Skuteri Zg ekipa:-)

Ma bila je dilema izmedu toga skrenemo desno za Karlovac pa na palacinke ili levo prema zg pa u smbor na kremsnite i otisli smo lijevo.
Preko zumberka nije lose, ali sada ima sa strane dosta lisca i onda se i auti vozi blize sredini ceste, par puta je auto prosao na pol metra od mene to mi je jedino bezveze.
 
Super djir, vidim da nemas zadnji blatobran, jer ti jako sprica okolo kada se vozis bez njega?
 
Evo, regao se i ja ovdje...

Cesta je idealna za moj beverly 200, uska je i zavojita tak da relativno mogu drzat tempo s jacim motorima tam...

Drugi put mozemo kod krasica desno za ozalj po lokalnoj cesti. Makar meni su najdraze ceste u Hr u gorskom kotru, doduse nisam jos bio s motorom tamo al s autom svako ljeto tamo provodim 2 tjedna tak da sam prosao svaku cesticu koja postoji... Recimo Severin - Delnice - Crni Lug - Čabar - Brod na Kupi - Severin mi je draga ruta ali za to treba malo vise od 200 kubika...
 
Eto i tebe ovdje.
Ma kaj nebi mogao s 200ccm, isli su dva frenda jedan s bev 250 drugi neki peugoet 100 ccm (rega se kao 50ccm) do dubrovnika i nazad......
 
Ma moze se normalno, al nije mi to to, tj na toj cesti bi bilo ok al na ravnim cestama tipa stare karlovačke sam malo spor s 90ak km/h putnom brzinom. Pogotovo jer cesto vozim dragu a za to mi je 200 kubika ipak malo slabo. Al ovak bez suputnika je ok, budemo do ozlja drugi put...
 
S 250 si kralj na takvim relacijama, ali istina je da se stvari mijenjaju kad imaš suvozača..Ja sam uz to i malo oprezniji kad vozim curu tako da mi je prilično drukčiji doživljaj u odnosu na solo vožnjicu..
 
ljepe slike ......

nije ni problem s malo jacom pilom vozat se okolo  (y)
 
200 mi je ok kad sam solo, fali mu malo snage na uzbrdicama i nisam bas brz u preticanju kad auto ide 70-80, dalo bi se to rjesit s multivarom i takvim kombinacijama al nije mi to to nekak, vise volim imat rezervu snage pa se vozit na 50% gasa tak da cu prec na jace, 99% Beverly 500. Idem postepeno s 50 kubika preko runnera 180 na trenutno 200 pa uskoro 500...

A inace sam skuzio da mi ovakve zavojite ceste najvise pasu, ovo kroz žumberak cemo definitivno ponovit.
 
Evo danas napravili jos jednu rundu, okupljanje kod tifona prije kinga crossa i malo prema zagorju do biste :D





 
malaguti said:
vjerojatno misli na blatobran koji ide iza na gumu...
Bravo Malaguti (y) na taj mali vrag sam mislio!!!!
Koliko vas je islo, fina grupica za djirat se!  (y)
 
odličan đir. znam ovu cestu i znam tu i tamo napravit đir po njoj kad se idem voziti. još sam si razmišljao dal da se priključim u điru kad si zvao tu na forumu, al sam imao nekog posla za vikend tako da nije bilo ništa od mene :( nadam se da ćete na proljeće kad dođe vrijeme za vožnju opet negdje zapaliti pa bih vam se rado pridružio  (y)
 
Wittmann said:
S 250 si kralj na takvim relacijama, ali istina je da se stvari mijenjaju kad imaš suvozača..Ja sam uz to i malo oprezniji kad vozim curu tako da mi je prilično drukčiji doživljaj u odnosu na solo vožnjicu..
To se slazem s tobom, zato ja i prodajem Nexusa i kupujem Fazera, treba mi nesto jace za mene i moju suvozacicu  (y)
 
Bok daj bojsi,

Vidim da se lepo zabavljate po okolici, pa reko bil bi red da se i javite kad budete drugi put u blizini (naravno tek na proljeće jer sam pilu spremil na toplo) pa možemo organizirat vikend vožnje.
Ajd nek se netko javi pa da razmijenimo brojeve ili mailove radi dogovora.

Pozdrav

 
Ja mislim da su za mene sve dulje voznje za ovu sezonu gotove, malo je ipak hladno  (y)
za kratke voznje nije problem ali vozit se sada sat i pol-dva ipak ne hvala  :jesus:
 
Naravno, budemo organizirali voznjicu opet na proljece, vec je i ovo kad smo mi bili bilo dost hladno cim je sunce zaslo. Ja sam odgodio odluku o zamjeni do proljeca al sve vise mislim da cu napravit servis, stavit multivar i ostat na bev200.