SPLIT

mario15

New member
iden se prije neki dan vozit,vidin vani dere bura i razmisljan da bi bilo pozeljno stavit rukavice,nalazin od prosle zime rukavice i vidin da su puknute na prstu,obje.I sta sad?Odlucija san uzest nove-DI?Odnosno IXS je trenutno jedini izbor u cilon gradu.U sage je taj IXS,u pribudica kazu da jos nista nisu dobili,u onog novog suzukioja jedino ima 2skutera,jedna KIWI kaciga i jedne M-tech rukavice(prevelike su mi) i 2 kisna odjela-to mi sve ne ide u glavu da jedan novi ducan moze tako poslovat.Motonautika drzi samo Yamahinu org opremu,kawasaki ima neki skart ka i motogama(inace jedini ducan di ima SHArk kaciga)Jelavic ima samo jos jedan par isto nekih rukavica,nekih sta ja znan kojih?Piccilo ima isto IXS i neke dainesse od 200eura-i sad sta jedan covik iz STa triba bi ic i za rukavice u ZG???Pa koji kurac???Narucija bi priko neta al kako pogodit broj?Ali sva sreca nisu samo rukavice ode upitne vec i mnogo toga-recimo vidija san jednu SPIDI jaketu sta mi se svidila i pitan u SAGE(koji ka jedini drzi S u splitu)za nju,a on kaze da je mogu narucit,ostavit kaparu i naravno ako mi ne pase jebe ih se...
TRAGICNO.......... :sadblinky: :sadblinky: :sadblinky: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
A kad si se ti probudija?! :p :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
banana šta reći zato se isplati otić van i opet dobro proć jer za jednu stvar ovdje sigurno vani dobiješ dvije a o izboru ne treba ni govoriti.
 
Izgleda da vi ne kupujete baš nešto vani. Onda bi znali da velika većina dućana dovlači robu po narudžbi. Nema više velikih lagera.
 
basta said:
banana šta reći zato se isplati otić van i opet dobro proć jer za jednu stvar ovdje sigurno vani dobiješ dvije a o izboru ne treba ni govoriti.
Je, samo vidi našu lokaciju, a vidi svoju. Da ti ne pričam o trošku, zajebanciji i svemu ostalom.
Mariolino, pogledaj rukavice u Streetfighteru. To ti je na Kmanu. Ja san uzea jaketu tamo. Mali je dućanić, ali ima neke stvari puno jeftinije.
Jesi bija u Trogiru? To ipak nije toliko daleko.
 
Ma svijestan sam Rivi da ti nije blizu ko i meni ali gledaš na to ko na neki izlet dva tri frenda podijele bengu klopa uglavnom isplanirano druženje sa korisnim ciljem nije to skijanje u aspenu treba odvojiti vikend malo para i evo ga , nego daj mi reci jesi uzeo jaknu na kraju. :D
 
Mate pa kod nas u velikoj većini dućana ili neke moto opreme sve se svodi na mali izbor od par modela po istim cijenama vani i najmanji dućanćić ima duplo veći izbor cijena i marki.Možeš kupiti od 30 eur pa na dalje kod nas ti stavi 4 para po 100 eur pa ti biraj , to je samo moje mišljenje. :D
 
Ja te pitam za jaknu a u postu iznad mi piše ludilo. Ne znam za Trogir ako je korektan dućan i imam šta za izabrat normalno da ću otić kolko si dao za jaknu.
 
900kn. Bering jaketa. Neki od texova. Ima sve protektore, mada nisu nešto. Zato sam ih i povadio. Al' mi se čini da ću postavu morat vratit nazad, kako je krenilo vrime. Ne prokišnjava, dobra je. Malo kruta još. Biće dobro.
 
Da bering jakne sam vidio i u motor maniji imaju isto takve cijene šta su ćisto ok.
 
Rivi said:
basta said:
banana šta reći zato se isplati otić van i opet dobro proć jer za jednu stvar ovdje sigurno vani dobiješ dvije a o izboru ne treba ni govoriti.
Je, samo vidi našu lokaciju, a vidi svoju. Da ti ne pričam o trošku, zajebanciji i svemu ostalom.

Eh... Lokacija... I vi nas zezate da spremamo motore a vi se nakon toga vozite jos 2 mjeseca...

Usput, nije ni Zagreb bas neka meka za opremu, precesto se dogodi da i mi potegnemo van, istina - vama je jos dalje, ali vi se duze vozite...

:confused2:
 
mario15 said:
iden se prije neki dan vozit,vidin vani dere bura i razmisljan da bi bilo pozeljno stavit rukavice,nalazin od prosle zime rukavice i vidin da su puknute na prstu,obje.I sta sad?Odlucija san uzest nove-DI?Odnosno IXS je trenutno jedini izbor u cilon gradu.U sage je taj IXS,u pribudica kazu da jos nista nisu dobili,u onog novog suzukioja jedino ima 2skutera,jedna KIWI kaciga i jedne M-tech rukavice(prevelike su mi) i 2 kisna odjela-to mi sve ne ide u glavu da jedan novi ducan moze tako poslovat.Motonautika drzi samo Yamahinu org opremu,kawasaki ima neki skart ka i motogama(inace jedini ducan di ima SHArk kaciga)Jelavic ima samo jos jedan par isto nekih rukavica,nekih sta ja znan kojih?Piccilo ima isto IXS i neke dainesse od 200eura-i sad sta jedan covik iz STa triba bi ic i za rukavice u ZG???Pa koji kurac???Narucija bi priko neta al kako pogodit broj?Ali sva sreca nisu samo rukavice ode upitne vec i mnogo toga-recimo vidija san jednu SPIDI jaketu sta mi se svidila i pitan u SAGE(koji ka jedini drzi S u splitu)za nju,a on kaze da je mogu narucit,ostavit kaparu i naravno ako mi ne pase jebe ih se...
TRAGICNO.......... :sadblinky: :sadblinky: :sadblinky: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Tužno al istinito :evil: :no: :no:
p.s. pogledaj u piaggia,nike je spominja da oni isto imaju opremu od IXS-a
 
