SPLIT

mario15 said:
iden se prije neki dan vozit,vidin vani dere bura i razmisljan da bi bilo pozeljno stavit rukavice,nalazin od prosle zime rukavice i vidin da su puknute na prstu,obje.I sta sad?Odlucija san uzest nove-DI?Odnosno IXS je trenutno jedini izbor u cilon gradu.U sage je taj IXS,u pribudica kazu da jos nista nisu dobili,u onog novog suzukioja jedino ima 2skutera,jedna KIWI kaciga i jedne M-tech rukavice(prevelike su mi) i 2 kisna odjela-to mi sve ne ide u glavu da jedan novi ducan moze tako poslovat.Motonautika drzi samo Yamahinu org opremu,kawasaki ima neki skart ka i motogama(inace jedini ducan di ima SHArk kaciga)Jelavic ima samo jos jedan par isto nekih rukavica,nekih sta ja znan kojih?Piccilo ima isto IXS i neke dainesse od 200eura-i sad sta jedan covik iz STa triba bi ic i za rukavice u ZG???Pa koji kurac???Narucija bi priko neta al kako pogodit broj?Ali sva sreca nisu samo rukavice ode upitne vec i mnogo toga-recimo vidija san jednu SPIDI jaketu sta mi se svidila i pitan u SAGE(koji ka jedini drzi S u splitu)za nju,a on kaze da je mogu narucit,ostavit kaparu i naravno ako mi ne pase jebe ih se...
TRAGICNO.......... :sadblinky: :sadblinky: :sadblinky: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
jesi bia u ducanu u dvornikovin dvorima priko puta skole lucac
 
E, baš sam jučer proša' tamo. Mali dućanić, ali čini mi se da ima dosta stvari unutra.
 
shonyo said:
Vidin ja lipi moji da bi vama triba neko otvorit butigu sa robon.Pa lipo malo kresnit za nižin cijenama.Malo konkurencije nebi škodilo!
E onda bi lipo svi ostali spustili cijene.Možda!
Kolko sa skužnija,tamo oko Firula (KBC),po liti ima dosta motora.Pa bi lipo pasalo otvorit neku butigu na potezu prima Ovčicama.
A i u onoj Marmontovoj bi lipo sila butiga.Puno svita,motora po rivi,pa bi lako s rive u dva skoka do butige po jakete,kacige,rukavice!A ne samo ređipeti i mudante za šinjorine.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
treba nam vise takvih ideja u splitu a sta je je di god se okrenes redipeti i mudante koji kurac oko tih mudanata kad ce ih svejedno skinit :joy: :cice:
 
Kad vec spominjete Split i ducane moze li mi neko reci di se nalazi Šola moto centar u Splitu? Kako se ne snalazin bas dobro po splitu bija bi zahvalan da mi neko opise di je to?
 
poison said:
Kad vec spominjete Split i ducane moze li mi neko reci di se nalazi Šola moto centar u Splitu? Kako se ne snalazin bas dobro po splitu bija bi zahvalan da mi neko opise di je to?
ovisi s koje strane dolazis ako ides sa rive ides samo ravnoput mertojaka
i na 6 semaforu se polukruzno okrenes prodes 30m i desno ti je sola
to ti je na blatinama i vrlo tesko za objasnit
 
PICCILO said:
za Mario15
vezano za komentare o rukavicama i jaknama, nisam dobro razumio jeste li bili u mojem dućanu ili ste zvali telefonom. Naime, mi imamo na stanju 10 modela rukavica IXS sa ciejnom od 195-835kn, 4 modela Dainese od 525-980kn i jedne Spyke od 690kn.
Jakni imamo 26 modela (21 model Dainese) po cijeni od 1500 do 4320 kn. Naravno da imamo sve modele u manje više svim veličinama. Istina je, da to nije kao u Italiji, ali mislim sasvim dovoljno za Split.
Potrudite se pa nas posjetite, mislim da ćete naći što tražite!
Pozdrav Piccilo
ovako komentar o rukavicama se odnosija ne na vas ducan vec na cjelokupnu situaciju u STu,a kao bitno san naveja da nije da nema rukavica tj svugdi ima rukavica ali samo IXS rukavica i samin tim je nama je umanjen izbor.Na telefon sam prica sa vasin ducanom(naravno vasim radnikom a ne ducanon)dakle nisan bija u vas(nedavno)osobno.Eto dakle nemojte moj komentar shvatit kao napad na vas ducan,vec samo sam vas takoder naveo da ste se stopili sa tragicnom ponudom u STu.A da i jos veliki plus za CLOVER jakete,zasto rukavica nema njihovih???
Dainese je vrhunska marka ali onoa i ima malo i paprene cjene,a ima jednako jvalitetnih a jeftinih firmi-ALPINESTAR,vec spomenuti CLOVER,M_TECH,arl.ness,etc,etc,etc-dakle definitivno nije ko u italiji i nije dovoljno za split
 
shonyo said:
Kolko sa skužnija,tamo oko Firula (KBC),po liti ima dosta motora.Pa bi lipo pasalo otvorit neku butigu ...

To si vidija ekipu isprid Eureke :mrgreen:
Pametnije je otvorit još koju birtiju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Neko je tražija rukavice, čini mi se. Svojedobno sam gleda i ja uzet neke, pa sam pronaša AXO. Nisu bile skupe, bile su u nekoliko modela prilično dobrog izgleda i kvalitete. Pronjuškajte malo po gradu i za to.

Čini mi se da su modeli Racing, Saturn, KZR onako malo sportskije, a za po gradu mi se čine zgodne "City".

A ako ne, uvik imate onu marku "Pazer" tj. dućan na pazaru... :) :D :mrgreen: