Serdarević R-TECH

Tri oval sa dva izlaza,vase misljenje

  • OK

    Votes: 73 46.5%
  • VRHUNSKI

    Votes: 29 18.5%
  • ne sviđa mi se

    Votes: 55 35.0%

  • Total voters
    157

drugabrzina

New member
Evo pretstavljmo vam novi model ispusnog lonca,FUL TITANIUM DUAL(sa dva izlaza).
Interesira nas vase misljenje o novom modelu auspuha.
Sve vase sugestije bi nam dobro dosle jer planiramo ici u serisku proizvodnju pa nas interesiraju vasi komentari i misljenje.
Napravili smo deset testnih modela koji su ugradeni samo na najjacim modelima.
Ovaj na slici je bio ugraden na K-5 i presao je 20 000km.
                                                             Unaprijed hvala! (y)



5vk3.jpg


4hf2.jpg


3bp1.jpg


2pu6.jpg


 
Sve si ti lijepo napisao i priložio doslovno PREVELIKE slike!!!!!
Evo ti prva sugestija..... želiš li da ti ljdi više prokomentiraju i odgovore, stavi manje slike!!!! Moja veza je dosta brza, ali stvarno treba vermena da skine te slike.... zamisli kako je samo onima sa sporijom vezom, dok se sve otvori izgube volju..... :?

Sretno s proizvodnjom!!!  (y)
 
Dobro izgleda. Sam još da znam kakve performanse daje, težina, cijena.....
 
mkt said:
ali ja sam napisao prije tebe :jesus: :mrgreen:

ne, ubacio si se dok sam ja pisala....  :jesus:

evo, kritika je uspjela, smanjio je slike..... ali ne bi škodilo još malo.... :mrgreen:
 
Zanimljive opcije u anketi...  :paper:
Ja inace nisam bas ljubitelj tri-ovala, ljepse mi djeluju obicni ovalni auspusi...ali sve u svemu mi se se cini lose, iako mi ta naljepnica bas ne lezi nekako i ove shelne na krajevima plasta, mislim da bi mozda bolje izgledalo da su pune...  :wink:
 
mkt said:
onda kako je moj post izašao prvi..  :wink: :mrgreen:

zato što si ga prije natipkao i poslao.... očito smo u isto vrijeme tipkali.....  :jesus:

EEEE.... dosta OFF-anja !!!!!  :mrgreen:


p.s. Topovi lijepo izgledaju.... moglo bi dobro proći, samo sad sve zavisi o cijeni i kvaliteti.... (y)
 
meni je super ,trendovski  (y)
Izrada mi se cini vrhunska(bar na slikama)  a tako mi je rekao poznanik koji ih je vidio u živo
Shelne su ok tj. standard tako da ne vidim tu neku grešku kao neki

Mana što je indetican tri-oval dual tip yoshimuri
Definitivno mi se ne sviđa naljepnica tj ovaj WRC

ovo su sve gluposti što sam nabrojao od mana tako da im mana po meni jedino može biti cijena ali to budemo još vidjeli  (y)
 
sssss said:
pa i wings ima jako sličan tip topova, pa i dalje ne vidim zašto je to mana... ???  :misli:
ne znam kakav je wings ali ovaj se cini indetican, kao što sam naveo nije velika mana vec kako kome,nekome je to i pozitivna stvar  :mrgreen:
100 ljudi 200 cudi  :mrgreen:
STobulj said:
ovo su sve gluposti što sam nabrojao od mana tako da im mana po meni jedino može biti cijena ali to budemo još vidjeli  (y)

a kako vidim vec napisanu cijenu mislim da je odlicna posebno uspoređujuci je  hr majstorima koji su poceli šišati i akrapovica u cijenama
Posebno neki "no name"
 
Spuh je lijep, završna obrada izvana po mom mišljenju odlična, kakav je iznutra i kakva je vuna nemam pojma.
Ali da li je taj spuh ikako stavljen na stol da se izmjeri kakve su performanse jer je dosta kratak?
Ono što me još zanima je da li su te dvije izlazne cijevi spjene na kraju u jednu tj. da li se njih dvije račvaju iz jedne koja je normalnog promjera?
Da li ste mjerili glasnoću?

Sve u svemu, idući spuh koji budem kupovao mora biti homologiran tako da ovaj u startu otpada iz igre.
 
Super izgleda, ima li koja slika dok je bio na motoru? Ili mozda neki klip, da ga cujemo :)
 
ovak na slikama izgleda dosta dobro i kolko mi se čini i završna obrada je ok ali trebalo bi ga vidjeti u živo,kaj se tiče omjera uloženo dobiveno =  (y) (y) (y) (y) (y) (y)

osbno mi se ne sviđaju dvije izlazne cijevi bilo bi mi ljepše da je samo jedna  (y)
 
gledaj super ti izgleda proizvod,ali zapitaj se šta nije to čista kopija yoshimure??
šta ne bi bilo bolje da kad već radiš napraviš nešto originalno po čemu će ljudi prepoznat tvoj proizvod?? ako ti je dizajn problem uzmi nekog ko radi s tim nek ti napravi nešto originalno jer šteta da tolika kvaliteta i znanje bude samo kopija tuđeg proizvoda??
 
Nije ni priblizno YOSHIMURI,a pogotovo ne cista kopija.
Da smo htijeli mogao je izgledati 100% kao Yoshimura.
Napravljene su odredene promjene sto pravi poznavaoci Yoshimure mogu odmah uociti,cak ni sam oblik nije isti,ulazni cep je drukciji,selna,unutrasnjost ni priblizno nije ista itd.
Jedina ideja sa dva izlaza je preuzeta od Yoshimure.
Inace novo uskoro dolazi a to je SEST-OVAL i RS-4 WRC(cetri-oval).
Uskoro ce biti web stranica otvorena,pa cete moci vidjeti jedan dio proizvodnje...
-vuna je identicna koju upotrebljava Akrapovic,sto se tice unutarnje cijevi ona se na samom kraju racva prema lulicama.