Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.

cobRRa

New member
Smrt na cesti je dokumentarni film koji traje 25min. i bilo dobro da ga pogledaju mladi vozači koji misle da su najbolji i najbrži, a isto tako mi stariji koji mislimo da sve znamo.


Ovaj dokumentarni film prati članove Udruge obitelji osoba stradalih u prometu. Kroz njihove osobne priče o gubitku najmilijih, govorimo o smrti koju se moglo izbjeći - o smrti na cesti. Nažalost, smrt na cestama predstavlja epidemiju svjetskih razmjera.


Danas, ponedjeljak, veljače 21. 2011 (21:10 - 21:35).
 
U svakom slučaju malo edukacije nikada ne fali , 100 puta se desi poslje staze da se ganjaš jer ti ostane "onak normalno" to nateravanje , pa nakon 3 zavoja uppppssss!!!!!!!!!
 
cobRRa said:
Smrt na cesti je dokumentarni film koji traje 25min. i bilo dobro da ga pogledaju mladi vozači koji misle da su najbolji i najbrži, a isto tako mi stariji koji mislimo da sve znamo.


Ovaj dokumentarni film prati članove Udruge obitelji osoba stradalih u prometu. Kroz njihove osobne priče o gubitku najmilijih, govorimo o smrti koju se moglo izbjeći - o smrti na cesti. Nažalost, smrt na cestama predstavlja epidemiju svjetskih razmjera.


Danas, ponedjeljak, veljače 21. 2011 (21:10 - 21:35).
Nadam se da mi ga neće mater gledat.  :mrgreen:
 
Zubakis said:
Nadam se da mi ga neće mater gledat.  :mrgreen:

Baš očekujem nekoliko pozive uže obitelji vezano uz taj film i mene i moj motor
 
Cvitak said:
Baš očekujem nekoliko pozive uže obitelji vezano uz taj film i mene i moj motor
Jučer san gleda dokumentarac od Rakele kad je krenija oko svita za 60 dana. I taman mater dolazi u goste, a na TV-u Rakela leži na cesti a motor soren totalno. Samo me pogledala mrko i rekla "makni mi to s očiju".  :LOL:
 
Lako za nas i nase komentara nama je to "sve normalno " volimo to ,svjesni smo svega ali kako to okolini koja nas okruzuje objasniti :misli: :misli:
 
pix-001 said:
Lako za nas i nase komentara nama je to "sve normalno " volimo to ,svjesni smo svega ali kako to okolini koja nas okruzuje objasniti :misli: :misli:

Nema im potrebe objasnjavat nesto sto ne razumiju  :mrgreen:

Sve sto im treba objasnit je da kad se voze s autom paze da svojom greskom ne naprave neko zlo onima na 2 kotaca
 
3alfa3 said:
Nema im potrebe objasnjavat nesto sto ne razumiju  :mrgreen:

Sve sto im treba objasnit je da kad se voze s autom paze da svojom greskom ne naprave neko zlo onima na 2 kotaca
Slažem se. (y)
 
Ak vec moram ranije otici,nek to bude na motoru,bar cu umrijeti sretan
 
bobo RR said:
Ak vec moram ranije otici,nek to bude na motoru,bar cu umrijeti sretan

:LOL: :LOL: :LOL: Ne njajke. :mrgreen:
 
Pa je,bolje neg se srondam u zavoju s smijeskom na licu neg da me pregazi pijani lik u golfu dvojki dok prelazim cestu..
 
bobo RR said:
Pa je,bolje neg se srondam u zavoju s smijeskom na licu neg da me pregazi pijani lik u golfu dvojki dok prelazim cestu..
a najbolje odapet od infarkta u krevetu u 93 godini :wink:
 
seki22 said:
a najbolje odapet od infarkta u krevetu u 93 godini :wink:

Jos je bolje ak je taj infarkt u 93 godini nastao u klinchu sa nekom studenticom  :mrgreen:


EDIT:
malaga said:
sa plavusom od 20 godina :LOL:


Haha, pretekao si me  (y)
 
najbolje je ne umrijeti,  biti na svome motorčeku i pičit po susretima, pa makar imali i 150g, (y) 8)
obvezno ću pogledati, možda se prosvjetlim :shock:
 
Status
Not open for further replies.