spojene 4 teme-gilera dna

jesam skinu sam maloprije ima prirubnicu i komad s kojim se šarafi i obična cijev nema (cijev u cijevi -blolkadu)onda je valjda skinuto.....
 
kad pogledas unutra i ako nema nikakvo suzenje onda nema blokadu...
 
jel ima gilera runner ova nova tipa istu zadnju lampu ko dna,ako ima jel zna neko za neku može nova i rabljena
 
b.r.t said:
jel ima gilera runner ova nova tipa istu zadnju lampu ko dna,ako ima jel zna neko za neku može nova i rabljena
ima,na novoj gileri runner je stavljen stop od dna :wink: imamo sad temu kupnja/prodaja pa mozes staviti oglas :wink:
 
pozz imam pitanje koji akomulator ide u dna ili runner jal paše ovaj 13,5cm je sirina i 7 brijem debljina
 
hvala na dogovorima mi moramo na pivu kad se motor složi da se iskupim za ova sva pitanja.....
 
imam problem skuter na kurblu ima iskre a na anlaser neče ni okrenut (palio na akumulator od auta)..kaj bi tu moglo otič.....
 
b.r.t said:
imam problem skuter na kurblu ima iskre a na anlaser neče ni okrenut (palio na akumulator od auta)..kaj bi tu moglo otič.....
a jel ti rade stop prekodaci ? Bez njih nece palit na anlaser...Ako rade..jesi probao direktno spojiti anlaser(nades crvenu zicu koja ide na relej...izvuces je iz releja i probas direktno dati mu plus...a masu stavis bilogdje na masinu. Crvena debela zica...
 
malo pregledo struju i skužio da imam dvije mase na motoru jedna ide na akomulator a druga je odcvikana i oguljena (di bi ona trebala bit)(roze boje je)
 
slika sutra žica ide sa mase od rame i onda je precvikana i dalje je nema.....i ima još jedna masa koja je na rami za akumulator ja islim da bi ta roza žica trebala ič na regler ili relej
 
ovako motor je gilera dna motor je bez prvih vilica i kotača te je složen tako i takvog sam ga probao palit no neče anlasat...dali moram držat zadnju kočnicu prilikom anlasanja ili prvu probao sam anlaser izvadit i radi normalno....,stisnem gumb za anlasanje no niš se ne dešava (zadnju kočnicu nisam probao držat jer nemam disk pločica....i jel mi neko može reč kam sve idu žice sa mase jedna na akumulator ,druga na anlaser a treča??????????
 
Moras imati: jednu debelu crvenu zicu koja ide direktno sa plus akumulatora na relej...sa releja ide takoder debela crvena zica direktno na anlaser. Sa releja ide direktno na masu karoserije crna debela zica. Tanka zica ide na prekidac paljenja na volanu...i sluzi kao pobuda za aktiviranje releja...koji pak "prebacuje" plus sa akumulatora na anlaser. Takoder stop prekidac mora biti ispravan...jer ako on ne sljaka...nema aktivacije releja...i naravno nema anlasanja. Ako nemas stop prekidac...dovoljno je dvije zice stop prekidaca spojiti skupa...
 
hvala na pomoči motor je anlaso.....nemam štop pa sam spojio one dvije žice i probo i dela...
 
pitanje je dal su gorni i donji ležaji isti imam samo donji on je 32005 x/q 05252w a gornji uzorak nemam sad jel neko zna za gornji....
 
pozz imao sam spigane vilice(teleskope) i dao sam ih poravnat i oni su poravnani i jedan radi normalno a drugi mi se spustio i zblokiro dolje kaj da sad radi jer moram noi teleskop ili kaj,,,(prije ravnanja su normalono radili oba dva)novi teleskopi su preskupi nadam se da ima drugo riješenje
 
b.r.t said:
pozz imao sam spigane vilice(teleskope) i dao sam ih poravnat i oni su poravnani i jedan radi normalno a drugi mi se spustio i zblokiro dolje kaj da sad radi jer moram noi teleskop ili kaj,,,(prije ravnanja su normalono radili oba dva)novi teleskopi su preskupi nadam se da ima drugo riješenje
inace nose se samo teleskopi na ravnjanje...Neznam kako si ti to rijesio....Dali si ih rastavljao...kako bi inace trebalo...ili si ih nosio kompletne na ravnanje...Ima rijesenje...rastaviti teleskop i vidjeti gdje je problem...Ako je majstor rastavljao...i ponovo sastavljao moguce da je ostetio bukulu presvucenu teflonom...i sad teleskop zapinje o nju... :(