Sindrom spuštene noge u vožnji

Jelky said:
misliš izlazi se udesno  :misli:
neki dan mi stari deda u Sv. Kriz Zacretje,  i to sa starom ladom....tenkom...uđe u kruzni tok i krene lijevo i onda jos izađe iz kruznog toka po traci za ulaz u kruzni tok...strasno :shock: :misli:
 
mac said:
neki dan mi stari deda u Sv. Kriz Zacretje,  i to sa starom ladom....tenkom...uđe u kruzni tok i krene lijevo i onda jos izađe iz kruznog toka po traci za ulaz u kruzni tok...strasno :shock: :misli:

- to je Jelky-in deda  :LOL:
 
DADO+ said:
- to je Jelky-in deda  :LOL:


sve je moguće, ništa nije nemoguće... otkad sam sebe uhvatila u laži nevirujem više nikome  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jelky said:
sve je moguće, ništa nije nemoguće... otkad sam sebe uhvatila u laži nevirujem više nikome  :LOL: :LOL: :LOL:
Zar nisi odbrijala na neki susret,nemoguće  :shock:
 
James1100 said:
jel ti to joke reko?  :mrgreen:
Šapnuo mu je sa Aprilije    :rotor:
 
mac said:
kruzni tokovi se voze u lijevo....bar tamo di se ja vozim :)...tako da tamo spustanje desne noge nema smisla...neznam koga si ti vidio da u lijevom nagibu spusta desnu nogu :misli:
Ne kontam gdje si vidio da sam napisao da u kružnom spuštaju desnu nogu. To je bilo za utrku ubrzanja, zar ne?
 
Razmišljam šta da napravim da se više nejebem sa tim spusti/digni noge na motoru  :misli: recimo kao neke pomoćne kotačiće stavit, pa kad jurim dignu se gore, kad trebam stat spuste se dolje   :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: prosto ko grasulj  :jesus: samo još to da patentiram i prenesem u djelo, pa se obogatim na ljenčinama   8) 8) 8)
 
Os biker said:
Sorry ako je tema već bila, ali zanima me vaše mišljenje oko spuštanja noge sa odmarača na skuteru ili motoru u vožnji. Naime, ne kontam što to znači dotičnim bikerima i kako se ne boje da bi im ista mogla zapeti o asfalt, otrgnuti se sa tijela, a i automatski izazvati pad. Znam da se to događa više na skuterima nego na motorima, ali viđao sam na utrkama ubrzanja, kako uglavnom poslije starta desna noga ostaje visiti nekih par cm od poda. Vozači skutera to uglavnom rade na kružnim tokovima gdje se vjerojatno boje da ne bi proklizali i pali, ali ih i dalje ne razumijem. Vjerujem da takvi sjedaju na motore pomalo ukočeni i da im je tijelo u grču zbog nekog nesvjesnog straha, ili ...
ovdje za skuterase :misli:
 
KING RR said:
Razmišljam šta da napravim da se više nejebem sa tim spusti/digni noge na motoru  :misli: recimo kao neke pomoćne kotačiće stavit, pa kad jurim dignu se gore, kad trebam stat spuste se dolje   :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: prosto ko grasulj  :jesus: samo još to da patentiram i prenesem u djelo, pa se obogatim na ljenčinama   8) 8) 8)

Delijo to je odavno več izmišljeno....pogledaj poneki snimak bajka sa kabinom i videčeš, da trežim sada po YTu...
 
Pa bio je negdje video na youtube-u (ne mogu traziti blokiran je na poslu  :x) gdje je covjek koji je nepokretan (tj noge su mu nepokretne) preradio suzu sa pomocnim
tockicima koji se spustaju i dizu na pritisak gumba kako bi mogao drzati ravnotezu dok motor miruje a noge pricvrsti za motor sa velikim cickom tako da stoje uz motor.

Debeli naklon i postovanje prema takvim osobama koji ne odustaju nimalo i ne dozvoljavaju da ih fizicke nemogucnosti sprijece u namjeri da rade ono sto vole  :naklon: :naklon:
 
cRuNk said:
Pa bio je negdje video na youtube-u (ne mogu traziti blokiran je na poslu  :x) gdje je covjek koji je nepokretan (tj noge su mu nepokretne) preradio suzu sa pomocnim
tockicima koji se spustaju i dizu na pritisak gumba kako bi mogao drzati ravnotezu dok motor miruje a noge pricvrsti za motor sa velikim cickom tako da stoje uz motor.

Debeli naklon i postovanje prema takvim osobama koji ne odustaju nimalo i ne dozvoljavaju da ih fizicke nemogucnosti sprijece u namjeri da rade ono sto vole  :naklon: :naklon:
Ovaj http://www.youtube.com/watch?v=8sVEIu_SG_E
  (y)
 
Stanite malo,zarazili ste druge tim sindromićem  :rotor:
 
zasto je uopce bitno tko kako drzi nogu i koliko dugo je ima spustenu? :misli:
 
mac said:
zasto je uopce bitno tko kako drzi nogu i koliko dugo je ima spustenu? :misli:

jako je bitno  :LOL:
 
mac said:
izgleda da je stvarno bitno :D :macevanje:

kaj se po tome vidi kakav je ko vozac il? :misli: :mrgreen:
 
ovaj je odličan na clipu svaka mu čast, još ih prestiže po stazi  :shock:
,ali je to crunk r1 , nije suza  :mrgreen:
 
Nisam mislio na toga ja sam gledao tipa sa Suzom, isti princip a opet sam na poslu pa ne mogu potraziti  :LOL: