Seciranje na ove i one....

Status
Not open for further replies.
Mrcino moja draga,vidim ja da ti puno toga misliš,ali još nisi smislio kako da to sve skupa smisliš,a kamoli da shvatiš da neznaš mislit :LOL:(sad i mene prijavi administratoru)
 
kakvo seciranje  :shock: postoje i oni koji imaju bike , nisu u nikakvom klubi i voze se kad oci i gdje ocu ... jedina obaveza natankat

iskreno ja ni neznam cemu klubovi
 
markookram said:
kakvo seciranje  :shock: postoje i oni koji imaju bike , nisu u nikakvom klubi i voze se kad oci i gdje ocu ... jedina obaveza natankat

iskreno ja ni neznam cemu klubovi
(y) (y) (y)
 
mrcina said:
ja tvoje postove ne komentiram te se ti ne upliči u moje.

:shock:
:palacdolje:
:misli:
izvukla iz konteksta????

svjesno  u svakom slučaju...jer ova je tema VLASNIŠTVO moga frenda Ginge...a ti je "komentiraš i uplićeš se u njegovo"..a sad mi lipo vrati moje krpice :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:






















nemogu virovati

 
Iwa said:
šta će ti ovo i ?  :LOL:

ne bi vjerovao kolika horda đžena me prati  :LOL:

jooooj kak je to super kaj voziš motor.joooooooj ja bi isto takvu jaknu......jooooooooj moj dečko isto ima tetovažu....vriiiišttttttt jjjjjoooooooooj pa mi smo si sestre jer ti voziš motor a ja volim motore i sad si mi moramo bit dobre  :shock: jooooooj ja bi isto vozila al me strah........jooooooooj a jel trebaju nadnaravne sposobnosti da žena savlada upravljanje motorom  :shock:

odbij ! 

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: .....kratko i jasno objasniti...FOAD !!!! Ak im nije jasno uputiti ovdje -> http://www.internetslang.com/FOAD.asp

:mrgreen: :mrgreen:
 
ATILA said:
Mrcino moja draga,vidim ja da ti puno toga misliš,ali još nisi smislio kako da to sve skupa smisliš,a kamoli da shvatiš da neznaš mislit :LOL:(sad i mene prijavi administratoru)

odmah/sad/umeđuvremenu biraj kad razmisliš.



ZLO said:
:shock:
:palacdolje:
:misli:
izvukla iz konteksta????

svjesno  u svakom slučaju...jer ova je tema VLASNIŠTVO moga frenda Ginge...a ti je "komentiraš i uplićeš se u njegovo"..a sad mi lipo vrati moje krpice :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:






















nemogu virovati



jesi izvukla si iz konteksta , zaboravila si resto posta.


imaš praf to je njegov post samo njega nigdje nisam spomenuo,
da ti vratim krpice, gdje si ih ostavila.
neg kaj delaš tumorou(sutra) da ti vratim krpice ??? i da to zaključimo ili započnemo kavicom /pivkanom.
 
vickodu said:
Nema se tu sto secirat .Ljudi s kojima mi je ugodno u drustvu s njima i provodim slobodno vrjeme .Skroz mi je nebitno koji motor imaju koliko imaju godina ,njihova strucna sprema imovinsko stanje ili slicne gluposti
lažeš! sa mnom se nećete družit jel ste čuli onu foru "velki motor mali pišo" i sad je vama svima bed šta imam mali motor  :jesus:
zahebancija  :LOL: (y)


podijela??
ma bzveze...šteta trošit život na takve debile i debilizam..
nama na jugu je super meni se čini...
a i di god da dođem u koji dio Hrvatske imam jako puno poznanika i frendova koji su pomogli i koji su spremni pomoć,također i sa moje strane isto...i to je najbitnije,bit dobar sa dobrim ljudima.




@mrcina!
sused ? bokte dragi jesi to ti?!  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: koliko to postova imaš a uopće te nisam do sad primjetio?! :LOL:
 
vickodu said:
Cudno s obzirom na ogromni broj skutera u Hr  :misli:

Sam nam još to fali. :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Sam nam još to fali. :mrgreen:

Prvo jedan zajednicki klub a onda podjela medu njima po raznim tipovima i proizvodacima  :mrgreen:
 
mrcina said:
odmah/sad/umeđuvremenu biraj kad razmisliš.





jesi izvukla si iz konteksta , zaboravila si resto posta.


imaš praf to je njegov post samo njega nigdje nisam spomenuo,
da ti vratim krpice, gdje si ih ostavila.
neg kaj delaš tumorou(sutra) da ti vratim krpice ??? i da to zaključimo ili započnemo kavicom /pivkanom.


Kao što rekoh(aorist) SVJESNO ili Ti ga namjerno izvukoh (po)nešto iz konteksta...a tumorou Ti za šankom u Biogradu,uz PIVU ili JACK(puno kofeina šteti zdravlju :mrgreen: ) objasnim zbog čega i zašto :mrgreen:

i nemoj da sutra ne ostvariš svoju "prijetnju" :mrgreen: ne grizem...tek iznimno,isključivo iz gušta :LOL: :LOL: :LOL:

smo se razmeli??? :mrgreen:

 
ZLO said:
Kao što rekoh(aorist) SVJESNO ili Ti ga namjerno izvukoh (po)nešto iz konteksta...a tumorou Ti za šankom u Biogradu,uz PIVU ili JACK(puno kofeina šteti zdravlju :mrgreen: ) objasnim zbog čega i zašto :mrgreen:

i nemoj da sutra ne ostvariš svoju "prijetnju"
:mrgreen: ne grizem...tek iznimno,isključivo iz gušta :LOL: :LOL: :LOL:

smo se razmeli??? :mrgreen:


ovo pod crveno mi objasni na pm jer slabo kontam. došao sam iz nočne pa su mi vijuge lagano u nobdaunu, niš te nis razumio. biograd /šank/ piva/ kava/ objasniti ???
 
imama jedan debeli prigovor na organizaciju ovog moto susreta koji ide u spomen Dražena Pukšara.

organizacija vam je na nivou srednjeg vijeka i nedate se uopče evoluirati i onda očekujete da vas mlađa populacija koja večinom vozi skutere poštuje.

ma treba vam oduzeti sve dozvole i vratiti vas u srednji vijek da vas podučavaju starija populacija koja nije tako uskogrudna.

nepuštati skuteraše na moto parti je stvarno neumjesno i onda još nekom od 18 godina koji bi možda postao u budučnosti vaš član i kupio veči motor uzeti zadnju kunu za ulazak a skuter da ostave vani nezaštičen, stvarno ste, nemam riječi, i onda očekujetemda vam pomognu kad se razlupate.

neka sve se plača sve se vrača ide jedna uzrečica, kako vi postupate prema mlađima oni če vam vratiti duplo.
 
...očigledno se niste razmeli... :mrgreen: ,a inače je ovo dobar primjer za odgovor na temu tj.;dok god postoji želja za seciranjem-to će se i dešavat,ili drugim riječima;nema interesa-nema seciranja. Znači u ovom slučaju pasivnost znači mir... :mrgreen:
 
Bilo bi bolje,kad nebi bilo toliko MK ili MC a da članovi mogu biti svi koji imaju motor i vozačku dozvolu.Unutar kluba bi se mogli dogovarati tko će s kime ići na vožnju.
Uzmite n.pr.MK Vinkovci,koji ima 100,možda i više članova,njihovu organizaciju oko moto susreta i svega ostaloga.
Ne želim reći,da bi moralo biti baš tako ali da se može,može se, uz dobru volju i toleranciju sve je moguće.
Nisam više član niti jednog kluba,drago mi je što je tako,putujem gdje mi je želja,društva imam uvijek a društvo mi je opet poznato,po istim problemima iz bivših klubova(sitne svađe,naređivanja,ogovaranja,jal idr.)
Često odlazim na moto susrete u okolne zemlje,gdje sam vidio i doživio nešto ljepše,drugačije,ugodnije i jednostavnije.
Znam,da  će biti komentara,pa bi unaprijed htio reći,neka svaki promisli prije odgovora.
P.S.neću odgovarati nikome.Pišite slobodno.
 
Tigar5 said:
Bilo bi bolje,kad nebi bilo toliko MK ili MC a da članovi mogu biti svi koji imaju motor i vozačku dozvolu.Unutar kluba bi se mogli dogovarati tko će s kime ići na vožnju.
Uzmite n.pr.MK Vinkovci,koji ima 100,možda i više članova,njihovu organizaciju oko moto susreta i svega ostaloga.
Ne želim reći,da bi moralo biti baš tako ali da se može,može se, uz dobru volju i toleranciju sve je moguće.

Nisam više član niti jednog kluba,drago mi je što je tako,putujem gdje mi je želja,društva imam uvijek a društvo mi je opet poznato,po istim problemima iz bivših klubova(sitne svađe,naređivanja,ogovaranja,jal idr.)
Često odlazim na moto susrete u okolne zemlje,gdje sam vidio i doživio nešto ljepše,drugačije,ugodnije i jednostavnije.
Znam,da  će biti komentara,pa bi unaprijed htio reći,neka svaki promisli prije odgovora.
P.S.neću odgovarati nikome.Pišite slobodno.
  (y)
 
Što klub nudi osim društva za vožnju? Ne provociram, samo nisam ni u jednom klubu i nisam dosad razmišljala o svrsi klubova.
 
pozzz skuterašu

ovo ti je pajdo bio MOTO SUSRET a ne SKUTER SUSRET.....

pa bi se toga trebalo pridržavati bez zamjerki ....

p.s. bio u tvojoj koži no kad kupiš motor bit će ti to jasnije
 
Da, kad ja napravim susret svi ispod 1000ccm plačaju...  :LOL:

Nego, Fugitivesii ko Fugitivesi...  (y)


Al kaj se tiće Opče opasnosti, zaželim da sam neki diktator makar jedan dan, išli bi oni meni pred zid na streljanje, to bi onda bio rock and roll...  :mortal: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.