Sprej za podmazivanje lanca

Zubakis said:
Znam da inače Pevec radi s njima, to mi je i povrdija gospodin koji radi u Renco-a.
Možda trenutno nema.

Vidio sam na auto odjelu policu sa Renco prozivodima, ali konkretno maziva za lanac nije bilo prije tjedan dana kad sam bio tamo. Ima jeftinih carb cleanera (mislim ispod 20 kuna), silikon sprejeva i sl., ali maziva nije bilo
 
kliker-vk said:
Repsol-u Metrou 40 i nešto sitno kuna!!! (y)
Samo ih nema puno na polici! :(
Isprobano - sprej odlično drži ako se naspreja na topli lanac i ostavi preko noći :mrgreen:

Za malo veću cijenu i u autodijelovi tokić, po meni odličan (y)
 
kliker-vk said:
Dajte ljudi (koji su isprobali) dojmove o tom Renco spreju?! :misli:
Da i ja kupujem domaće (i jeftinije)!!!!  :LOL:

15000 Km sam podmazivao s njim, sve 5, ništa posebno dobar ni loš. Nije puno štrcao, nanosio sam ga svako 500injak Km, svako treći put bi opra lanac. Osim cijene, najveća prednost mu je sto je proziran pa lanac ne izgleda kao drek. U svakom slučaju, neću mazat lanac ničim drugim dok ima renca.
 
BIKERZZR1400 said:
Ja do sada koristio Valvolin i ne mogu reći da sam nezadovoljan. Po felgi skoro pa da ne šprica stvarno minimalno.

koji valvoline?
ima neki sad u intersparu 50kn 400ml,ne znam kakav je taj,jel netko probao.kakav je??

znači renco je dobar??
ja sam koristio do sad motulov race 104kn mislim da je cijena 400ml,al ako ima nešto bolje a jeftinije,zašto ne  :mrgreen:
 
je renco je fakat za tu cjenu odlićan. stavio sam ga malo previše odnosno nisam bil škrt i malo je špricalo, dok drugo podmazivanje onako umjereno i sve ok ak zbrojim svega par masnih točkica na felgi. po meni za preporučit za one koji rade puno km i bian im je trošak (y)
 
Masni said:
je renco je fakat za tu cjenu odlićan. stavio sam ga malo previše odnosno nisam bil škrt i malo je špricalo, dok drugo podmazivanje onako umjereno i sve ok ak zbrojim svega par masnih točkica na felgi. po meni za preporučit za one koji rade puno km i bian im je trošak (y)

I prozirnost spreja  :) mrzim one bijele sprejeve.
 
DamiR6 said:
koji valvoline?
ima neki sad u intersparu 50kn 400ml,ne znam kakav je taj,jel netko probao.kakav je??

To je taj  (y)
 
3alfa3 said:
To je taj  (y)

znači taj valja..pa mogao bi i probati  :D

a možda i taj renco uzmem..šta nađem..ako su tu negdje onda mi svejedno,bitno da felga bude čista  :mrgreen:
a meni i od motula bude prljava,vjerojatno ja to previše stavljam  :mrgreen:
 
DamiR6 said:
znači taj valja..pa mogao bi i probati  :D

a možda i taj renco uzmem..šta nađem..ako su tu negdje onda mi svejedno,bitno da felga bude čista  :mrgreen:
a meni i od motula bude prljava,vjerojatno ja to previše stavljam  :mrgreen:
Vraga previše. Koliko god malo tog motula stavio, uvijek mi je našpricao felgu. A platio ga 110 kn. Sad koristim samo Renco, evo već treću piksu, i sve ok. Pogotovo je ok cijena . Čini mi se 23 kn u Pevecu.
 
DamiR6 said:
znači taj valja..pa mogao bi i probati  :D

a možda i taj renco uzmem..šta nađem..ako su tu negdje onda mi svejedno,bitno da felga bude čista  :mrgreen:
a meni i od motula bude prljava,vjerojatno ja to previše stavljam  :mrgreen:
Krivo, bitno da je lanac podmazan kak treba a malo kapljica po felgi, osim izgleda, niš ne smeta!! :mrgreen: (y)
 
bregovljan said:
Vraga previše. Koliko god malo tog motula stavio, uvijek mi je našpricao felgu. A platio ga 110 kn. Sad koristim samo Renco, evo već treću piksu, i sve ok. Pogotovo je ok cijena . Čini mi se 23 kn u Pevecu.

e onda i ja prelazim na renco  :mrgreen:

samo ga trebam naći..jel zna netko gdje ga ima u slavonskom brodu ili okolici?  :misli:  (y)
 
mladen59 said:
Krivo, bitno da je lanac podmazan kak treba a malo kapljica po felgi, osim izgleda, niš ne smeta!! :mrgreen: (y)

ma šalim se ja  :D
bude meni dosta toga po felgi,po blatobranu isto bude,na auspuhu....hehe  :mrgreen:

kad hoću da bude fino podmazan  :mrgreen:

jel to ovaj-- http://www.renco.eu/01_06_hr.html
 
Osobno mislim da je uloženo - dobiveno bolji valvolin od motula, a renco nisam probal.