Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
tutankamon said:
ti si neki pandur? :misli:

Pa kaj ne vidiš da ima značku. :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Pa kaj ne vidiš da ima značku. :mrgreen:
Samo malo da offam. Ima i njih divnih, danas me cobrice zaustavile i puuuusssstiiillleeee  :peace: . Iako su imali razloga za poštenu kaznu od par somića. Tako sa i njih možemo secirati na ove ili one.  :cice:
 
vickodu said:
Komentiras ti i te kako moje postove .Ne interesira me sto je bilo ali sad nije istina da ne primaju u klub one koji imaju variomat.
Iz kjojega razloga da pazim Da se mozda nebi trebao bojat tebe  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Jesio to poceo prjetit   :misli: :misli:
Ono sto sam napisao moze se i provjerit a ti si taj koji prica neprovjerene stvari

Evo dokaz da primaju i vlasnike Vespi sa variomatom
http://www.vespaclubcroatia.com/j/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=1
Ako sam ja nesto krivo napisao ti me pobi ili ne pricaj ne provjerene stvari

daj čitaj cijeli post početak je bio kakav je bio i to sam komentirao a ti si se zaljepio kao priljepak na krivu stranu.

a da si pročitao dokraja tj da si uopče pročitao post vidio bi i drugi dio medalje kad sam rekao da ako su počeli primati vespe sa variomatom da je to okret nabolje od početka tj. reotvaranja kluba.

ja nikom neprijetim za zrazliku od nekih i nevadi neke riječi iz kontesta jer to je odlika nemoralnih novinarčiča a ti to nisi.

Gasho said:
koliko ja shvacam, ti mislis da su svi skuteri vespe, a ovdje se radi o vrsti skutera koji se zove vespa. Mislim da je tu problem...
isto kao sto za sve budjave sireve kazemo da je gorgonzola... :mrgreen:
I na kraju ne znam sto se ljutis ako neko komentira tvoj post, pa valjda si ga zbog toga i napisao, da bi ti necije tvrdnje komentirao,a opet sa druge strane i neko tvoje...

ne nego imaš dvije vrste vespi , sa manuelnim mjenjačem i automatskim mjenjačem(variomat) noviji tipovi.tu ti je razlika koju su oni preferirali.



 
Layla said:
Samo malo da offam. Ima i njih divnih, danas me cobrice zaustavile i puuuusssstiiillleeee  :peace: . Iako su imali razloga za poštenu kaznu od par somića. Tako sa i njih možemo secirati na ove ili one.  :cice:


kak im tepaš kad si spasila pinku  :LOL:

:cice: lako je tebi  :mrgreen:
 
mrcina said:
daj čitaj cijeli post početak je bio kakav je bio i to sam komentirao a ti si se zaljepio kao priljepak na krivu stranu.

a da si pročitao dokraja tj da si uopče pročitao post vidio bi i drugi dio medalje kad sam rekao da ako su počeli primati vespe sa variomatom da je to okret nabolje od početka tj. reotvaranja kluba.

ja nikom neprijetim za zrazliku od nekih i nevadi neke riječi iz kontesta jer to je odlika nemoralnih novinarčiča a ti to nisi.

ne nego imaš dvije vrste vespi , sa manuelnim mjenjačem i automatskim mjenjačem(variomat) noviji tipovi.tu ti je razlika koju su oni preferirali.

Ne stiskam ja gumbice prijavi adminu kad za neke prjetnje koje samo ti vidis .Izgleda da osim mene jos ljudi nije procitalo tvoj post do kraja jer ko sto vidim jos su ti neki odgovorili.Nije ok blatit u ovom slucaju Vespa club ili bilo koga drugoga sa neprovjerenim info za koe nemas apsolutno nikakave dokaze .
 
James1100 said:
kak im tepaš kad si spasila pinku  :LOL:

:cice: lako je tebi  :mrgreen:
Kupi si i ti dva komada takvih  :cice: pa će i tebi biti lako. I budi med. sestra pa će te trebati. hehehehe
 
dali možda misliš na gašu on je pogrešno shvatio neke stvari i to sam mu objasnio u postu poslije.

vickodu said:
Ne stiskam ja gumbice prijavi adminu kad za neke prjetnje koje samo ti vidis .Izgleda da osim mene jos ljudi nije procitalo tvoj post do kraja jer ko sto vidim jos su ti neki odgovorili.Nije ok blatit u ovom slucaju Vespa club ili bilo koga drugoga sa neprovjerenim info za koe nemas apsolutno nikakave dokaze .

da prijavio sam te adminu jer više nije bilo moguče sa tobom kvalitetno konverzirati jer sve što si rekao išlo je samo u jedno pravcu, blačenje,blačenje i blačenje te nemogučnost da se sa tobom uspostavi kvalitetni kontakt.

tko tu blati vespa klub, nitko, ja sam samo spomenuo problem koji su umjetno stvorile osobe koje su reosnovale vespa klub a svojom tvrdoglavošču na početku a što je sa vremenom promijenjeno.

na MS-u se je o tom isto se vodila polemika kao i ovdje vezano uz klubove motorista te seciranje na skutere i motore koje je izazvano umjetno isto nerazumnjom starijih i mlađih kolega .
 
mrcina said:
dali možda misliš na gašu on je pogrešno shvatio neke stvari i to sam mu objasnio u postu poslije.

da prijavio sam te adminu jer više nije bilo moguče sa tobom kvalitetno konverzirati jer sve što si rekao išlo je samo u jedno pravcu, blačenje,blačenje i blačenje te nemogučnost da se sa tobom uspostavi kvalitetni kontakt.

tko tu blati vespa klub, nitko, ja sam samo spomenuo problem koji su umjetno stvorile osobe koje su reosnovale vespa klub a svojom tvrdoglavošču na početku a što je sa vremenom promijenjeno.

na MS-u se je o tom isto se vodila polemika kao i ovdje vezano uz klubove motorista te seciranje na skutere i motore koje je izazvano umjetno isto nerazumnjom starijih i mlađih kolega .


Nemoj da te moram podsjecat ko je poceo izlazit sa nekim ne istinitim stvarima ako govorimo o onim proslim temema a imao bi ja sto sta napista ali ne zalim blatit nicije privatne firme niti sam to ikad radio a niti cu radit za razliku od tebe.

Sto se tice osoba koje su reosnovale klub nihovo je pravo da odluce ko moze biti clan toga kluba i pod kojim uvjetima.Nitko nikome ne brani da osnuje neki scooter club ili mc ili mk Ja se osobno i slazem djelom da 4 t Vespa nije ona izvorna Vespa ali i da je vlasnicima istih mjesto u klubu -Ja tiu ne vidim razloga za polemiku ako neko osnuje MK i odluci da nece primati vlasnike skutera kao clanove to je apsolutno njihovo pravo.S druge strane ja nisam clan nikakvog kluba ali se isto tako cesto budem u drustvu ljudi koji su clanovi i sasvim ravnopravno primaju u drustvo ljude koji imaju skutere.Isto tako se i ravnopravno voze s njima.Cemu tolika frka hoce li te neko primit u MK ili nece .Ako je zbog prisivki koje se nose na prsluku onda stvarno nema smisla.Jedino je bito jesi li dobar covjek ili nisi a ako jesi svak ce te rado prihvatit da se vozis s njim
 
ma pazi sve je to ok ali npr: nemožeš reč da kawasaki ninju 650 i 250  nisu ninje ako ih je proizvođač tako etiketirao i onda reči u mk smije 650 a250 su smeče.

ako su ove druge smeče pa zašto ih je kawasaki onda proizveo.

ovo sad je bilo retoričko pitanje i komentar.

ako je piaggio proizveo vespu tako i tako tko smo mi da za te vespe kažemo da to nije vespa. opet retoričko pitanje.

ja nisam kompetentan da dijelim vespe na ove i one pa kakvu oni kompetenciju imaju da ih dijele.

vespa klub je klub svih vespaša a ako su htjeli samo one sa mjenjačem koje se ne proizvode dost dugo onda nisu smjeli upotrebiti naziv vespa klub več vespa oldtimer klub i tu onda skupiti sve one koji vole one sa mjenjačima koji su izbačeni iz upotrebe tj. proizvodnje.

zato se svugdje u svjetu otvaraju oldtimer klubovi u koji ulaze samo određeni tipovi vozila.
 
Slazem se s tobom da u Vespa klub trebaju primit sve modele Vespi bez obzira na godinu proizvodnje kubikazu pa i mjenjace .Za mene Vespa mora imati mjenjac ali tehnologija napreduje i nemam ja nista protiv toga.Osobno sam i protiv toga da ne primaju scootere u moto klubove ali to je nijhova odluka i pravo i treba ga postovat .Nadam se da ce ljudi pocet drugacije razmisljat pa de ce pri osnivanju klubova poceti misliti na to da su i "skuterasi" isto motoristi ko i oni i da ljude mozes samo djelit na dobre i lose a ne po onome sto voze.Ja nisam neki ljubitelj skutera opcenito ali razumijem ljude koji se vole voziti na skuterima jer imaju oni i svojih prednosti u odnosu na motore
 
trbaš vidjeti što rade englezi sa svojim x9 skuterima bogte mazo ima ih svuda i imaju svoj klub. čak sam i ja dobio pozivnicu ali. fuck ali predaleko su i kod njih nisu članovi samo oni sa x9 ima tu i velikih mrcina punno večih od x9 ali nitko ne prigovara dok tu kod nas uf odmah bi bilo po glavi stanovnika.
 
Englezi su cudo za prerade.Ima li kod nas neki skuter klub  :misli: :misli: :misli:
 
čisti mislim da ne osim vespaša


ima


69498_34534534_122_968lo.jpg
 
Cudno s obzirom na ogromni broj skutera u Hr  :misli:
 
Sigurno bi bilo clanova jedini je problem sto danas sutra ako neko proda skuter i kupi motor onda opet treba ici u novi klub i stazirat
 
mislim da nemora, samo mislim, nisam član pa neznam statut zato samo mogu pretpostavljat a to baš i nije pametno.
 
Layla said:
Kupi si i ti dva komada takvih  :cice: pa će i tebi biti lako.

onda trebam i  :spank: i još i gubicu servisirat  :lipotan:
:no:
jeftinije mi je kazne plaćat  :mrgreen:


Layla said:
I budi med. sestra pa će te trebati. hehehehe
tu se da nekaj sredit, mehaničar sam  :mrgreen:
 
James1100 said:
onda trebam i  :spank: i još i gubicu servisirat  :lipotan:
:no:
jeftinije mi je kazne plaćat  :mrgreen:

tu se da nekaj sredit, mehaničar sam  :mrgreen:

Za sestre  :misli: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.