Slike HR oldtimera

-Goc- said:
Još jedan oldtimer je na cesti, regan prošle godine krajem 9. mj.

Suzuki GS850G iz 1979. 35.000 km. Sve original, tak bude i ostal. Jedino kaj ću promenit su lajtunzi i neke sitnice, stavit crash bar, al iz tog doba. Gledal sam malo za giuliariev sic, al je skup u 3 p.m. ko i Marvingov auspuh 4-2-1
bogami odličan  (y) daj još koju sliku!
 
Motor iz njemačke, stajal u jednoj garaži kod nas 15 godina. Uz puno skakanja sredil papire i sad je eto na cesti.

imam još nekaj slika, al nisu bog zna kaj.

Prčkal malo po deklima, bili oksidirani pa sam ih poliral. Na mašini zamjenjeni svi dihtunzi, ovi suzuki znakovi i još neke peezdarije.
 
ovo sam kupio neki dan u Njemackoj  :) i sad skupljam podatke sta sve prikupiti za unos u HR  :misli:
 
Kvoc said:
ovo sam kupio neki dan u Njemackoj  :) i sad skupljam podatke sta sve prikupiti za unos u HR  :misli:
Baš me jako zanima, to  glede unosa.
Koliko je star taj kawić??
 
Evo 2 siročića iz seoskog domaćinstva Ljubekov Gaj kod Zeline. Možda ih neko spasi kad ih vidi.
 
Ovaj merkan je super- samo koji isusbog mu mašina radi u kabini?  :misli:
 
Pranja said:
Ovaj merkan je super- samo koji isusbog mu mašina radi u kabini?  :misli:

Da nažalost. Ali bio je prije još jedan traktor i sad ga nema. Možda je negdje uskrsnuo ili se radi na tome (nadam se).

Pranja said:
Ovaj merkan je super- samo koji isusbog mu mašina radi u kabini?  :misli:

Ko to zna? Možda gazda, al nisam ga niš ispitival o vozilicama jer ga ne poznam. Možda se raspitam jednom prilikom.
 
Pinta 001 JA said:
BTW ovaj Unimog je najmanji koji sam ikad vidio
To bi trebao biti model 2010 (1951. - 1953.), barem tako izgleda po felgama.. Šteta da to propada...

Pranja said:
Ovaj merkan je super- samo koji isusbog mu mašina radi u kabini?  :misli:

Inače je na mašini poklopac s unutarnje strane kabine koji se može skinuti.
Vjerojatno je netko stavio drugu mašinu, (ovu od 200D, jer je unutra išla mašina od 170D ili 180D) koja je možda i nešto veća, pa poklopac nije stao gore ili je jednostavno skinut...
 
Pranja said:
Ovaj merkan je super- samo koji isusbog mu mašina radi u kabini?  :misli:

To mu je original motor,noviji imaju izduvnu granu sa leve strane motora,kao i dizne!
 
sve propada a 200D i zvizda mu se jos sjaje ka novi.. obicno njih prvo ukradu :(