Skuteri Zg ekipa:-)

BaDly said:
Samo javite kad bu vožnjica....pa da nas se skupi još više...

btw...što se mene tiče, može i neka zimska vožnjica....ok ne baš danas kad je ova snježna mečava, ali kad nebu snjega....može !  (y)
Sada se mozemo naci samo na kavi, od voznje nista do proljeca!!!
 
se to meno cini ili ove malo dalje prognoze predvidjaju neko zatopljenje?!  :misli:  jer ak da mogli bi mi iz zagreba neku voznjicu organizirat za vikend koji?! 
 
ma kad vidim opet ovaj snijeg kako pada, ubije mi svaku nadu za vožnjom :( nadam se da će što skorije doći toplije vrijeme  :wink:
 
evo ja se maloprije vratio iz kračeg đira. bio sam do samobora i nazad i mogu reći da mi je još uvijek malo zima za neke duže đireve, ali se nadam da je ovo početak zatopljenja i da ćemo se u neko skorije vrijeme dogovoriti mi iz zg-a i otići zajedno na neki đir  (y)
 
bok! idemo odrediti termin i mjesto za svaku subotu ili nedjelju osim ako pada kiša pa ko može neka dođe.pozrav. : (y)
 
jedva cekam!! (y)

i djireve i da mi napokon dode nekaj :mrgreen: 8)
 
nisam mogo odoliti ovako lijepom vremenu pa sam napravio kraći đir od 60-ak km :wink: ujedno sam i isprobao nove hlače koje sam prekjučer uzeo u top motu za 600 kn i moram reći da su odlične. razlika u odnosu na traperice i ispod duge gaće je ogromna. ne mogu ih usporediti sa moto hlačama visoke klase tj onim puno skupljima jer takve nisam nikad imao  :mrgreen: ali mislim da se isplatilo investirat tu lovu u ove hlače. imaju protektore, termo podstavu koja se skida i cif koji mogu zakopčati s jaknom i jako sam zadovoljan (y)
 
DAMIR SW said:
bok! idemo odrediti termin i mjesto za svaku subotu ili nedjelju osim ako pada kiša pa ko može neka dođe.pozrav. : (y)

Ajmo radije dogovoriti za početak jedan meet....a lako ćemo onda ući u kolotečinu  (y)

Dario_87 said:
nisam mogo odoliti ovako lijepom vremenu pa sam napravio kraći đir od 60-ak km :wink: ujedno sam i isprobao nove hlače koje sam prekjučer uzeo u top motu za 600 kn i moram reći da su odlične. razlika u odnosu na traperice i ispod duge gaće je ogromna. ne mogu ih usporediti sa moto hlačama visoke klase tj onim puno skupljima jer takve nisam nikad imao  :mrgreen: ali mislim da se isplatilo investirat tu lovu u ove hlače. imaju protektore, termo podstavu koja se skida i cif koji mogu zakopčati s jaknom i jako sam zadovoljan (y)

Ja sam cijeli tjedan na motoru i prejebeno je vrijeme....napokon ujutro nije ispod 0, a popodne pjesma....
btw...možda imamo iste hlaće...  :jesus:
 
Sezona je počela, danas sam odradio prvi đir u 2010; do Jaske na kavicu, natrag i još malo okolo, sve skupa ca. 100km i nije loše za prvu ovosezonsku voznju. Joooj, baš je pasalo nakon duge zimske pauze.
 
ja sam u subotu bacio djir preko stubičkih do kumrovca pa na krapinske toplice i nazad. cca 130 km. dobro dođe nakon zimskog sna  :)