Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.
Svi reagiramo na isti nacin (nece se to meni dogodit),hmmm na zalost vrag nikad ne spava :misli:


svakako cu pogledat
 
moji su sve prosli samnom... i mama dok je bila ziva... mjesec dana bolnice i nekoliko tjedna toplica.

prije 4 godine stari i familija su sjedili u autu na raskrizju kad sam pao sa motora i sve su vidjeli. rascofo sam si glavu izmedju ostalog i bio bez svijesti, a jadan stari je mislil da sam mrtav pa se htel pod auto bacit... :(  kad sam dosao svijesti mislio sam da mi je cura poginula jer mi nisu na moje upite hteli rec di je... nisu znali da je cijelo vrijeme bila samnom na motoru, a ja se nisam sjecao da sam otisao sam na tih SAMO 5min. BEZ KACIGE!!!

prosle godine sam procitao puno clanaka kak je netko poginuo, a cura, ili zena sa prijateljima bi dosla na mjesto nesrece... i kaj je mogla vidjet... pokriveno bezivotno tijelo onog za kog je zivjela.

sad kad sjedam na motor pomislim si kog ostavljam i ko svaki put ocekuje da se vratim.

govorim o stvarima na koje mogu sam utjecat, a ono drugo je vec negdje zapisano.
 
bobo RR said:
Pa je,bolje neg se srondam u zavoju s smijeskom na licu neg da me pregazi pijani lik u golfu dvojki dok prelazim cestu..

Veliš  :mrgreen:  bolje na motoru ko RRejseRR nego recimo od dizenterije ko seronja  :LOL: :LOL: :LOL:


Btw : to je i moja teorija  8)
 
necu moci pogledati to veceras, nazalost. Nadam se da ce biti repriza ili na netu, ne znam jel hrt ima obicaj stavljati emisije i sl. na net kao nova i rtl ?
 
KING RR said:
Veliš   :mrgreen:  bolje na motoru ko RRejseRR nego recimo od dizenterije ko seronja   :LOL: :LOL: :LOL:


Btw : to je i moja teorija   8)
to ako vec moram prerano otici,ak cu vec zivjet onda nek crknem kak su ovi napisali,u 93 s studenticom od 20 god...sam nek nema hladne ruke i to je to
 
mg749ie said:
najbolje je ne umrijeti,  biti na svome motorčeku i pičit po susretima, pa makar imali i 150g, (y) 8)
obvezno ću pogledati, možda se prosvjetlim :shock:


Tesko :mrgreen:
 
treba živjeti ovaj JEDINI život koji imamo, pa ako je to na motoru super  (y)
 
Ja se samo nadam da u emisiji neće pametovat pripametni dr.Marušić.
Sve ostalo može proć.
 
Shepa said:
Ja se samo nadam da u emisiji neće pametovat pripametni dr.Marušić.
Sve ostalo može proć.

Emisija traje 25 minuta, ćelavi se za to vrijeme ne ugrije...  :LOL:
 
Bilo bi dobro da netko usnimi dokumentarac za članive foruma koji neće biti u mogućnosti pogledati u dabnašnjem terminu..

cobRRa :misli: :wink:
 
cobRRa said:
Smrt na cesti je dokumentarni film koji traje 25min. i bilo dobro da ga pogledaju mladi vozači koji misle da su najbolji i najbrži, a isto tako mi stariji koji mislimo da sve znamo.
Ovaj dokumentarni film prati članove Udruge obitelji osoba stradalih u prometu. Kroz njihove osobne priče o gubitku najmilijih, govorimo o smrti koju se moglo izbjeći - o smrti na cesti. Nažalost, smrt na cestama predstavlja epidemiju svjetskih razmjera.


Danas, ponedjeljak, veljače 21. 2011 (21:10 - 21:35).
kaj si nasel nekog da nije najbrzi  :misli:

:mrgreen:
 
mg749ie said:
treba živjeti ovaj JEDINI život koji imamo, pa ako je to na motoru super  (y)

A možda se i u vječnim lovištima može peglat motor,? Uf,pa to bi bila bajka... :D.
Nikad mira... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nešto sam bosje pa ponavljam:

A možda se i u vječnim lovištimamože peglat motor,? Uf,pa to bi bila bajka... :D
Nikad mira... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evo sad će počet

 
Status
Not open for further replies.