basta said:
Mate pa kod nas u velikoj većini dućana ili neke moto opreme sve se svodi na mali izbor od par modela po istim cijenama vani i najmanji dućanćić ima duplo veći izbor cijena i marki.Možeš kupiti od 30 eur pa na dalje kod nas ti stavi 4 para po 100 eur pa ti biraj , to je samo moje mišljenje. :D

Donekle se slažem ali generalno mislim da se i način kupovanja moto opreme promjenio. Prije bi ušao u dućan i odabrao nešto što ti se oku i džepu najviše sviđalo. Možda zato što za bolje nismo ni znali. Danas je drugačije. Modela i proizvođača je jako puno, po kvaliteti malo tko puno zaostaje i što je najbolje, ljudi nađu npr. na netu točno određeni model, boju pa čak i polu-veličinu. Tko bi to sve mogao držati na lageru? Samo za primjer, za vikend idem pogledati neku Dainese ski opremu. Rekli su mi da dolazi smo jedan ne preveliki kontigent a sve ostalo ide po narudžbi. A radi se o dućanu koji radi vjerojatno mjesečnipromet veći nego naši svi prodavači zajedno. Prema tome, možda malo više obzira prema našim trgovcima ne bi bilo na odmet. :mrgreen:
 
ma sve to stoji,skupo je držat robu na lageru.ali kad pogledaš onda svako može radit na način da ima dva-tri kataloga i naručuje robu tek kad mu neko uplati kaparu.to nije ozbiljan posal. :roll:
kad nešto i naručiš minimalno čekaš 20 dana,a za 20dana se puno toga promini.ako se baviš nečim ozbiljno onda moraš imat robu(bar sezonsku) stalno na lageru i stalno ulagat u posal.znam iz iskustva :wink:
 
Evo veki spomenija si pijađa,al oni se ne mogu bas pohvalit cjenon-skuplji od sage,a i sican se prije 2,3g prijatelj mi je kupija UVEX cvike u njih,a u auto-antonija iste su kostale 80tak kn manje????I pijađo ima IXS,ka sta san vec napisa ima bit da u ST lude za IXSon ili...A koji je onaj mali ducancic na Gripama-znan da drzi magnetix jakete i vidija san neke kacige al uvik je zatvoren i taj streetfighter di je tocno on?Ima li ko broj?
I ipak ruku na srce u ZGu je veci izbor i virujen ozbiljni trgovci,a i nije van daleko do austrije,znaci trgovac je toga svjestan i trudi se da ljudi ne odlaze u austriju ili bilo di,a ode svi znaju da smo osudeni na njih jer jedini su-tako moj sef zna da smo mi jedini "takav"ducan u STu pa nabija cjene i do 300% od nabavne i ljudi kupuju.(necu napisat sta i di ali kuzite poantu-moron)
I ono pusto narucivanje,pa znate kako nekad ocete jednostavno nesto kupit bez pustih kataloga i narucivanja-onda mozemo svi sidit doma i gledat TOP SHOP.OK narucis motor,pa i kacigu,pa i razne djelove ali jebene rukavice,bubreznjake...Nebi ja tija tj bi ali..ne tribaju imat 25 marki i isto toliko vrsta i brojeva vec 2-3 marke,par modela i to je to.Previse????
:?: :?: :?:
 
Na gripama ti je Šago i u njega možeš naći uvex-a
StreetFighter bi i ja preporučio (y)
Lokacija: Kad kreneš nizbrdo Velebitskom iz pravca grada, prije Podiona skreni lijevo, pa opet lijevo na idućem. Samo prati tu uličicu i pri kraju je sa lijeve strane dućan.
 
ako si mislija na onaj dučan ispod koteksa, u dvornikovim dvorima,on ti trenutno ima samo airbag jakete!bija sam u petak.ali kaže da mu uskoro dolazi pošiljka,u kojoj bi tribalo bit kvalitetnih jaketa i gaša po povoljnim cijenama.i radi ti dvokratno.
 
Nike u Pjađa(he!) drži IXS pa pitaj popust kod njega.
A rokovi su veselje: naručija san kod Pichila neku opremu od Givija (a Pichilo je glavni uvoznik Givija za Hrvatsku) točno prije dva miseca, i kažu da će bit nešto druge sedmice. I štaš sad? :shock:
Vrag odnija i prišu! :D :p
 
VEKI said:
ionako ti pada kiša :evil: pa se nemožeš vozit :cry: :!: :wink:

Blažena bura!!!

Nisko težište motora i piči, ali di češ mokar na posal! J... kišu! :evil: