ST ...

josko said:
zato jer Crni ima uvik najveću krajnju i onda sve ostavi  :LOL: i onda produži pa se moramo zvat na mob., a meni je krajnja najmanja  :LOL:
znaci ti si naje*** :mrgreen: zezam se,dogovorite se i pomalo,nema zurbe (y)
 
a šta bi ja na ovo pametno reka :misli:
uglavnom se vozim sam ili u društvu jačih motora. kad sam s nekim u điru najslabiji sam...tako da san naučija držat dosta visoki ritam za skut.
čini mi se da postoje dvi skupine...oni kojima je primarno razgledavanje i drugi kojima je primarna sama vožnja...ja san od ovih drugih :LOL: tako mislim da bi poludija se voziti do zadra s nekim koji ne prelazi stotku 8)
 
aprilliaaa said:
a šta bi ja na ovo pametno reka :misli:
uglavnom se vozim sam ili u društvu jačih motora. kad sam s nekim u điru najslabiji sam...tako da san naučija držat dosta visoki ritam za skut.
čini mi se da postoje dvi skupine...oni kojima je primarno razgledavanje i drugi kojima je primarna sama vožnja...ja san od ovih drugih :LOL: tako mislim da bi poludija se voziti do zadra s nekim koji ne prelazi stotku 8)

mi ćemo krenit po ure prije, pa nas provaj uvatit  :LOL:
 
a šta bi ti reka,  :mrgreen: nebi ni meni bilo drago ić do Zadra s nekin ko vozi 50ccm , razumin te
 
josko said:
a šta bi ti reka,  :mrgreen: nebi ni meni bilo drago ić do Zadra s nekin ko vozi 50ccm , razumin te

nisan mislija na nikoga konkretno. a tvoj skut se može prilično dobro voziti i dobar ritam držat po magistrali...tako da nevirujen kako bi u tvom slučaju bija zakinut :wink:
 
aprilliaaa said:
nisan mislija na nikoga konkretno. a tvoj skut se može prilično dobro voziti i dobar ritam držat po magistrali...tako da nevirujen kako bi u tvom slučaju bija zakinut :wink:

pa nas 3 idemo s vxr-ovima, jedan s malaguti warrioron 125, a valjda će ić i desmosedici s beverly 250.

a i mislin da se nećemo vuć po cesti, ić ćemo dobrin tempon  :mrgreen:
 
josko said:
pa nas 3 idemo s vxr-ovima, jedan s malaguti warrioron 125, a valjda će ić i desmosedici s beverly 250.

a i mislin da se nećemo vuć po cesti, ić ćemo dobrin tempon  :mrgreen:

kad ste planirali? možda se i ja odlučin ako mi se druge stvari poklope...
 
aprilliaaa said:
kad ste planirali? možda se i ja odlučin ako mi se druge stvari poklope...

a krajen ovog ili početkom 11 miseca, još se tribamo dogovorit s Malagutijen i Biker4life

jednu sunčanu subotu, sve ćemo tu pisat, pa ako budeš slobodan...


imamo 140 km u jednom smjeru, priko Boraje.  koliko je tebi tribalo do Zadra s Sw-om
 
josko said:
a krajen ovog ili početkom 11 miseca, još se tribamo dogovorit s Malagutijen i Biker4life

jednu sunčanu subotu, sve ćemo tu pisat, pa ako budeš slobodan...


imamo 140 km u jednom smjeru, priko Boraje.  koliko je tebi tribalo do Zadra s Sw-om

nesičan se, prije dvi g. san iša magistralon samo s još desetak motora i ni na kraj pameti mi nije bilo pogledat na sat...produžili smo dalje do marije magdalene na ručak i kupanjac...
a sve ostale pute san iša do maslenice autoceston.
 
iluvatar said:
ovo bi nakraju mogla bit postena kolona za radit guzvu po magistrali  :LOL:
ma nećeee..držat ćemo jak tempo tako da neće bit problema  (y) (y)
 
desmosedici said:
ma nećeee..držat ćemo jak tempo tako da neće bit problema  (y) (y)

Da al znas i sam koliko tebi fali gasa za pretec malo veci kamion kad se vozimo.. a kamoli na jos manjoj kubikazi
 
ma dobro se mogu vozit ovi od 200-250 ccm...jedino se mora malo više "cidit" ali ako se stane napo puta na kavicu podnit će :)
 
iluvatar said:
Da al znas i sam koliko tebi fali gasa za pretec malo veci kamion kad se vozimo.. a kamoli na jos manjoj kubikazi
a brate znan...iša san ima 2tjedna u zadar nije bilo pasa na cesti...prosjek je bia nekih 100km/h pogotvo sad neće mislin bit žive duše na cesti..
 
aprilliaaa said:
ma dobro se mogu vozit ovi od 200-250 ccm...jedino se mora malo više "cidit" ali ako se stane napo puta na kavicu podnit će :)
ajde ajde niti imas neko cudo niti si najbolji vozac,a i godine su tu...ako ti smetaju "sporiji" onda se nemoj ni vozit sa njima,bez uvrede ali pretjerujes sa tim ja sam najbrzi svi su spori...lako po ravnom biti brz sa skuterom od 600ccm,onda odi na auto put pa "uzivaj"....
 
desmosedici said:
a brate znan...iša san ima 2tjedna u zadar nije bilo pasa na cesti...prosjek je bia nekih 100km/h pogotvo sad neće mislin bit žive duše na cesti..

Ma i to nema toliko prometa.. a meni i nesmeta mogu prilagodit tempo prema svakome jer ionako ako mi se jurca se idem sam vozit