ST ...

josko said:
evo ja i Desmosedici zasad idemo za Zadar sljedeći misec
nije to još sigurno,vidit ćemo još sve.
 
ja sam bia u petak u "malom" diru split-dubrovnik-split sa t maxom,nigdi skuterasa na vidiku.Par bmw-ova i to je to.
 
en ti malog miša koji dogovori za do Zadra otić triba li Vam pratnja sa prikolicom....... :wink: :misli:
evo vježbajte 14.11 je karavana za Vukovar .... smk ide pa nam se pridružite.....



za ove vožnjice u krugu 200 km recite kad idete a i mi organiziramo zimske vožnjice skoro svake nedilje pa ćemo staviti ovdje pa ko oće da nam se pridruži.... mi ne rasturamo brzinom ali se vozimo i odvozimo ... svi koji imaju prosjek 100 i više :LOL: za nas su prebrzi.....a nama se ne žuri zaginuti
 
josko said:
često se dva prijatelja zalete do vodica, jedan vozi spidfajta 50, drugi warriora 125 i ne žale se. pa nebi bilo ništa meni sa 200ccm,nisan puno osjetljiv  :mrgreen:

nešto san se osjetia prozvan :mrgreen:
nije problem ni u kubicima ni konjima...bitno je samo da se svi lipo usklade...drže jedan normalan tempo...koji svima odgovara...i tako moš i na kraj svita i to s gušton (y)
 
pajo_patak said:
nešto san se osjetia prozvan :mrgreen:
nije problem ni u kubicima ni konjima...bitno je samo da se svi lipo usklade...drže jedan normalan tempo...koji svima odgovara...i tako moš i na kraj svita i to s gušton (y)
istina,mi se vozimo 100-110kmh i sa tom brzinom mogu ici i skuteri 125 i skuteri 500ccm,dobro nekad netko od nas poludi pa odeeeeee :mrgreen:
 
je, ali tih 100-110 ćeš držat po pravcu...zavojite ceste su druga stvar...di i nije toliko bitno ko ima koliko konja pod guzicom...
al sa tih 110kmh kad bi iša nabijat tako prosjek...nakon 50km max si već umoran...a zaletit se recimo st-zd i nije mala stvar...
 
krivo si me razumio,mislio sam na maksimalnu brzinu 100-110kmh...ja imam do zadra i natrag 400 i nesto sitno kilometara...
 
a to...krivo san te razumia...a slušaj...moraš ga stisnit malo s vrimena na vrime :mrgreen:
 
malaguti said:
da se nebi zagusio :mrgreen:

a i dopizdi cilo vrime monotonija...isti zvuk slušat na skuteru :mrgreen:
evo jedna sličica...cca 200km u jedno popodne...sa serdarevićem sve naravno :mrgreen:
2wqwdfo.jpg
 
pajo_patak said:
nešto san se osjetia prozvan :mrgreen:
nije problem ni u kubicima ni konjima...bitno je samo da se svi lipo usklade...drže jedan normalan tempo...koji svima odgovara...i tako moš i na kraj svita i to s gušton (y)

:mrgreen:

a e, išli bi ja ti , Brko, Crni i Desmosedici.

naprid će bit najsporiji, jer se vozimo u koloni , jer nećemo se čekat
 
josko said:
:mrgreen:

a e, išli bi ja ti , Brko, Crni i Desmosedici.

naprid će bit najsporiji, jer se vozimo u koloni , jer nećemo se čekat
zasto u kolini pa da se ne cekate :misli: :misli: vozite pun gas i onda najsporijeg sacekate i prebijete :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
corky said:
en ti malog miša koji dogovori za do Zadra otić triba li Vam pratnja sa prikolicom....... :wink: :misli:
evo vježbajte 14.11 je karavana za Vukovar .... smk ide pa nam se pridružite.....



za ove vožnjice u krugu 200 km recite kad idete a i mi organiziramo zimske vožnjice skoro svake nedilje pa ćemo staviti ovdje pa ko oće da nam se pridruži.... mi ne rasturamo brzinom ali se vozimo i odvozimo ... svi koji imaju prosjek 100 i više :LOL: za nas su prebrzi.....a nama se ne žuri zaginuti

1. Predator?

2.slobodno stavite, a jesi li mislija max 100? jer , prosjek 100 do Zadra je teško držat i r-u , (ne govorimo o autocesti  :mrgreen:)
 
malaguti said:
zasto u kolini pa da se ne cekate :misli: :misli: vozite pun gas i onda najsporijeg sacekate i prebijete :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

zato jer Crni ima uvik najveću krajnju i onda sve ostavi  :LOL: i onda produži pa se moramo zvat na mob., a meni je krajnja najmanja  :LOL: