Serdarević R-TECH

Tri oval sa dva izlaza,vase misljenje

  • OK

    Votes: 73 46.5%
  • VRHUNSKI

    Votes: 29 18.5%
  • ne sviđa mi se

    Votes: 55 35.0%

  • Total voters
    157
Meni izgleda čist ok al nekak mi je to sa dvije cjevi isfurano isto ko i tri-oval! Al da izgleda ok, to je istina. Ima prijatelj na r-6 yamahi tri-ovala i mogu reć da se lijepo čuje!  (y)
 
Top izgleda stvarno super.Mala zamjerka: po mom skromnom mišljenju trebalo bi staviti maaaalo diskretniju naljepnicu  (y)  (y)  (y)
 
lijep, robusan.. podsjeca me na zadnje auspuhe na starom tuonu /fighter/

cini mi se kratak :misli:
kolika mu je duzina?

uvijek mozes jedan poslati da ga iztestiram za motori.hr (y)
 
primjedba autoru topica i ankete

Tri oval sa dva izlaza,vase misljenje???
OK
VRHUNSKI

fali treci odgovor-ne svida mi se, ili nist posebno



mada meni djeluje OK
 
SARDEREVIĆ ovo sa dva izlaza izgleda zanimljivo pogotovo meni za milleta jer i orginal ima 2 izlaza,dal bi bilo moguće da onda traje i duže za razliku od ostalih sa jednim izlazom?? :misli:kao što rekoh imao sam schakala kojeg mi je mille ispuhao za 3milje :shock:
 
mkt said:
Ja cu samo reci da je gadno onom koji se spaja preko modema.
Hahahahaha hahahahaha ha ahahah  .... Koj se spaja preko modema ...  hahahahaha Svaka cast kad si me danas uspio nasmijati a ljut sam kao pas ..  Svaka ti cast ...
 
RSV TUONO said:
SARDEREVIĆ ovo sa dva izlaza izgleda zanimljivo pogotovo meni za milleta jer i orginal ima 2 izlaza,dal bi bilo moguće da onda traje i duže za razliku od ostalih sa jednim izlazom?? :misli:kao što rekoh imao sam schakala kojeg mi je mille ispuhao za 3milje :shock:

al pazi koliko je kratak... budu te culi na krau kad upalis pilu :mrgreen:
 
zorozic said:
Hahahahaha hahahahaha ha ahahah  .... Koj se spaja preko modema ...  hahahahaha Svaka cast kad si me danas uspio nasmijati a ljut sam kao pas ..  Svaka ti cast ...

a tko si ti? :misli:
 
Vjerojatno opet neki zajebant............................. :palacdolje:
 
cherokee said:
Vjerojatno opet neki zajebant............................. :palacdolje:
Ma neee ... ja sam jedan obican ljubitelj motora, sve sto je vezano za oktane i vjetar  u  kosi ... A ova tema me nasmijala pogotovo prvi post jer sam se prisjetio dana kada nisam imao max-adsl i modemske veze pa sam cekao i nacekavao da se pojavi slika ili ucita  neki video ... samo to nista zlonamjerno ...
Pozdrav svima ... (y)
 
zorozic said:
Ma neee ... ja sam jedan obican ljubitelj motora, sve sto je vezano za oktane i vjetar  u  kosi ... A ova tema me nasmijala pogotovo prvi post jer sam se prisjetio dana kada nisam imao max-adsl i modemske veze pa sam cekao i nacekavao da se pojavi slika ili ucita  neki video ... samo to nista zlonamjerno ...
Pozdrav svima ... (y)

Red je da se predstaviš u rubrici Predstavljanje korisnika prije nego počneš pisati po ostalim rubrikama....
 
zorozic said:
Ma neee ... ja sam jedan obican ljubitelj motora, sve sto je vezano za oktane i vjetar  u  kosi ... A ova tema me nasmijala pogotovo prvi post jer sam se prisjetio dana kada nisam imao max-adsl i modemske veze pa sam cekao i nacekavao da se pojavi slika ili ucita  neki video ... samo to nista zlonamjerno ...
Pozdrav svima ... (y)

Nisi ti vidio prve slike koje su postavljene bile i na koje se to odnosilo,dok su se ucitavale sa reltivno brzom vezom otisao sam napraviti kapucino
 
prijatelj mi je kupil serdarevića za r6 ,dobro se čuje al su mu nakon 2 tjedna popucali federi
 
Dobro što se na kraju dogodilo s ovim.

Gdje je stranica? Gdje su mjerenja sa stola?
Što je sa granama, hoće li se nudit samo slip-on ili će se nać i pokoji full system?