spojene 4 teme-gilera dna

Da nije regler  :misli:
 
probao na kurblu ali nema nutra benge moram malo pogledat sutra bolje jel ima ko na forumu da vozi dna  :misli:
 
piaggio masina je od uvijek u gileri...
piaggio masine koje ti pase su od svih modela piaggio i gilere,neki modeli aprilije ovisno o godistu i neki modeli derbija..


minarelli je malaguti,yamaha,neki modeli aprilije,bete,benelli,neki modeli italjeta...
 
Masina je Piaggio Bez ljutnje ali nadi nekoga ko se makar malo kuzi u skutere da ti pomogne upalit dna
 
gledajuci onu sliku konektora...neodoljivo me podsjeca na instalaciju alarm uredaja....vidi se da nije originalan taj dio instalacije....(plava izolir-traka)...Pogledaj gdje vodi ta instalacija...i ako se stvarno radi o alarmu...dovoljno je samo odstraniti taj dio...i skuter ce paliti... (y)
 
moje pitanje je di sve gilera runner (dna ) ima blokade  i di ima na auspuhu(leo vince rr) i koje rolice stavit i kolkko bi trebao ič takav motor (di mu se nalazi anlaser????????)
 
kao i svaka piaggio masina slijepa crijeva na spuhu, prsten na bolcni variomata

rr kao i svaki base spuh ima blokadu na grani, tuljak suzenje na grani

role oko 5g, na kvacilo bijele il zute malossi federe za serijsko kvacilo

anlaser se nalazi na donjem dijelu bloka, ''ispred'' tocka

sa spuhom oko 100 po cuki

giolera dna(runner) svasta danas mos cut  :mrgreen:
 
Sta mislis svaki dan otvarati po jednu temu?? prve dvije sam ti spojio i kad si saznao sta zelis si rekao da ju zakljucam i onda poslje otvoris jos dvije teme,sad sam spojio sve 4,i svaku sljedecu temu koju otvoris vezano za dna,odmah ju brisem bez spajanja i upozorenja,sve pitaj tu ili u temi Teh. pitanja koja je namijenjena za ovakve sitnice!!!!
 
taj prsten/podloska ti mora biti na osovini uz bolcnu,pogledaj temu sam svoj majstor na trecoj stranici pred kraj...
 
Skini lea i pogledaj da nije blokiran na spoju cilindra i auspuha