Sprej za podmazivanje lanca

RenCo je dosta rijedak, i brzo ga razbaca s lanca........ima i boljih, ali koliko para, toliko muzike
 
Ivica Cipar said:
Vitez samo spletom nesretnih okolnosti nije Hrvatska ali isto je za ovu temu nebitno

i ja samo spletom nesretnih okolnosti ne fukam Kim Kardashian,ali isto je za ovu temu nebitno... :misli:
 
bob the biker said:
nego ,koje vi spejeve koristite na enduru ? 

ak se ne varam...na enduru je bolji svaki osim blata...
 
merlin68 said:
Hm evo ja si dao truda ,firma je u Bosni ,točnije u Vitezu toliko o patriotizmu ali nebitno ,bila je tema o tome još 2007 god ,bilo je u Pevecu 400 ml-14,50 kn te godine,kontakt tel je bio ,o3o-713-859,inače u Varždinu imaju podružnicu ,uh ,idem dalje tražit taj sprej ,inače ta firma proizvodi sve i svašta za njegu limenih ljubimaca
Evo ja sam dao malo više truda, pa sam naša di ga ima u Splitu odnosno u Solinu. Znaći auto dijelovi "Maja & Boško", cijena 25 kn.
Kao šta se vidi na slikama proizvodnja je ipak Hrvatska.

Još samo da malo zatopli pa da ga mogu i probat.  :mrgreen:
 
Repsol-u Metrou 40 i nešto sitno kuna!!! (y)
Samo ih nema puno na polici! :(
Isprobano - sprej odlično drži ako se naspreja na topli lanac i ostavi preko noći :mrgreen:
 
Koliko dođe ovaj Repsol? 40 kn kod nas?
U Veroni bili po 5 EUR. Ja kupio količinu za ovu sezone  :mrgreen:
Nego, što sam ono htio pitati, da...ovaj Renco je domaća firma koja kod nas proizvodi sprej za podmazivanje lanca ili...?
 
BIKERZZR1400 said:
Ja do sada koristio Valvolin i ne mogu reći da sam nezadovoljan. Po felgi skoro pa da ne šprica stvarno minimalno.

Meni zasprica mozda par tockica, ali ja nakon podmazivanja (cak i hladnog lanca, ali uvijek samo sa unutarnje strane i bez pretjerivanja u kolicini maziva koje nanesem) obrisem bokove lanca i vanjske dijelove karika. Bez tog brisanja je bitno vece spricanje iako to traje samo prvu voznju pa makar ona bila i jako kratka. Nakon toga slijedi 500tinjak km savrseno "ciste" voznje.

jedino mi nije jasno kako se relativno brzo nakupi na poklopcu prednjeg lancanika te masti - valjda zbog vece rotacije tog lancanika. Odprilike pola cajne zlicice na svakih 5-6 podmazivanja
 
Street Illegal said:
Koliko dođe ovaj Repsol? 40 kn kod nas?
U Veroni bili po 5 EUR. Ja kupio količinu za ovu sezone  :mrgreen:
Nego, što sam ono htio pitati, da...ovaj Renco je domaća firma koja kod nas proizvodi sprej za podmazivanje lanca ili...?

Da par km od varaždina
 
Zubakis said:
Evo ja sam dao malo više truda, pa sam naša di ga ima u Splitu odnosno u Solinu. Znaći auto dijelovi "Maja & Boško", cijena 25 kn.
Kao šta se vidi na slikama proizvodnja je ipak Hrvatska.

Još samo da malo zatopli pa da ga mogu i probat.  :mrgreen:

(y)

Napokon :)  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
25 kuna? Pa kolika je količina unutra?
Gdje ima tih sprejeva na ZG području?
 
Dajte ljudi (koji su isprobali) dojmove o tom Renco spreju?! :misli:
Da i ja kupujem domaće (i jeftinije)!!!!  :LOL:
 
Street Illegal said:
25 kuna? Pa kolika je količina unutra?
Gdje ima tih sprejeva na ZG području?
Piše ti na spreju (prva slika): KOLIČINA 300 ml
Po mom mišljenju lijepa "količina" za malo novaca (još da su dojmovi pozitivni)!? :D
 
kliker-vk said:
Piše ti na spreju (prva slika): KOLIČINA 300 ml
Po mom mišljenju lijepa "količina" za malo novaca (još da su dojmovi pozitivni)!? :D

Ok, fala, nisam to uočio!
Pa ako je cijena 25 kuna, isplati se uzeti makar posle i lanac na biciklu sa njim podmazivao.