SCRAMBLERI

ajme što ti je lijepa slika, tj.motor..  da smo malo bliže i da se češće zajedno provozamo tražio bih te krug (opet),jer taj tvoj motor mi je ostao u jako dobrom sjećanju kako lijepo ideeeeeeeee.....
 
Djura lijepa pila  (y)
jeste li to oba dvoje isto godište  :mrgreen:
 
Valda ce u narednoj god.biti malo vise vremena pa cemo se provozati  :021: Pozdrav goldwingu stvarno se nismo dugo vidjeli,ma ne vozim Triumpha ustvari vrlo rjetko ove god.sam napravio desetak km.Sto se tice godista tocno je da smo generacija i zato trajemo (y) poz ekipi
 
tumblr_myk8478cvL1si4gueo1_500.jpg

ovako se izgleda poslije vožnje scramblerom
 
i.k.b said:
nisu za pokazivanje nego za vozanje šumom i drumom  :mrgreen:  ... bateriju uglavnom stavljaju nekako ispod sjedala ili je nema uopće, struja ide ko na starim tomosima, a pali se na kurblu.... kolko ja znam haha  :?


no electronic, no injector, no problems  8)


Da,slažem se,i na mome je sada baterija samo kao ukras ili daje malo struje ( za žmigavce) pošto mi je pošao regler,ali koliko ja tu vidim,ne može baterija niti ispod sica.

No dobro,barem u bimbe,koliko vidim,ima lijepih guma za scrambler motore. :D
 
i.k.b said:
ovako se izgleda poslije vožnje scramblerom
hondimir said:
Htio bih da i moj bude ovaki,ali gdje s baterijom?  :misli:

Jesu ovo motori samo za pokazivanje? :misli:

Nakon jučerašnje vožnje  :mrgreen:




hondimire postoje sad i Li Po akumulatori koji su manjih dimenzija a iste jačine
tako da se to da sakrit  (y)
 
Scramble [ˈskrambəl] Verb: Make one’s way quickly or awkwardly up a steep gradient or over rough ground. The dictionary definition says it all. Scramblers are not Motorcross or Enduro bikes, or even trail bikes. There’s no suggestion of being light on your feet or delicately suspended by competition chassis parts. You simply take a practical grunty bike, with ‘enough’ suspension travel, add some knobbly tyres, high fenders, wide bars, and now your scrambling. No need to come first or not fall off – just go anywhere, but at your own pace.

Sve najbolje u Novoj!  :zelje: