Slavonski enduraši

Enigm@ said:
moguće da je i više, moram pogledati po slikama, uglavnom bio si samnom, čak mislim da je i HrvoreR bio sa MZ-om onda  :D
Da, to je bio hr.rec.motocikli meeting :)  prije 100 godina.

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

 
Suza mi kanu niz oko  (y)
Kada pogledam, sa vremenskim odmakom, kao da me taj MZ više uveseljavao od ove XTjke sada...
 
HrvojeR said:
Suza mi kanu niz oko  (y)
Kada pogledam, sa vremenskim odmakom, kao da me taj MZ više uveseljavao od ove XTjke sada...

hehe, imam nešto slika iz tih lijepih vremena, dok je još i Iceman jahao s nama

 
...a meni nekidan nista nije bilo jasno zašto mi je Varaderom bilo tesko do gore?! Sada znam. :mrgreen:
 
Alera Dugi said:
...a meni nekidan nista nije bilo jasno zašto mi je Varaderom bilo tesko do gore?! Sada znam. :mrgreen:
Dobra, dobra :mrgreen: (y)

Lijepo vas je vidjeti, u većem broju na žalost danas sve manje i manje enduraša čini mi svi poludili za rr :( a Krndija i Papuk Bogom dani :naklon:.
 
HrvojeR said:
Suza mi kanu niz oko  (y)
Kada pogledam, sa vremenskim odmakom, kao da me taj MZ više uveseljavao od ove XTjke sada...

Hoće i XT samo joj daj vremena (y)

Enigm@ said:
hehe, imam nešto slika iz tih lijepih vremena, dok je još i Iceman jahao s nama

Zaboravi si reči "i dok sam ja vozio pravi motor" :wink:
 
stane said:
Hoće i XT samo joj daj vremena (y)

Zaboravi si reči "i dok sam ja vozio pravi motor" :wink:

hehe, donekle si u pravu, jednom enduro uvijek enduro, kad bude prilike volio bih se vratiti na prednji 21"
 
Jučer pridvecer iznad Gornje Moticine vozim se se prema Gazijama kad najedamput izleti mi golemi vepar :shock: presjece mi put i ode na drugu stranu ceste, usporim ja kad pogledam na desno 3-4 divlje svinje s mladima. Tu mi je mrak pao na oči, šta sad niti se okrenuti niti stati. Ubrzavam da ih prestignem, neuspješno dolazi mi zavoj a cesta sve lošija i lošija tu sam odlučio zakočiti već su bili nekih 15m ispred mene. Kako sam brzo vozio i naglo zakočio uhvatio sam kanal od vode na cesti, te me izbaci iz ravnoteže te prebaci na drugu stranu, dočekam se na nogu u brzini kad ono skljoc i bol za popiz...Dobro je što nisam pao al koljeno je dobilo. Sva sreća vepar/divlje svinje šta već su otišle, a ja polako doma... Idem polako kod doktora pa ćemo vidjeti kako dalje
 
Uf...nadam se da nisi ništa strgao. Sad lezi, otvori pivo i čekaj prvenstvo :D Što brži oporavak želim!
 
stane said:
Jučer pridvecer iznad Gornje Moticine vozim se se prema Gazijama kad najedamput izleti mi golemi vepar :shock: presjece mi put i ode na drugu stranu ceste, usporim ja kad pogledam na desno 3-4 divlje svinje s mladima. Tu mi je mrak pao na oči, šta sad niti se okrenuti niti stati. Ubrzavam da ih prestignem, neuspješno dolazi mi zavoj a cesta sve lošija i lošija tu sam odlučio zakočiti već su bili nekih 15m ispred mene. Kako sam brzo vozio i naglo zakočio uhvatio sam kanal od vode na cesti, te me izbaci iz ravnoteže te prebaci na drugu stranu, dočekam se na nogu u brzini kad ono skljoc i bol za popiz...Dobro je što nisam pao al koljeno je dobilo. Sva sreća vepar/divlje svinje šta već su otišle, a ja polako doma... Idem polako kod doktora pa ćemo vidjeti kako dalje

Važno da je motor OK  :mrgreen: (y)
 
Nakon dva tjedna gipsa i dvije punkcije na kirurgiji napredujemo do ortopeda, opet na nogama juhu...Svakim danom sve bolje i bolje, oteklina je manja - mikro mm po mm na bolje, zajebano je to koljeno. U petak idemo po drugo mišljenje kod ortopeda :misli:.

Nadam se da nije ništa strašno, rengen ne pokazuje puknuće (magnetsku čekam, još samo 3-4 mjeseca) vjerovatno samo istegnuti ligamenti - nadam se :wink: .

Strašno da u 21 st. od ozljede do dijagnoze treba proći min 3 mjeseca i šta onda ako sve krivo zaraste  :palacdolje: Hrvatsko zdravstvo :palacdolje:
 
Ortoped, kaže što više razgibavati koljeno, nije mi dugo trebalo sjeo na motor i gas 8)

Obišao najviši vrh Papuka radar HR vojske 953m te Ivačku glavu 913m s koje se pruža predivan pogled na Papuk...

Ruta http://my.viewranger.com/track/details/MzExMDk5OQ==



































image hosting over 10mb
 
Slavonci malo smo zaspali?!

Ajde da osvježimo temu :wink:

Izletište Paulinovac, Lončarski Vis 482m/nm te Bedemgrad 407m/mn.























imgurl
 
Goodbye motorcycle sljedećih 6 mjeseci :cry: Obavljen MR koljena i sve ukazuje na najgoru moguću dijagnozu - puknuće prednjeg križnog ligamenta te oštećeni meniskus :palacdolje:

Enduraši sretna i sigurna vožnja (y) over and out
 
stane said:
Goodbye motorcycle sljedećih 6 mjeseci :cry: Obavljen MR koljena i sve ukazuje na najgoru moguću dijagnozu - puknuće prednjeg križnog ligamenta te oštećeni meniskus :palacdolje:

Enduraši sretna i sigurna vožnja (y) over and out

auklinac....brz oporavak ti želim! (y)
 
Tema skoro pala na samo dno pod foruma, to ne valja :( Svi ludi za brdom ...

Koje kakve sitnice došle iz kine/ebay-a, skoro zgotovio motor - koljeno u kurcu a vrag ne da mira...

Dalekovod za Kutjevo, kamenolom HŠ Ćukur, Lovačka kuća Bektež te jezero ribičkog društva Bektež...