nosim)
npr. ak radiš kkrugove 2 km/h onda ti je lakše bez kacige, al ak ideš neš brže radit onda ti treba...

po meni...za svaki novi trik koji ides ucit...obavezno kaciga...ali kad se vec uvjezbas...onda i nije toliko potrebna...
 
ma stunt je već postao kazališna predstava! :? - previše se koristi bar i to izgleda katastrofalno
:palacdolje:
uzmes SP-a 180,dignes ga sa 80+ , doguras s njim na zadnjem do 110+,minimalno, spustis ga na bar da zaiskri i nastavis dalje!

to je stunt! 8) a ne ovo vrtenje u krug,i strahovi na 3,6 km/h
 
jebo vas sp.....tesko to dignuti na zadnji...napucas gas i gotovo....vise cijenim ako neko cima nesto malo tipa baotian lol  :D
 
biker-boy- said:
jebo vas sp.....tesko to dignuti na zadnji...napucas gas i gotovo....vise cijenim ako neko cima nesto malo tipa baotian lol  :D

baotiana je lakse i dignut i vozit na zadnjem nego sto mislis! 8)

skut je lagan,samo prebacis tezinu tijela na kraj i lagano potegnes volanom,ili obrnuto...pomaknes se tijelom napred (ako ti se neda jasit iza) i onda jace cimnes rukama..! - -vozit ga isto lagano jer nema tezine ( i gasa istina )..al je stvarno lagano
 
pK said:
ma stunt je već postao kazališna predstava! :? - previše se koristi bar i to izgleda katastrofalno
:palacdolje:
uzmes SP-a 180,dignes ga sa 80+ , doguras s njim na zadnjem do 110+,minimalno, spustis ga na bar da zaiskri i nastavis dalje!

to je stunt! 8) a ne ovo vrtenje u krug,i strahovi na 3,6 km/h
    ako netko moze dici sp-a na 80 i vozit do 110 , placam mu pun tank goriva i punog ulja koje hoce . mislim da je to tesko izvedivo.  opet kazem MISLIM .  :misli:
 
pero1986 said:
    ako netko moze dici sp-a na 80 i vozit do 110 , placam mu pun tank goriva i punog ulja koje hoce . mislim da je to tesko izvedivo.  opet kazem MISLIM .  :misli:

ima 100% onih koji to mogu napraviti...
 
pero1986 said:
    ako netko moze dici sp-a na 80 i vozit do 110 , placam mu pun tank goriva i punog ulja koje hoce . mislim da je to tesko izvedivo.  opet kazem MISLIM .  :misli:
sve se moze kad se oce
 
nevjerujem u to nimalo . nabrijan sam na sp180 i volio bi vidit ko to moze s njim , previse je to rekao bi i za najnabrijaniji skuter , a da nepricam kakav bi vozac morao biti maher .  ajde me razuvjerite s nekim videom ... znaci dize se na 80 i spusta na 110 ravna cesta
 
pero1986 said:
nevjerujem u to nimalo . nabrijan sam na sp180 i volio bi vidit ko to moze s njim , previse je to rekao bi i za najnabrijaniji skuter , a da nepricam kakav bi vozac morao biti maher .  ajde me razuvjerite s nekim videom ... znaci dize se na 80 i spusta na 110 ravna cesta
meni nimalo nije jasno sta je tebi tu cudno??..to je viđeno već xxx puta ,neznam kako ti zamisljas dizanje SP.a koji puca od gasa ( na 30,40 km/h??!! :?)

daj bunch snimaj maksu on board da uvjerimo decka da se sp dize i sa 100! 8)

 
Garaža SP, tako da ništa  od snimke, ali svjedočim da je istina, uostalom zašto nebi mogao se SP dignut sa 80+ na zadnji, pa 50eticu kad dobro comneiš ide sa 50!  :wink:
 
pK said:
meni nimalo nije jasno sta je tebi tu cudno??..to je viđeno već xxx puta ,neznam kako ti zamisljas dizanje SP.a koji puca od gasa ( na 30,40 km/h??!! :?)

daj bunch snimaj maksu on board da uvjerimo decka da se sp dize i sa 100! 8)
alo lipi  pricas o tome kao da je macji kasalj i kao da to radis svaki dan . a sto se zamisljanja tice zamisli ti da ti dizes svog derbya na vagu  :jesus:  ja nemam bas takvih problema da mi nece gore, pogotovo ne moj skuter. tako da nebi reko da si mi ti bas mjerodavan.                                                                                                                                                           nije mi nista cudno samo kazem da nisam vidio uzivo da neko vozi preko 100kmh sa skuterom na zadnjem .         u biti vecinom sto sam vidao su vxr 200, i sr150 ali u serijali  ... SP-a  nisam ni vidio uzivo da neko s njim tako sta radi , nepratim bas to i neobilazim takve manifestacije cesto,   tek jednom na grobniku.  .  znam da SP puca od snage, vozio sam ga iako serijskog, mogu mislit sta radi sa kitom tek i raznim stvarima.          ja bi kazem  volio   vidit da ga se dize kao sto pricate sa preko 80 i spusta sa preko 110 .   tada bih dao svoj motor u oglas i kupio SP-A najvjerovatnije , ionako razmisljam o tome... :)  ,   Jer znam da svoj motor koji je otprl 80ak konja jaci od SP-a  dizem sa oko 100 recimo u drugoj i nije ni malo lako i jednostavno kako ti pises... nije ni tesko  :mrgreen:     nije svakako isto sp i r ali pravih 80 na sat je prilicna brzina i mora bit nabrijan dobro sa svim i svacim da se digne na vagu po ravnom 80-110.  svaka cast deckima koji se tim bave ,  ja im se divim , vjerujem da ce se pojaviti neki snimak, recimo idealan bi bio iz auta nekog da se snima kilometar sat dizanje i spustanje ...  (y)  pomogucnosti sp , jer sr dosta mulja na satu koliko sam primjetio.             svim stunterima svaka cast     (y)
 
Jbga, niš od filmića, SP je razalaćen i u djelovima u garaži...
Ali priča je ovakva, prije da će ga dignuti sa 100, pa spustiti sa 80!
Zašto?
Zato jer skuter ne treba abnormalnu snagu da bi došao na zadnji kotač, nego fizičku snagu vozača i normalno kad ga digne da neće nastavit ubrzavati jer je slab, štoviše, čak će usporit, moj mišljne i moje iskustvo...