Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.
Kakvi konji .... :shock: :shock: :shock: :shock:  prestrašno  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:    Iber , tu si na moronima , ne nisam se zajebo , moronima , 10 godina , i još ulaziš u rasprave s likovima koji voze zr 7 , Kleima i sličnim kramama kojima je sve iznad 90 kmh svjetlosna brzina  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Iber said:
ovo sa godinama isto slusam vec jedno 10 godina pa nikak da mi dode u glavu, pogotovo zato kaj se nerijetko vozim sa ekipom koja je godinama blize mom starom, i jos k tome se dobro oznojim da ih pratim. Evo ti npr. imas ZR7.... moja Yamaha je na 230 okretna i sigurna ko tvoj motor na 130, to je isto jedna od cinjenica koje ekipa na losijim motorima ne kuzi. Na Yamahi mijenjam gume jednom do dva puta u sezoni, ulje u kocnicama dvaput, kontroliram svako malo sve, znaci motor je u savrsenom tehnickom stanju, ne pijem dok vozim apsolutno nikad. E sad, odi na bilokoj moto susret, na jedan takav motor imas 10 onih koji nemogu proci tehnicki a kamoli sigurno sudjelovati u prometu + kaj si vole malo popit.

fegi, majstore  :naklon:

 
3alfa3 said:
I sad bi ostali trebali bit ugrozeni zato kaj nemas dost para da se izdivljas na stazi?  :misli:
Pa na stazi postoje pravila ponašanja , nema divljanja ,,,, si bil koji put smetat na stazi s tim železnim motorom ?? :misli: :misli: :mrgreen:
 
stojednaseljačina said:
Pa na stazi postoje pravila ponašanja , nema divljanja ,,,, si bil koji put smetat na stazi s tim železnim motorom ?? :misli: :misli: :mrgreen:

Kaj me hvatas za svaku rijec?
Evo ispravit cu se - ne divljati nego vozit brzo
:jesus:


btw, nisam bil na stazi sa zeljeznim. Nisu me pustili jer vele da je pretezak i prespor pa bi smetao  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Mislio sam nekaj nadodat na sve ovo, no izgleda da se sa ovim dečecom neisplati ulaziti u polemiku
On je uvijek u pravu
Over and out !


u pravu je i kad kaže da brzina ne ubija

ubija naglo zaustavljanje  :misli: :misli:
 
3alfa3 said:
. Nisu me pustili jer vele da je pretezak i prespor pa bi smetao  :mrgreen:

Tko bi rekao da na grobniku ima tak pametnih ljudi  :shock: :shock: :shock: :shock:  :LOL: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Tko bi rekao da na grobniku ima tak pametnih ljudi  :shock: :shock: :shock: :shock:   :LOL: :LOL:

Valjda uce na greskama - zadnji ko je s takvim drlogom izaso na stazu je napravio kolotrage  :D
 
Svi smo mi fegi! (y)
:naklon:
 
Status
Not open for further replies.