Sindrom spuštene noge u vožnji

Test 2.
Sidni na motor, legni na rezervar, provaj agresivnije startat.
Sad mi napiši kako ti je lakše kontrolirat prednji kraj, s nogom nazad ili nogom naprid ako je uopće možeš privuć naprid dok ne popusti G koja te čupa nazad?
 
angelo.ma said:
Test 2.
Sidni na motor, legni na rezervar, provaj agresivnije startat.
Sad mi napiši kako ti je lakše kontrolirat prednji kraj, s nogom nazad ili nogom naprid ako je uopće možeš privuć naprid dok ne popusti G koja te čupa nazad?



dobro bokte oćeš da se ubijem? :jesus: :LOL: :LOL:
 
Ponekad to radim zbog grca, a znam dosta ljudi da to rade na neki nacin iz navike. Meni se to ne svijda, jer nekako izgleda da je vozac nesiguran, da se boji i slicno. Vise volim kad vidim spusteno koljeno u krivini nego nogu :)
 
Da li je itko primijetio da se cijelo vrijeme govori o lijevoj nozi :misli: di je mjenjač,čemu služi desna noga,glava (gornja),koljena i ostali unutrašnji organi.
 
papillon said:
Da li je itko primijetio da se cijelo vrijeme govori o lijevoj nozi :misli: di je mjenjač,čemu služi desna noga,glava (gornja),koljena i ostali unutrašnji organi.
ma da..samo je desna prolematicna :LOL: :LOL: :LOL:
 
yamaha7 said:
Ponekad to radim zbog grca, a znam dosta ljudi da to rade na neki nacin iz navike. Meni se to ne svijda, jer nekako izgleda da je vozac nesiguran, da se boji i slicno. Vise volim kad vidim spusteno koljeno u krivini nego nogu :)
prije je bilo govora o startu, a u vožnji se slažem s tvojim postom (y)
 
spuštene noge imaju zato jer se NEZNAJU dost dobro VOZITI i FRKA ih je, pa spuste nogu, ovisno o zavoju desni ili lijevi, kao dodatno osiguranje od pada 8)
 
mg749ie said:
spuštene noge imaju zato jer se NEZNAJU dost dobro VOZITI i FRKA ih je, pa spuste nogu, ovisno o zavoju desni ili lijevi, kao dodatno osiguranje od pada 8)

Tako je !  :mrgreen:

http://thebestmotorcycle.com/wp-content/uploads/2010/01/2010-KTM-Supermoto-690-SMC-Performance.jpg
 
Ma niko nema pojma šta se brineš ajde  :wink:
Da mi je vidjet ko to vozi supermoto bez noge na podu...

Osim nickya haydena, http://www.youtube.com/watch?v=GDbWSkTwJdk :D
 
Ma dobro, vjerojatno ih ima još. Samo hoću reći da ostalih 90% supermotaša su vjerojatno pičkice i boje se da ne padnu u zavoju  :mrgreen:
 
dovla said:
Ma dobro, vjerojatno ih ima još. Samo hoću reći da ostalih 90% supermotaša su vjerojatno pičkice i boje se da ne padnu u zavoju  :mrgreen:
malo je off...cini mi se da je tema bila start sa spustenom nogom :misli:
 
mac said:
malo je off...cini mi se da je tema bila start sa spustenom nogom :misli:
pa samo se tako i može startat,osim ako ti neko ne drži rep dok ne kreneš ili pomoćni točkovi :jesus:
 
angelo.ma said:
pa samo se tako i može startat,osim ako ti neko ne drži rep dok ne kreneš ili pomoćni točkovi :jesus:
jebote ti sve shvacas doslovno :wink:...govori se o tome da jedna noga ostane duze spustena nakon kretanja
 
mg749ie said:
spuštene noge imaju zato jer se NEZNAJU dost dobro VOZITI i FRKA ih je, pa spuste nogu, ovisno o zavoju desni ili lijevi, kao dodatno osiguranje od pada 8)

Malo si fulo.
Osim ak ti sa semafora ne krećeš sa spuštenim koljenom,onda svaka čast  :mrgreen:
 
Angie said:
Malo si fulo.
Osim ak ti sa semafora ne krećeš sa spuštenim koljenom,onda svaka čast  :mrgreen:
mozda covjek ima dugeeeeeeeeeee noge :LOL: :LOL: :LOL:
 
angelo.ma said:
:misli:
onda Rossi nema pojma
može se i tako reči,  :mrgreen:
ali desna noga, a ponekad i lijeva im daje dodatnu stabilnost i sigurnost. (y)