Sprej za podmazivanje lanca

Ivica Cipar

New member
Iz patriotskih razloga i fraze "KUPOJMO HRVATSKO" kupio bi RenCo sprej za podmazivanje lanca na FZ1 Fazeru.
Dali netko ima iskustva s tim proizvodom i kakva su.
 
Ivica Cipar said:
Iz patriotskih razloga i fraze "KUPOJMO HRVATSKO" kupio bi RenCo sprej za podmazivanje lanca na FZ1 Fazeru.
Dali netko ima iskustva s tim proizvodom i kakva su.

40.000km samo s tim sprejem podmazujem lanac na malom Fazeru, i lanac još traje  :mrgreen:
cijena puno prihvatljivija nego ostali razvikani proizvodi, a sprej po meni prilično dobar bolje drže na lancu nego neki puno skuplji sprejevi, za tu cijenu nema boljeg, a i neki skuplji se mogu posramit  (y)
 
Ivica Cipar said:
Iz patriotskih razloga i fraze "KUPOJMO HRVATSKO" kupio bi RenCo sprej za podmazivanje lanca na FZ1 Fazeru.
Dali netko ima iskustva s tim proizvodom i kakva su.

Pa načelno se slažem sa Haponjom - nisu toliko bolji koliko su skuplji, pogotovo bijeli Valvoline iz Interšpara...
 
I ja ga koristim, i mogu reći da sam zadovoljan. Dosad sam koristio Motul, a Renco sam uzeo zbog cijene , da vidim što je to. I iznenadio se - pozitivno.
 
Zubakis said:
U koga si ga uzima?
nasa sam ga u Solin grade,al iduci put kad mi je triba nije ga bilo pa san uzea Valvoline,s njim sam isto zadovoljan.
 
Hm evo ja si dao truda ,firma je u Bosni ,točnije u Vitezu toliko o patriotizmu ali nebitno ,bila je tema o tome još 2007 god ,bilo je u Pevecu 400 ml-14,50 kn te godine,kontakt tel je bio ,o3o-713-859,inače u Varždinu imaju podružnicu ,uh ,idem dalje tražit taj sprej ,inače ta firma proizvodi sve i svašta za njegu limenih ljubimaca
 
ja sam ga počeo koristiti na preporuku nekih bajkera i kupio u zagrebu, pevec mislin nekih 25-30kn ako se ne varam.dobar se pokazao osim kaj malo pretjeram sa kolićinom pa mi šprica po felgi ali drugi puta sam stavio manje i ok.sve 5 (y)
 
AnteK said:
Pa načelno se slažem sa Haponjom - nisu toliko bolji koliko su skuplji, pogotovo bijeli Valvoline iz Interšpara...

U kojoj situaciji nisi bio zadovoljan sa njim? Meni je on sasvim OK i cijena mi relativno odgovara (nesto manej od 60 kuna). 500km mi je interval podmazivanja i kroz taj period je lanac dovoljno podmazan. Jedino sto moj motor nije vidio mokru cestu pa ne znam kakav je to sprej po kisi
 
ja sam kupio ovaj renco sprej u pevecu u Zagrebu na Jankomiru prije nekih mjesec dana...
imaju dosta proizvoda iz renco asortimana...
 
merlin68 said:
Hm evo ja si dao truda ,firma je u Bosni ,točnije u Vitezu toliko o patriotizmu ali nebitno ,bila je tema o tome još 2007 god ,bilo je u Pevecu 400 ml-14,50 kn te godine,kontakt tel je bio ,o3o-713-859,inače u Varždinu imaju podružnicu ,uh ,idem dalje tražit taj sprej ,inače ta firma proizvodi sve i svašta za njegu limenih ljubimaca

Vitez samo spletom nesretnih okolnosti nije Hrvatska ali isto je za ovu temu nebitno
 
Ivica Cipar said:
Vitez samo spletom nesretnih okolnosti nije Hrvatska ali isto je za ovu temu nebitno
Ma nebitno je odakle je ,bitno da je solidne kvalitete ,bum navratil u Pevec pa bum kupil za probu,ak je drugima dobar ne vidim što meni ne bi bio  (y)
 
3alfa3 said:
U kojoj situaciji nisi bio zadovoljan sa njim? Meni je on sasvim OK i cijena mi relativno odgovara (nesto manej od 60 kuna). 500km mi je interval podmazivanja i kroz taj period je lanac dovoljno podmazan. Jedino sto moj motor nije vidio mokru cestu pa ne znam kakav je to sprej po kisi

Suho - OK, mokro i offroad - totalno smeće.
 
bob the biker said:
primjetih, pošto ga koristim na XL-ki ,al tamo ionako svaku vožnju perem i špricam lanac...

To bi i ja trebao raditi, ali nisam bash revan. Tu i tamo operem i očistim lanac, svaku
10-tu vožnju. Čak mi se za prljavo bolje pokazao i onaj pevec spray od Valvolina. (y)
 
nebi ga ni ja prao ,samo je problem što svaki put kada idem u blato ,zadnji lančanik "reže" po blatu pošto je velik ,pa imam onda lanac od blata  :mrgreen:
a normalne vožnje kada ne zablatim lanac špricnem ga svaku 2. ili 3. vožnju...