Skuteri - servis anketa

malaga said:
malaguti je propao,zatvara se cijela tvornica

Da, evo nakon tvog posta, malo sam proguglao, i stvarno, otpustili sve radnike, rastavljaju pogone :shock:
Iskreno sam iznenađen, pa imali su odlične skutere, phantom , firefox , i sam madison, dakle, imali su prilično kvalitetan proizvod, ali očigledno na današnjem tržištu to nije dovoljno.
Šteta......
 
oooo prijatelju.....vidi se da ne poznajes malagutti....oduvijek je bilo problema sa dijelovima...pogotovo za plastike...i opcenito karoseriju...za masinu manje vise se nalazilo dijelova jer su agregati bili minarelijevi....piaggio-ovi....ista stvar kao i sa propalim benelli-jem...dijelova ni za lijek.....jos su dugo i izdrzali... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
oooo prijatelju.....vidi se da ne poznajes malagutti....oduvijek je bilo problema sa dijelovima...pogotovo za plastike...i opcenito karoseriju...za masinu manje vise se nalazilo dijelova jer su agregati bili minarelijevi....piaggio-ovi....ista stvar kao i sa propalim benelli-jem...dijelova ni za lijek.....jos su dugo i izdrzali... :mrgreen:

od 2002  madison nam je "u kući"......nikakvih problema s plastikom, baš toj o kojoj ti pišeš......niti na karoseriji,  niti na konzoli....elektronika, sva i dalje radi besprijekorno... kufer, njegov orginalni ( za koji znam da su se ljudi žalili ) ne šuška, jedine stvari koje su se na njemu nije orginal ( osim potrošnih djelova, tipa pločica, guma, filtera...) je tapeciranje sica, i to  greškom staroga, koji ga je prigorija duvanom :mrgreen: , jebote još uvik ima sve orginal žaruljice na sebi , virova ili ne..
Kako u to vrime kupovine stari je gleda za kupit ili ondašnji X9, ili njega (  btw nisam ja birao ), probali smo i jedan i drugi, obojica, i nakon vožnje smo imali isto mišljenje, da nam je obojici bolje legao madison....i tako ga je stari kupija.....glede f15....vozija ga jako puno puta,  još uvik je u garaži susida, i dalje radi ko sat....
Ne znam, možda sam ja ( točnije, moj stari ) samo imao sreče.
Ali moja iskustva s dotičnim skuterom ( od 2005 je kod mene ) su samo pozitivna.
 
DUJE3 said:
od 2002  madison nam je "u kući"......nikakvih problema s plastikom, baš toj o kojoj ti pišeš......niti na karoseriji,  niti na konzoli....elektronika, sva i dalje radi besprijekorno... kufer, njegov orginalni ( za koji znam da su se ljudi žalili ) ne šuška, jedine stvari koje su se na njemu nije orginal ( osim potrošnih djelova, tipa pločica, guma, filtera...) je tapeciranje sica, i to  greškom staroga, koji ga je prigorija duvanom :mrgreen: , jebote još uvik ima sve orginal žaruljice na sebi , virova ili ne..
Kako u to vrime kupovine stari je gleda za kupit ili ondašnji X9, ili njega (  btw nisam ja birao ), probali smo i jedan i drugi, obojica, i nakon vožnje smo imali isto mišljenje, da nam je obojici bolje legao madison....i tako ga je stari kupija.....glede f15....vozija ga jako puno puta,  još uvik je u garaži susida, i dalje radi ko sat....
Ne znam, možda sam ja ( točnije, moj stari ) samo imao sreče.
Ali moja iskustva s dotičnim skuterom ( od 2005 je kod mene ) su samo pozitivna.
nismo se razumili.....splićoooo...... :LOL:

htjedoh reci da je problem doci do originalnih rezervnih dijelova(da kojim slucajem padnes itd...itd..).... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
nismo se razumili.....splićoooo...... :LOL:

htjedoh reci da je problem doci do originalnih rezervnih dijelova(da kojim slucajem padnes itd...itd..).... :mrgreen:

:mrgreen: 
Nisam imao tih problema, Bogu hvala.... (y)
 
Čitam par postova prije i gdje sada na servis..moto Horvat ili moto Mondo.. :misli: Beverly 500,15000km,redoviti servis...aj da čujem :mrgreen:
 
Sasa 999 said:
Čitam par postova prije i gdje sada na servis..moto Horvat ili moto Mondo.. :misli: Beverly 500,15000km,redoviti servis...aj da čujem :mrgreen:

Za moto Horvat neznam,nisam bio tamo a za Moto Mondo ti mogu reći da su izuzetno aljkavi i nekorektni. Žao mi je što sam kod njih kupio a još više mi je žao što sam nakon toga došao na prvi servis.
Moja preporuka - AMI Trade
 
pitanje ( mislim da sam već pitao, ali kažu da je ponavljanje majka znanja ) za one koje posjeduju ( još uvijek  :mrgreen: ) malagutti prometala, a da su iz Splita, imaju li preporuku za servis ??
Katunarića isključite iz kombinacija....

hvala
 
Jučer odrađen servis za sezonu  :wink:
na 27 500 km, minja san zupčanik i remen pumpe ulja,svičicu, filter zraka, prednje disk pločice i centralnu nogaru (pukla osovina)
a remen, kugle i klizače ništa jer su u odličnom stanju  :shock:
500 kn sa rukama u ovlaštenom  :)
 
U petak obavio servis na 15000 km u Piaggio ovl. servisu..
Remen variomata i remen pumpe,svjećica,filter,roloce,klizači,.....440 kn
Posao.....250 kn
Ukupno ....690 ku
 
Gepetto said:
U petak obavio servis na 15000 km u Piaggio ovl. servisu..
Remen variomata i remen pumpe,svjećica,filter,roloce,klizači,.....440 kn
Posao.....250 kn
Ukupno ....690 ku
za koje vozilo?
 
baldeks said:
nije baš jeftino  :misli:
servis, na koliko km?

Sve ti piše........15000 km. :wink:
Dijelovi koštaju toliko sa manjim odstupanjima u drugim servisima,skuter je pod garancijom,napravio je tu kilometražu za 6 mj,stalno se vozi i mislim da su to dovoljni razlozi za redovito servisiranje u ovl. servisu.
 
Gepetto said:
Sve ti piše........15000 km. :wink:
Dijelovi koštaju toliko sa manjim odstupanjima u drugim servisima,skuter je pod garancijom,napravio je tu kilometražu za 6 mj,stalno se vozi i mislim da su to dovoljni razlozi za redovito servisiramnje u ovl. servisu.
naravno, svakako preporuka za ovlašteni servis, ali malo uspoređujem neke cijene pa komentiram na glas  :mrgreen:
 
baldeks said:
naravno, svakako preporuka za ovlašteni servis, ali malo uspoređujem neke cijene pa komentiram na glas  :mrgreen:

Sve 5. (y)
Meni se neda ciganiti za 50 ili 100 kuna sa nekim kvazi serviserima jer na kraju jeftino uvijek ispadne skupo.
 
Gepetto said:
Sve 5. (y)
Meni se neda ciganiti za 50 ili 100 kuna sa nekim kvazi serviserima jer na kraju jeftino uvijek ispadne skupo.
Istina, ja sam sve svoje skutere stalno servisirao u ovlaštenom jer mi daje određenu sigurnost i sam neznam raditi, a neznam ni meštra kojemu bi da povjerenje  :wink:
 
baldeks said:
Istina, ja sam sve svoje skutere stalno servisirao u ovlaštenom jer mi daje određenu sigurnost i sam neznam raditi, a neznam ni meštra kojemu bi da povjerenje  :wink:

Malo sam bio pregrub,ima dobrih majstora koji nisu ovl ili rade kod kuće ali kao što rekoh neda mi se maltretirati samog sebe i istraživati.
Za sada sam zadovoljan (Ami Trade Zafreb) i nemam potrebe za lutanjem okolo.
 
Gepetto said:
Malo sam bio pregrub,ima dobrih majstora koji nisu ovl ili rade kod kuće ali kao što rekoh neda mi se maltretirati samog sebe i istraživati.
Za sada sam zadovoljan (Ami Trade Zafreb) i nemam potrebe za lutanjem okolo.
(y)
 
DUJE3 said:
pitanje ( mislim da sam već pitao, ali kažu da je ponavljanje majka znanja ) za one koje posjeduju ( još uvijek  :mrgreen: ) malagutti prometala, a da su iz Splita, imaju li preporuku za servis ??
Katunarića isključite iz kombinacija....

hvala

netko ??
dobar servis za malaguttia u Splitu ??
:misli: