SPLIT

to su nam ovi odozgor poslali :twisted: zato jer smo ih provocirali da se nemogu vozit :roll:
a sad nemožemo ni mi :cry:
 
VEKI said:
to su nam ovi odozgor poslali :twisted: zato jer smo ih provocirali da se nemogu vozit :roll:
a sad nemožemo ni mi :cry:
Uvik su purgeri krivi za sve! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Tako je! Mi smo vam i Piculu poslali :mrgreen:
A di vi hondu servisirate?
 
U Šage dok je garancija, a onda ćemo vidit dalje!
 
Ma tija san nešto napisat, ali san ima komentar na bar 5 izjava. Onda mi je bolje ne pisat ništa. Aj bog.
 
Ajde Rivi nebudi peder. Sto na umu, to na drumu. :twisted:
 
linza said:
Tako je! Mi smo vam i Piculu poslali :mrgreen:
A di vi hondu servisirate?
u Šage dok je bila garancija.a poslin u prijatelja koji zna posal (y)


ajdeee Riviiii što si staoooo...... :cheer: :cheer: :banana:
 
Rivi, majstore :cheer: :cheer: Rivi, majstore :cheer: :cheer:
 
Aj, iden redon, ali neću se obazirat na pojedince, nego ću pisat općenito.

1. Jebenti Split - zato jer na koju god stranu svita pogledaš, sve je pun kua daleko. Olakšavajuća okolnost - imamo more, pa se možemo utopit.

2. Jebenti Zagreb - zato jer mogu u Italiju, Sloveniju i Austriju. Ako prnu, smrdi bar u 3 države (blizine radi). Olakšavajuća okolnost - nemaju more, ali se mogu utopit u Jarunu. Tako da je "naša" utopljenička sudbina kudikamo lipša.

3. U Pjađa možda ima dosta toga za kupit, ali misle da prodaju Rokfelerima, a ne dalmoškoj bijedi. Jebote, lampica košta 30 kuna.

4. Svi faking trgovci u "nas", di jesmo da jesmo razmišljaju na isti način. Nek' se pojavi jedan koji je spreman uložit malo više, pa popunit vlastiti lager i krenut u prodaju sa sloganom "imam", a ne "nabavit ću", najebali su svi. Do tada ćemo imat T-kom, Špišića (ili kako li vam se već zove), a ovi jadnici koji idu poslovat šta bolje mogu (tipa Streetfightera) bit će poklopljeni. Do tad ćemo imat ekipu koja "nabavlja kad platiš" i ekipu koja "ima, ali drži cijenu nebu pod oblake", tipa "našeg" Pičila.

I da ne zaboravim:

5. Jebenti INU - svi znate zašto.

Aj bog.
 
Rivi said:
Aj, iden redon, ali neću se obazirat na pojedince, nego ću pisat općenito.

1. Jebenti Split - zato jer na koju god stranu svita podgledaš, sve je pun kua daleko. Olakšavajuća okolnost - imamo more, pa se možemo utopit.

2. Jebenti Zagreb - zato jer mogu u Italiju, Sloveniju i Austriju. Ako prnu, smrdi bar u 3 države (blizine radi). Olakšavajuća okolnost - nemaju more, ali se mogu utopit u Jarunu. Tako da je "naša" utopljenička sudbina kudikamo lipša.

3. U Pjađa možda ima dosta toga za kupit, ali misle da prodaju Rokfelerima, a ne dalmoškoj bijedi. Jebote, lampica košta 30 kuna.

4. Svi faking trgovci u "nas", di jesmo da jesmo razmišljaju na isti način. Nek' se pojavi jedan koji je spreman uložit malo više, pa popunit vlastiti lager i krenut u prodaju sa sloganom "imam", a ne "nabavit ću", najebali su svi. Do tada ćemo imat T-kom, Špišića (ili kako li vam se već zove), a ovi jadnici koji idu poslovat šta bolje mogu (tipa Streetfightera) bit će poklopljeni. Do tad ćemo imat ekipu koja "nabavlja kad platiš" i ekipu koja "ima, ali drži cijenu nebu pod oblake", tipa "našeg" Pičila.

I da ne zaboravim:

5. Jebenti INU - svi znate zašto.

Aj bog.

Damn right!

Jedino sto mislim da nikada necemo dozivjeti da neko napuni lager, nikad...

:naklon:
 
A zašto i bi kad in je i ovako dobro. Ti ćeš naručit (a i ja), pa čekat, ili platit bijesno onom ko ima odma'. :evil:
 
Rivi je popizdija jer je dva dana sranje od vrimena: prvo jaka bura, jučer kiša, al je zato danas osvanija dan bez bure i kiše!
Ihhhaaaaaaa!!!!
Vrrrrrooarrmmmmmmmmmm!!!! :party: :gitara: :piva: :klopa: :cheer: :cice: :peace:
 
za Mario15
vezano za komentare o rukavicama i jaknama, nisam dobro razumio jeste li bili u mojem dućanu ili ste zvali telefonom. Naime, mi imamo na stanju 10 modela rukavica IXS sa ciejnom od 195-835kn, 4 modela Dainese od 525-980kn i jedne Spyke od 690kn.
Jakni imamo 26 modela (21 model Dainese) po cijeni od 1500 do 4320 kn. Naravno da imamo sve modele u manje više svim veličinama. Istina je, da to nije kao u Italiji, ali mislim sasvim dovoljno za Split.
Potrudite se pa nas posjetite, mislim da ćete naći što tražite!
Pozdrav Piccilo
 
Ne radim više prekovremeno pa neću ništa pisat
 
PICCILO said:
za Mario15
vezano za komentare o rukavicama i jaknama, nisam dobro razumio jeste li bili u mojem dućanu ili ste zvali telefonom. Naime, mi imamo na stanju 10 modela rukavica IXS sa ciejnom od 195-835kn, 4 modela Dainese od 525-980kn i jedne Spyke od 690kn.
Jakni imamo 26 modela (21 model Dainese) po cijeni od 1500 do 4320 kn. Naravno da imamo sve modele u manje više svim veličinama. Istina je, da to nije kao u Italiji, ali mislim sasvim dovoljno za Split.
Potrudite se pa nas posjetite, mislim da ćete naći što tražite!
Pozdrav Piccilo

Zadnji put kad san bija vidija san jedne dobre. Nemaju zaštitu, uglavnom su za po gradu, ali kiša ne prolazi, a i čuvaju temperaturu. Dođu nekih 200-ak kuna.