ST ...

preko boraje pa put Benkovca biti će i krivina
 
sokol_predator said:
preko boraje pa put Benkovca biti će i krivina
A ako budete dobri... možda na čas ugledate i Štrumpfove!
 
aprilliaaa said:
a što nebi moglo :wink:
osobno izbjegavam na tu stranu radi velikih dritura, a ako imaš manji skut onda ti je još gore...

često se dva prijatelja zalete do vodica, jedan vozi spidfajta 50, drugi warriora 125 i ne žale se. pa nebi bilo ništa meni sa 200ccm,nisan puno osjetljiv  :mrgreen:
 
ajmo se dogovorit za dr. nedilju - ovu se trijeznimo od "gusarstva" - i okupit zainteresirane do tad
(jer kad se okupimo na izlazu iz Splita više greške nema di god išli)

(y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
sve nešto sramežljivo...pa di su ovi skuteraši :misli: pogotovo malo stariji ovako ka ja u najbojin četrdesetin :LOL:
 
aprilliaaa said:
da vidimo tko će se ovde javit i bili se moglo dogovorit koji zajednički đir...
a što se tiće brzine...odgovara mi malo brži ritam (zato san i stavija ono > 400 ccm) samo to nema veze s druženjem i ev. dogovorom. ako se tko i zavoza...uvik se može pričekat one iza, najvažnije je da svi dođu di treba i da se zna red.

To znamo da ti odgovara malo brži ritam. Kad prestižeš nije te briga oćeš li koga skupit ili ne.
 
desmosedici said:
kako je krenia napravit ce put oko svita sa aprilijoom   :LOL: :LOL:  koja bi to reklama sa smk

Bolje i put iko svita s aprilijan nego put oko Splita sa beverlijem  :LOL: :LOL: :LOL:
 
devilldey said:
To znamo da ti odgovara malo brži ritam. Kad prestižeš nije te briga oćeš li koga skupit ili ne.
pa neznan :misli: mislin da dosta na to pazin, a svakakvih situacija se zna dogodit...
 
Je li to poziv na đir ili na utrku?
 
svatko neka se dogovara s onim tko mu paše...bilo po načinu vožnje ili jačini skutera
meni ne fali ničega, stalno sam u điru... i ako se s nekim ovde dogovorim to nije radi trke.
 
devilldey said:
Bolje i put iko svita s aprilijan nego put oko Splita sa beverlijem  :LOL: :LOL: :LOL:
(y) (y) (y) :jesus: :jesus: :jesus: kako kome...
 
devilldey said:
Bolje i put iko svita s aprilijan nego put oko Splita sa beverlijem  :LOL: :LOL: :LOL:
ja san put oko splita sa beverlyen vec ucinia a ti sa aprilijom NISI NITI CEEEEEEEESSS  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
desmosedici said:
ja san put oko splita sa beverlyen vec ucinia a ti sa aprilijom NISI NITI CEEEEEEEESSS   :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Nikad ne reci nikad  :jesus:
 
Lugburz said:
ja san uvik za...samo i ja iman 50ccm :jesus:

pa čini mi se da bi bilo najbolje dogovarati đir s nekim tko ima sličan skut i afinitete...
kad vidiš da se s nekim/a možeš uklopiti onda mu lipo pošalje PP i pokušaš se dogovoriti.
 
evo i ove nedije je pa đir...ajme šta je bilo dobro, a i vrime 5.
osjeća se po cesti da se ekipa počela više vozati... liti se to jednostavno nemože radi gužvi.
nema ništa lipše nego popit pićence u makarskoj iza poden u nediju, sunce prži a turista nema...di koji prolaznik :)