Serdarević R-TECH

Tri oval sa dva izlaza,vase misljenje

  • OK

    Votes: 73 46.5%
  • VRHUNSKI

    Votes: 29 18.5%
  • ne sviđa mi se

    Votes: 55 35.0%

  • Total voters
    157
jolly the roger said:
jel ima kakvih novosti oko homologacije?


Pitaj na PP Malagutia i Tetrijeba oni sigurno znaju  :mrgreen:
 
a grafovi  :misli:
 
drugabrzina said:
Nebi bas rekao da shakal i vings imaju vise iskustva ljudi vi ne svacate koliko je taj posao skup to je non stop ulaganje i samo ulaganje ako mislis pratiti bar malo renomirane proizvodace i jos uz to ako nemas kompletan strojni park to je jako tesko uskladit jer kod svakog koperanta moras biti i govorit mu kako da radi inace ode sve u p... m.......  i lonac vanjstinom izgleda kao yoshimura pa di bi zavrsili kad bi lonac bio isti(u przunu).
Za dva mjeseca nam treba doc savijacica i onda ce se moci napravit test sa nasim granam i loncima i onda ce biti grafovi i sve kaj trazite.
mozemo na mom testirati  :mrgreen:
 
little bastard said:
Elvise (ako čitaš) jel moj midpipe za fz6 bar pri kraju?

Ivan

:mrgreen:
dobit ćeš odgovor, aha :LOL: i pogotovo midpipe
 
vickodu said:
Pitaj na PP Malagutia i Tetrijeba oni sigurno znaju  :mrgreen:

tetrijeb mu ne može odgovoriti :misli:

a malaguti je PR i ne razgovara s nama sitnom boranijom :mrgreen:
 
tutankamon said:
tetrijeb mu ne može odgovoriti :misli:

a malaguti je PR i ne razgovara s nama sitnom boranijom :mrgreen:


Sto Tetrijeb opet ima bananka  :misli: :misli:
 
Zaprudanac,
na kavici cemo dogovorit to testiranje,
a kaj se tice homologacije vise cu vam reci pred kraj sljedeceg tjedna jer su mi zivci pri kraju... :jesus:,kako to lijepo i glatko ide u nasoj LIPOJ RVACKOJ :misli:

 
drugabrzina said:
Nebi bas rekao da shakal i vings imaju vise iskustva ljudi vi ne svacate koliko je taj posao skup to je non stop ulaganje i samo ulaganje ako mislis pratiti bar malo renomirane proizvodace i jos uz to ako nemas kompletan strojni park to je jako tesko uskladit jer kod svakog koperanta moras biti i govorit mu kako da radi inace ode sve u p... m.......  i lonac vanjstinom izgleda kao yoshimura pa di bi zavrsili kad bi lonac bio isti(u przunu).
Za dva mjeseca nam treba doc savijacica i onda ce se moci napravit test sa nasim granam i loncima i onda ce biti grafovi i sve kaj trazite.

I ?  :misli:, jel stiglo to čudo, iskreno, baš me zanima rezultat testa komplet topa sa granama  (y), kao i cijena kompletnog sistema po sistemu dobiveno/uloženo  8)